سایت

صفحه اصلی  /  خدمات نظافت منزل   /  سمپاشی ساس

سمپاشی ساس

سمپاشی ساس یکی از حوزه های تخصصی فعالیت شرکت کیان پاک می باشد. کیان پاک با استفاده از سموم مخصوص و منحصر به فرد به صورت تضمینی شما را از شر انواع ساس ها خلاص می کند. برای پی بردن به اهمیت سمپاشی ساس ، دانستن اطلاعات زیر به شما پیشنهاد می شود.


شعبه شمال

۲۲۹۵۳۴۷۰


شعبه شمال

۲۲۹۵۰۸۷۷


شعبه غرب

۴۴۵۲۶۱۱۴


شعبه شرق

۳۳۸۳۲۱۷۱


شعبه جنوب

۵۵۷۶۸۴۵۷


شعبه جنوب

۵۵۷۶۴۳۲۸

ساس چیست؟

ساس تختخواب نامی عامیانه برای نوعی از حشرات با بدن بضی شکل و قهوه ای رنگ و گاهی مایل به قرمز میباشد. این نوع حشرات در سطح پشتی بدن خود دارای چروکیدگی هایی به صورت نا منظم می باشند. حشره ساس که تازه به دنیا آمده است تقریبا بدون رنگ می باشد اما از نظر ظاهری شبیه به ساس بالغ ولی از نظر جثه کوچتر می باشد.

بهترین قیمت سمپاشی ساس

سمپاشی ساس

وجود ساس در منزل باعث ایجاد کثیفی در تخت خواب، تشک ها و دیگر لوازم آسایشی می شود. که این مورد باعث گزیدگی بدن انسان توسط ساس می شود. برای مقابله با ساس بهتر است از شرکت های خدماتی معتبر که در زمینه سمپاشی ساس فعالیت می کنند کمک بگیرید. شرکت کیان پاک به صورت تخصصی و تضمینی تمامی ساس های موجود در خانه شما را از بین می برد.

نشانه های وجود ساس در خانه

مشاهده شدن لکه های خونی و نقاط تیره رنگ ( وجود مدفوع حشره ) بر روی تشک ها، لباس های خواب، ملافه ها و دیوار از نشانه های وجود ساس در خانه می باشد. به علاوه وجود این حشرات در خانه باعث ایجاد بوی نا مطبوع ( در صورت وجود آلودگی شدید) و بروز آلودگی و انتشار آن می شود. ساس از طریق تختواب ، لوازم خواب، مبلمان و لباس های دست دوم و در گاهی موارد از طریق چمدان های مسافرتی مسافران به مکان های غیر آلوده انتقال پیدا می کند. بعد از بلند شدن از رختخواب به بدن خود نگاه بیندازید،  در صورت مشاهده ضایعات پوستی که مشابه تاول یا نقطه های قرمز دارای خارش می باشند، بر روی پوست خود مشاهده نمودید، مطمئن شوید که در منزل شما به ساس آلوده شده است. ساس آفتی ریز و کوچک است که خود را در تشک شما مخفی می کند.

 

گزیدگی ساس علت اقدام به سمپاشی ساس در منزل

ساس از کجا می آید؟

تنها راه ممکن گرفتار شدن به ساس سفرهای داخلی یا خارجی نیست. پیدا کردن جواب این سوال که ساس دقیقا از کجا می آید و ما از چه روشی به ساس دچار می شویم دشوار می باشد. ولی سفر های خارج از ایران، وسیله های حمل و نقل عمومی، خرید مبلمان و وسایل دست دوم برای منزل، آمدن مهمان به خانه، همه ی این موارد می تواند ساس را به منزل شما بیاورد. در حقیقت تخت خواب های فلزی مورد علاقه ساس ها نیستند ولی تنها با عوض کردن همه تخت ها با مدل فلزی آن نمی تواند مشکل ساس را حل کند. چرا که در بعضی موارد ساس ها در مکان های کمتر آشکار تخت ها پنهان شده و وضعیت را بدتر می کنند.

 

قیمت سمپاشی ساس

یکی از موارد مهم در انتخاب شرکت خدماتی برای انجام سمپاشی ساس، قیمت آن می باشد. در حالت کلی ارائه یک قیمت ثابت برای انجام عمل سمپاشی مقدور نمی باشد. به علت اینکه متراژ خانه، میزان نفوذ حشرات ساس و مدت زمان حضور این حشرات موذی در منزل در تعیین قیمت حائز اهمیت می باشد. از اینرو برای تعیین قیمت انجام سمپاشی ساس در منزل خودتان، با شرکت کیان پاک از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در صفحه اول سایت یا شماره تلفن های موجود در بالای همین مقاله استفاده کنید. کارشناسان شرکت کیان پاک بهترین راهنمایی ها را در اختیارتان قرار می دهند.

سمپاشی ساس
۴.۴ (۸۸%) ۵ votes