سایت

صفحه اصلی  /  خدمات سمپاشی   /  سمپاشی منزل تضمینی با ارائه ضمانتنامه معتبر

سمپاشی منزل تضمینی با ارائه ضمانتنامه معتبر

سمپاشی منزل از جمله خدماتی است که شرکت کیان پاک توسط متخصصان حرفه ای سمپاشی در سرتاسر تهران بزرگ به انجام میرساند. همانطور که میدانید، امروزه زندگی ما انسان ها، به یک زندگی شهری و کم تحرک با هوایی آلوده تبدیل شده است! به همین دلیل، افراد بسیاری، برای نجات از این مضرات زندگی شهری، به کاشت گیاهان و درختان روی آورده اند

سمپاشی امری ضروری برای درختان است. به همین دلیل یکی از خدماتی که شرکت کیان پاک همچون نظافت منزل به شما ارائه می دهد سمپاشی حشرات موذی است. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره خدمات کیان پاک بیشتر بدانید.


شعبه شمال

۲۲۹۵۳۴۷۰


شعبه شمال

۲۲۹۵۰۸۷۷


شعبه غرب

۴۴۵۲۶۱۱۴


شعبه شرق

۳۳۸۳۲۱۷۱


شعبه جنوب

۵۵۷۶۸۴۵۷


شعبه جنوب

۵۵۷۶۴۳۲۸

 

بهترین خدمات سمپاشی

سمپاشی منزل چیست؟

با کاشت یک درخت، همه چیز به پایان نمیرسد؛ بلکه کاشت درخت، شروع یک راه طولانی است. راهی که در آن باید از گیاه محافظت و مراقبت کنید تا بتواند به بهترین شکل به حیات خود ادامه دهد. اصطلاحا به این مرحله، “داشت” می گویند. به طور مثال، درخت نیاز به مواد غذایی دارد که با افزودن “کود” به خاک، برطرف می شود. اما از مهم ترین دغدغه ها در مرحله داشت، آفات گیاه هستند. در صورتی که آفت ها، گیاه شما را برای ادامه زندگی انتخاب کنند (!)، علاوه بر اختلال در حیات گیاه، برای شما نیز مشکلاتی به وجود خواهد آمد. در این صورت، شما می توانید با سمپاشی، آفات را از بین ببرید.

چرا باید سمپاشی انجام شود؟

همان گونه که گفتیم، در صورتی که آفات به درخت و گیاه شما حمله کنند، گیاه نمیتواند به حیات طبیعی خود ادامه دهد. به طور مثال، اگر درخت شما، یک درخت مثمر است. با وجود آفات نمی تواند به مقدار طبیعی میوه دهد. پس در صورتی که شما برای از بین بردن آفت ها سمپاشی را انجام دهید. گیاه خواهد توانست به طور طبیعی زندگی کند و محصول خوبی بدهد. اما آفات گیاهان نه تنها برای خود گیاهان، بلکه برای شما نیز مضر هستند.

به طور مثال شته هایی که به عنوان آفت بعضی درختان شناخته می شوند، با ورود به داخل خانه مزاحمت ایجاد می کنند. پس اگر سمپاشی نکنید، آفات برای شما هم مزاحمت هایی ایجاد می کنند. از این می توانید با مراجعه به وب سایت کیان پاک، از خدماتی مانند سمپاشی منازل غرب تهران،سمپاشی منازل شرق تهران و … با بهترین قیمت استفاده کنید.

سمپاشی سوسک : راه نجات خانم ها !

یکی از جانورانی که در بعضی از خانه ها یافت می شود، سوسک است! سوسک ها علاوه بر ایجاد ترس برای بعضی ها، مضرات دیگری هم دارند. آنها می توانند باعث ورود بیماری ها و آلودگی ها به خانه شما  شوند و به بعضی از محصولات، خوراکی ها و گیاهان هم آسیب بزنند. علاوه بر این، از زیبایی و بهداشت خانه هم می کاهند. به همین دلیل، از بین بردن آنها امری ضروری به حساب می آید.

با استفاده از خدمات سمپاشی سوسک می توانید با از بین بردن سوسک های مزاحم، از بیماری ها و آسیب های دیگر جلوگیری کنید. برای استفاده از این خدمات ، به وب سایت کیان پاک مراجعه کنید.

دیگر آفات که باید با سمپاشی منزل از بین بروند

علاوه بر سوسک ها، آفات و جانوران دیگری نیز وجود دارند. این حشرات علاوه بر آسیب به گیاهان و محصولات، باعث شیوع بیماری ها و مشکلات بهداشتی می شوند. در ادامه چند نمونه را ذکر می کنیم.

 • شته ها
 • پروانه فری
 • حشرات چوبخوار
 • سوسک سرشاخه خوار
 • سوسک چوبخوار
 • آفیدز
 • عنکبوت قرمز خال دار
 • مگس سفید
 • انواع کرم
 • شپشک
 • و …

از مهم ترین این آفات، شته ها هستند. شته ها به تعداد بسیار زیاد و به صورت گروهی روی درختان و خصوصا برگ های جوان قرار می گیرند. این شته ها، علاوه بر از بین بردن میوه ها و برگ ها، گیاه را بدشکل می کنند. همچنین شیره ای از خود تولید می کنند که باعث رشد دیگر آفات هم می شود. برای از بین بردن این آفات، می توانید به سادگی به وب سایت شرکت سمپاشی کیان پاک مراجعه کنید. این شرکت با سابقه بالا و درخشان در زمینه های خدماتی و نظافتی، بهترین خدمات را به شما ارائه خواهد داد.

سمپاشی منزل

چگونه سمپاشی منزل را انجام دهیم؟

امروزه به دلیل وجود مشغله های فراوان، اکثر ما وقتی برای رسیدگی به کارهای منزل را نداریم. علاوه بر این، سمپاشی امری است که باید توسط متخصص خودش انجام شود. به همین دلیل شرکت کیان پاک به صورت تخصصی و تضمینی این خدمات را به شما ارائه میدهد.

چرا نباید سمپاشی را خودمان انجام دهیم؟

سم ها، مواد شیمیایی هستند که برای بدن انسان مضرند. برخی از انواع سم، در صورت تنفس شدن، مشکلات شدید تنفسی را به همراه خواهند داشت. برخی دیگر هم باعث مشکلات پوستی می شوند. به همین دلیل اگر این کار توسط متخصص خود انجام شود، بهترین نتیجه را بدون هیچ مشکلی به همراه خواهد داشت. همچنین اگر خودتان اقدام به سم پاشی گیاهان کنید، شاید نتوانید به خوبی این عمل را انجام دهید. در این صورت، آفات دوباره پس از مدتی شروع به افزایش خواهند کرد.

به علاوه احتمالا شما لوازم و وسایل مناسب و لازم برای سمپاشی را در اختیار ندارید. پس بهتر است از شرکت کیان پاک، با متخصصان ماهر و زبده کمک بگیرید. شرکت کیان پاک، با دارا بودن نیروهای آموزش دیده در زمینه های نظافتی و خدماتی، می تواند با کمترین هزینه، بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. همچنین در صورتی که از خدمات این شرکت استفاده کنید، از مشکلات و خطرات بالا در امان خواهید بود. پس بدون اتلاف وقت، با مراجعه به وب سایت کیان پاک، خدمات سمپاشی مورد نیاز خود را سفارش دهید و بهترین نتیجه را شاهد باشید.

بهترین زمان انجام سمپاشی منازل

زمان انجام سمپاشی ، با توجه به نوع آفت، نوع گیاه، منطقه و … متفاوت است. می توانید برای اطلاع از بهترین زمان برای انجام سم پاشی، به سایت کیان پاک مراجعه کنید و با متخصصان ما مشورت کنید.

قیمت سمپاشی منزل

هر شرکت خدماتی، قیمت های خاصی برای خدمات خود در نظر می گیرد. همچنین قیمت سمپاشی منزل به فاکتورهایی مانند نوع آفت، سم مورد استفاده، وسایل، مساحت ، منطقه، نوع گیاهان و … بستگی دارد. البته قیمت متوسط این خدمات، چیزی حدود ۱۵.۰۰۰ تومان می باشد. برای اینکه از قیمت های ما اطمینان پیدا کنید، میتوانید به سایت کیان پاک مراجعه و با متخصصان ما مشاوره کنید. البته همان طور که گفتیم، شرکت کیان پاک، بهترین قیمت را در این زمینه در ازای بهترین کیفیت ارائه خواهد داد.

پس در صورتی که به این خدمات نیاز دارید، با ما تماس بگیرید .

 

قیمت سمپاشی منزل تهران

با توجه به مطالبی که ارائه شد، یکی از مهم ترین کارها برای مراقبت و محافظت از درخت ها و گیاهان، از بین بردن آفات به وسیله سمپاشی خانه و سمپاشی منازل است. این کار با توجه به نوع آفت و گیاه، در زمان های مختلفی از سال و با قیمت های مختلفی صورت می گیرد. اما برای اینکه سمپاشی منازل را به بهترین شکل و با بهترین قیمت انجام دهید، می توانید با مراجعه به سایت کیان پاک، از خدمات سمپاشی این شرکت استفاده کنید.

شرکت کیان پاک، با دارا بودن نیروهای حرفه ای و آموزش دیده، بهترین خدمات را به شما ارائه خواهد داد. فراموش نکنید که در صورت استفاده از خدمات شرکت سمپاشی کیان پاک، نظرات خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید از قسمت های مختلف سایت بازدید کنید.

موفق باشید!

 

سمپاشی منزل تضمینی با ارائه ضمانتنامه معتبر
۴.۵ (۸۹.۳۳%) ۱۵ vote[s]