سایت

صفحه اصلی  /  خدمات سمپاشی   /  سمپاشی سوسک

سمپاشی سوسک

سمپاشی سوسک یکی از فعالیت های تخصصی شرکت کیان پاک هیرسا می باشد. در صورت مشاهده سوسک آشپزخانه (سوسک کابینت) و یا سوسک آلمانی می توانید با استفاده از شماره های ذیل و یا یکی از راه های ارتباطی موجود در صفحه اصلی سایت با کارشناسان شرکت کیان پاک تماس حاصل کنید تا در اسرع وقت نسبت به حضور در محل شما و انجام عمل سمپاشی سوسک آشپزخانه یا همان سوسک آلمانی اقدام شود. شرکت کیان با استفاده از بهترین سموم شما را از شر سوسک های ریز و درشت آشپزخانه و کابینت و به طور کلی انواع سوسک ها خلاص می کند.

مبارزه با سوسک آشپزخانه

زمانی که سوسک ها به خانه شما وارد می شوند، به راحتی نمی توان آنها را بیرون کرد. بهترین زمان برای سمپاشی سوسک لحظه مشاده آنهاست.  زیرا سوسک ها می توانند روی غذاهای شما راه بروند و یا اینکه اثرات خود را بروی کاغذ دیواری و کتاب های شما بر جا بگذارند و یا حتی می توانند به لوازم الکترونیکی منزل شما آسیب وارد نمایند. و نیز می توانند غذای شما، لوازم خانگی و دیگر سطوح خانه را آلوده کنند که موجب انتشار بیماری پاتوژن می شود.

شکم بند بند وبیضی شکل، بالهایی که بطور متقاطع روی شکم قرار گرفته اند، رنگ قهوه ای بلوطی یا سیاه و اندازه ای بین یک تا پنج سانتیمتر مشخصاتی است که سوسک های منازل را به یاد ما می آورد. سوسک های منازل یا به اصطلاح علمی تر سوسک ها  مانند خیلی از موجودات زنده دیگر اقسام متعددی دارند ولی سه نوع زیر بیشتر در اماکن و منازل دیده می شود

سمپاشی سوسک (شامل انواع سوسک) یکی از فعالیت های تخصصی شرکت کیان پاک هیرسا می باشد. وجود سوسک در خانه یکی از معضلات نظافت منزل می باشد.

بخوانید!  روش های سمپاشی مگس ها: چگونه می توان از شر مگس ها خلاص شد؟

۱-    سوسک آمریکائی : این حشره به طول ۷/۲ تا ۵/۲ سانتیمتر و به رنگ قرمز متمایل به قهوه ایست ولی بالهای آن کاملاً رشد یافته است .

۲-    سوسک آلمانی یا سوسک ریز کابینت : سوسک آلمانی یکی از کوچکترین سوسک های خانگی است، بدن آنها بین ۱۵-۱۰ میلی متر و به رنگ زرد طلائی تا قهوه ای مایل به زرد است. رنگ نرها روشن تر از ماده ها یعنی قهوه ای مایل به زرد روشن می باشد. همچنین ماده ها درشت تر از نرها هستند.  این گونه به بسیاری از سموم مقاوم شده است.

۳-    سوسک شرقی : سوسک شرقی به طول حدود ۵/۲ سانتیمتر ، برنگ تیره ، مسطح و پهن و با بالهای کوتاه است.

نحوه زندگی سوسک ها

سوسک ها پس از ورود به اماکن و مستقرشدن در محل مناسب شـروع به تخم ریزی می کنند. تخم سوسک به تـعـداد شـانزده تـاچهل و هشت عدد می باشد که درون پوشش یا کپسولی قهوه ای و لوبیا مانندشامل دوردیف مـوازی اتاقکهای حاوی تخم به نـام اائوتک(Ootheca) قراردارد.

سوسک ها این کپسول ها را در محلهای تاریک و  دور از چشم در شکاف ها و درزها گذاشته و یا به  سطوح زیرین مـیز وصندلی یا تختخواب ا،جعبه  چوبی و دیگر وسایـل بسته بـندی شده  می چسبانند.

کپسول ها بتدریج بزرگ شده، پس از مدتی سوسک های جوان سفیدرنگ کوچک بدون بال از درون آن خارج می شوند.
از ابتدای  تخـم ریزی تا خارج شدن نوزاد سـوسک (نـمف)،   سی تا پنجاه روز طول می کشد. سوسک بالغ چند ماه تا یکسال زندگی می کند و در این مدت  عمل تخم ریزی چندین بار تکرار می شود.

سرویس های بهداشتی رستوران ها و سالن های غذا خوری مکان مناسبی برای رشد سوسک های فاضلاب می باشد. برای سمپاشی رستوران یا مکان های مشابه با در نظر گرفتن خطرات سمپاشی منازل و رستوران ها ، از شرکت های متخصص همانند کیان پاک، در این زمینه مشاوره بگیرید.

بخوانید!  سمپاشی عنکبوت

سمپاشی سوسک فاضلاب به صورت تضمینی را از ما بخواهید. کافیست تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

 

سوسک های منازل چه مکان هایی را دوست دارند؟

سوسک ها گرما را دوست دارند و پشت رادیاتورها و لوله های آب گرم مخفی می شوند. بهترین زمان برای سمپاشی سوسک ها زمانی است که روزها در شکاف و درز دیوارها، چهارچوب درها ومبل ها پنهان می شوند. نقاط تاریک مانند: تختخواب، پشت یخچال و اجاق خوراک پزی و ظروف آشپزخانه، کابینت ها، توالت، حمام – لوله بخاری، محل نگهداری حیوانات، زیرزمین ها، داخـل تلویزیون و رادیو و دیگر وســایل الکــتریکی، آبروها و سیستم فاضلاب محل اختفای سوسک ها است .

گروهی از سوسک هااز طریق راه رفتن و پرواز حرکت کرده و نیز همراه وسایط حمل و نقل، کشتی و هواپیما مسافت های طولانی را طی میکنند. مجاری فاضلاب، وسایل بسته بندی شده، جعبه بطری های نوشابه، کیسه های سیب زمینی و پیاز و سایر مواد غذایی که بگونه ای نامناسب انبار شده اند، اماکن و منازل آلوده مجاور، – دودکش بخاریها، راههای انتقال این حشرات هستند.

* شب هنگام فعالیت  می کنند در مواردی  که آلودگی شدید باشد یا بشدن گرسنه باشند در طول روز نیز مشاهده می شوند.

تعرفه سمپاشی سوسک

برای تعیین قیمت در زیمنه خدمات سمپاشی اطلاع داشن از یک سری موارد در مورد مشخصات منزل شما می تواند کمک کننده باشد. از این جهت که متراژ منزل شما، میزان هجوم این حشرات موذی و … تعیین کننده قیمت سمپاشی می باشند. ما برای شما فایلی را آماده کرده ایم که در این زمینه می تواند به شما کمک کند.

تعرفه سمپاشی سوسک

اهمیت پزشکی و مبارزه با سوسک ها

سوسک ها از آفات مهمی محسوب می شوند که از کثافات، غـذاهای فـاسد، پارچه و چسب کتاب تغذیه نموده، قسمتی از غــذای هضم نشده خود را برمی گردانند، به دفع مدفـوع روی غذا عادت دارند، از دهان و غدد خود ماده ای ترشح می کنند که در مسیر حرکت آنها و منابع غذاییشان بوی ماندگار و نامطبوعی ایجاد می کنند.

بخوانید!  سمپاشی مارمولک

سوسک ها با آلــوده کردن کـردن مـواد غذایی از طـریق عـوامـل بیمـاری زای مـوجود در توالت ها، زباله ها، و . . .، عامل انتقال بیماریهای ذیل می باشند:

– بیماری های باکتریایی: -اسهال – دیسانتری -وبا -تب تیفوئید

– بیماری های ویروسی: -فلج اطفال

– حمل تخم کرم های انگلی

و نیز واکنش های آلرژیک مانند ناراحتی پوستی، خارش، تورم پلک و ناراحتی های تنفسی را ایجاد می کنند.

سمپاشی سوسک ریز کابینت

در صورتی که در کابینت، در آشپزخانه و یا حمام سوسکی مشاهده نمودید، بدانید که با از پا در آوردن همان سوسک مشکل شما حل نمی شود. چون همانطور که گفته شد وجود یک عدد سوسک نشانه تخم ریزی و تعداد بیشتری از آنها می باشد. سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه که دررون کابینت های شما جا خوش کرده است را به متخصصین ما بسپارید.

در صورتی که تمایل به سمپاشی این سوسک آلمانی ( سوسک آشپز خانه) داشتید می توانید با یکی از شماره تلفن های ذکر شده در بالای همین مقاله ، یا از راه های ارتباطی دیگر که در صفحه اول همین وبسایت موجود می باشد اقدام نمایید.

 

۷ نظرات
 • امیر کرمانشاهی
  آذر ۱۲, ۱۳۹۷

  سلام و عرض خسته نباشید. می خواستم بپرسم شما سمپاشی سوسک فاضلاب رو هم انجام میدید؟

  • ناشناس
   فروردین ۳, ۱۳۹۹

   بله درخدمتتون هستیم باضمانت کتبی یکساله

 • مهدی مقدم
  دی ۱۳, ۱۳۹۷

  به نظر شما بهترین زمان برای سمپاشی سوسک چه وقتی هست؟

 • امیر کرمانی
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر.
  می خواستم بپرسم شما سمپاشی سوسک رو به صورت تضمینی انجام میدید؟

ببخشید، نمی‌توانید دیدگاهی بنویسید.