سایت

صفحه اصلی  /  خدمات سمپاشی   /  سمپاشی عنکبوت

سمپاشی عنکبوت

سمپاشی عنکبوت راه حل یکی از رایج ترین مشکلات منازل و یا اماکن اداری و تجاری می باشد. وجود حشرات و حیوانات ریز و درشت موذی در نقاط مختلف  با قرار گرفتن و جا گیر شدن در نقاط دور از چشم تولید مثل می کنند و تمامی نقاط منزل و محل مسکونی شما را آلوده خواهند کرد.

از گذشته تا به امروزه دلایل بسیار متعدد و راهکار های بسیاری برای از بین بردن این حشرات توسط انسان ها به وجود آمده است، که بسیاری از آن ها علاوه بر از بین بردن این حشرات، خطرات جانی خطرناکی را برای انسان ها نیز به وجود آورده است. هیچ یک از این خدمات به پای سرویس خدمات رسانی سمپاشان شرکت کیان پاک نخواهد رسید.

سمپاشی یکی از بهترین راهکار ها برای از بین بردن حشرات، از جمله عنکبوت ها که فراوان ترین نوع حشرات موذی هستند خواهد بود. سمپاشی عنکبوت عالی ترین گزینه برای از بین بردن این موجودات است که توسط سمپاشان حرفه ای، با تجربه و مجرب شرکت کیان پاک انجام خواهد شد.

راه های به وجود آمدن عنکبوت ها

عنکبوت ها ( Spider ) حشرات ریز و درشتی هستند که از لابه لای تخته ها، دریچه کولر، دریچه هواکش، لای درز در و نقاط باز شده دیوارها، سقف و… وارد منازل و یا اماکن شما خواهند شد. فضای زیر زمین و رطوبت و نم اصلی ترین عامل جذب این حشرات موذی است، که بلافاصله بعد از به وجود آمدن به شدت تکثیر خواهند شد. سمپاشی عنکبوت باعث خواهد شد تا علاوه بر از بین بردن این حشرات باعث جلوگیری از آلودگی نیز شود. عنکبوت ها پس از جاگیری در مکان مورد نظر خود تارهایی را به وجود خواهند آورد و محدوده خود را از تارهایی با شکل های قیفی شکل و یا کروی شکل تشکیل خواهند داد. سمپاشی عنکبوت نیاز به تکنسینی دارد که در این زمینه اطلاعات کافی از شناخت عنکبوت و تجربه لازم جهت از بین بردن آن ها را داشته باشد. شرکت کیان پاک با استفاده از مهندسین لایق و کاردان در سطح بین الملل شما را در بر طرف کردن حل این مشکل کمک خواهد کرد.

آشنایی با عنکبوت ها

یکی از گسترده ترین و بزرگترین نوع حشرات موذی که از دسته بند پایان هستند عنکبوت ها خواهند بود. عنکبوت ها تارهایی را به شکل و ابعاد گوناگون به دور خود تنیده و به دنبال دام انداختن طعمه ( غذا) برای خود هستند. شاید شما هم تارهای آن ها را در گوشه کنار منازل خود دیده باشید، که اولین اقدام آن ها پس از جاگیری تشکیل تار عنکبوت است. این موجودات موذی دارای ۸ پا هستند که گونه های بسیاری از آن ها دارای نیش های خطرناک و زهر دار هستند. شاید جالب است بدانید که بیشترین و متنوع ترین نوع عنکبوت در ایران وجود دارد. چیزی بالغ بر ۳۵۰۰۰ عنکبوت در کره زمین توسط کارشناسان شناسایی و دیده شده است، که ایران سهم بیشتری از این گونه حشره موذی را شامل خواهد شد. سمپاشی عنکبوت از نظر پاکسازی، و از بین بردن اینگونه حشرات موذی یکی از مناسب ترین راه ها تاکنون شناخته شده است. که شرکت کیان پاک در این اوامر به عنوان برترین شرکت در امر پاکسازی حشرات منازل و اماکن عمومی و خصوصی تاکنون شناخته شده است.

سمپاشی عنکبوت در تهران و حومه توسط شرکت کیان پاک

برای از بین بردن این حشرات و خلاصی از دست آن ها به طور جدی پیشنهاد خواهد شد. تا از سمپاشی توسط سمپاشان کیان پاک در تهران و حومه برای سمپاشی حشرات موذی از جمله سمپاشی عنکبوت اطلاع رسانی کنید. شرکت سمپاشان کیان پاک با بیش از ۱۰ سال سابقه شغلی در زمینه از بین بردن و سمپاشی حشرات و جانوران ریز و درشت با ارائه خدمات عالی در این زمینه باعث شده تا در چند سال اخیر نام این شرکت برای نظافت و سمپاشی در بین شهروندان تهرانی زبانزد عام و خاص شود. سمپاشی عنکبوت توسط سمپاشان ماهر و به خدمت گرفته شرکت کیان پاک در تمام نقاط تهران از شمال تهران تا جنوب، شرق تا غرب را سازماندهی و پوشش خواهند داد. تنها کافیست با شماره گیری و درخواست کادری مجرب از شرکت کیان پاک در کمتر از یک ساعت، شما را از هر آن چه که رنج می برید نجات دهند.

سمپاشی عنکبوت در اماکن های تحت پوشش سمپاشان

سمپاشی عنکبوت در مکان های مختلف توسط کارشناسان و کادر مجرب شرکت سمپاشان کیان پاک امکان پذیر خواهد بود. از جمله مکان های مهمی که توسط این شرکت پوشش خواهند داده شد عبارتند از:

 • ساختمان ها
 • منازل مسکونی
 • مجتمعات
 • شرکت های تجاری
 • زیرزمین ها
 • پارکینگ
 • رستوران ها
 • هتل های مجلل و مسافرخانه ها
 • تالار های بزرگ و کوچک
 • فضاهای سرپوشیده
 • فرودگاه
 • موسسات
 • مدارس و دانشگاه ها
 • سرویس های بهداشتی
 • مرقد های مطهر
 • مساجد

و بسیاری از اماکن های عمومی و خصوصی دیگر توسط  کارشناسان سمپاشی عنکبوت شرکت کیان پاک سمپاشی خواهد شد و دفع عنکبوت ها از محل زندگی و کسب و کار شما تنها با سمپاشی عنکبوت امکان پذیر خواهد بود.

سمپاشی عنکبوت با گروه سمپاشان و تکنسین های سمپاشی کیان پاک

سمپاشان از بین برنده عنکبوت، با راهکار های به روز خود و استفاده از تشکیلات مدرن، وجود عنکبوت ها برای آن ها به راحتی قابل شناسایی است. تشخیص راه های به وجود آمدن این حشرات موذی برای کارشناسان و تکنسین های کیان پاک کار دشوار و سختی نخواهد بود. آن ها با توجه به ابزار و امکاناتی که در اختیار مهندسین خود می گذارند به راحتی آفات و حشرات را از بین خواهند برد.

این امکانات بر گرفته از کشورهای فوق پیشرفته و شامل تمامی ابزار و خدماتی است که با پیشرفته ترین امکانات روز دنیا در اختیار شرکت کیان پاک است. یک مکان هرچقدر هم از نظر  نظافتی تمیز و پاکیزه باشد باز هم امکان به وجود آمدن و رشد حشرات و عنکبوت ها امکان پذیر است .

بنابراین توصیه خواهد شد که پس از مشاهده هر گونه عنکبوت در مکان زندگی و محل کسب و کار سریعا اقدام به درخواست سمپاش کیان پاک برای سمپاشی عنکبوت و از بین بردن آن ها کنید. دیده شدن یک عنکبوت نشان از وجود گسترده آن ها در نقاط دور از چشم شما خواهد بود.

ویژگی ها و خدمات سمپاشان برای جلوگیری از عنکبوت ها

خدمات و تجهیزات سمپاشان کیان پاک بسیار گسترده و از نظر علمی بسیار حساب شده و دقیق است. دیگر نگران آفات، حشرات موذی، جانوران و ذرات ریز محل سکنه خود نباشید. سمپاشان حرفه ای، آموزش دیده و با مهارت کیان پاک در از بین بردن و سمپاشی حشراتی نظیر عنکبوت، سوسک، ساس، مارمولک …. آرامش و اطمینان را به شما و زندگیتان باز می گردانند. پس از اطلاع رسانی از وجود عنکبوت در محل های مورد نظر خود، گروه سمپاشان حرفه ای کیان پاک برای سمپاشی عنکبوت با توجه به موارد و رعایت مسائلی اقدام به از بین بردن و پاکسازی محل مورد نظر شما خواهند کرد.  اقدام مواردی نظیر:

 • تحقیق و بررسی
 • حفاظت و سمپاشی عنکبوت
 • استفاده از خدمات، سموم و ابزار مختلف
 • ایمن سازی تمام محیط های داخلی و خارجی
 • گزارش انجام کار
 • پیگیری انجام کار پس از پایان سمپاشی عنکبوت
 • سرویس دهی رایگان
 • سرویس دهی خدمات شبانه روزی
 • آمادگی حضور در مکان مورد نظر بدون اتلاف وقت
 • مهندسین، کارشناسان و تکنسین های مجرب و آموزش دیده
 • استفاده از سموم و داروهای کشنده حشرات و عنکبوت ها با استانداردها و قوانین کشور
 • تحت حمایت و مهر تایید وزارت بهداشت کشور

شیوه های غلط برای سمپاشی عنکبوت و مضرات آن ها

بسیاری از افراد با شیوه های غلط و نادرست اقدام به از بین بردن حشرات و آفات خواهند کرد و با نداشتن اطلاعات دقیق و کافی باعث به خطر انداختن جان خود و دیگران خواهند شد. سم هایی که برای از بین بردن عنکبوت ها استفاده خواهند شد همه از نظر شیمیایی خطرناک و دارای بوی تندی هستند، که مضراتی را با خود به همراه دارند.

سمپاشی عنکبوت و استفاده از سموم مخصوص از بین بردن عنکبوت ها توسط مهندسین و سمپاشان کیان پاک پس از به عمل آوردن اقدامات لازم و آزمایشات متعدد برای جلوگیری از به خطر انداختن جان و مال انسان مورد استفاده است. سمپاشی عنکبوت با استفاده از دستگاه و مواد لازم برای انجام کار مورد نظر امکان پذیر است، که توسط هر شخصی نباید صورت بگیرد چه بسا که با شیوه های غلط نه تنها باعث جلوگیری از حشرات و عنکبوت نخواهند شد بلکه باعث گسترش و تکثیر آن ها در محل کار و زندگی انسان ها خواهند شد. به همین دلیل ما به شما شرکتی را معرفی کرده ایم که با سال ها کار و تلاش در این زمینه در استان تهران شناخته شده و آشنا با سمپاشی و سموم است.

روش های طبیعی و آزمایش شده برای نابودی عنکبوت ها

یکی از راه های درست و مورد اطمینان برای نابودی و از بین بردن عنکبوت ها که بسیار ایمن است سمپاشی عنکبوت خواهد بود. سمپاشی عنکبوت با سمپاشان شرکت کیان پاک خیالتان را تا مدت های طولانی از وجود این حشرات موذی راحت خواهد کرد. روش های طبیعی نیز توسط انسان ها برای نابودی و از بین بردن عنکبوت ها وجود دارد، که می توان از آن ها استفاده کرد اما بهتر است بدانید که این راهکار ها برای مدت های طولانی جوابگو نخواهد بود و پس از چند روز مجدد وجود عنکبوت ها را احساس خواهید کرد.

 • تراشه های ریز و درشت چوب سدر: استفاده از روغن چوب سدر و اندکی آب در یک ظرف را می توانید روزی چند بار در گوشه کنار منازل خود اسپری کنید و یا تراشه های موجود را در زیر فرش، داخل آشپزخانه، زیر زمین، فضاهای نم دار و مرطوب بریزید.
 • جوش شیرین: جوش شیرین عامل دوری عنکبوت از منازل است. با ریختن اندکی از آن ها در دور تا دور منازل می تواند اقدامی برای دوری عنکبوت ها از محل سکونتتان باشد.
 • شاه بلوط: با قرار دادن آن ها بر روی اپن های آشپزخانه، طاقچه ها، کمد ها و … هم به عنوان تزئینی و هم به عنوان دوری از این حشرات موذی از جمله عنکبوت استفاده کنید.
 • گربه: گربه ها موجوداتی هستند که پس از مشاهده کردن عنکبوت ها سریعا واکنش نشان داه و به دنبال جذب آن ها هستند .

این ها مواردی هستند که به طور طبیعی می توان از آن ها استفاده کرد. اما این مورد را هرگز فراموش نکنید که برای از بین بردن همیشگی عنکبوت ها و خلاصی از دست این موجودات هیچ راهکاری بهتر و مناسب تر از سمپاشی عنکبوت توسط سمپاشان کیان پاک نخواهد بود. سمپاشی عنکبوت تحت پوشش شرکت کیان پاک در تهران با سال ها تلاش و سابقه و تجربه این عمل را به وجود آورده و به شهروندان زیادی ثابت کرده است که گزینه ای مناسب برای دوری از این حشرات است. پس هرچه سریع تر برای سمپاشی عنکبوت از محل زندگی و کار خود اقدام کنید. درخواست نیرو از طریق تماس تلفنی و وبگاه شرکت کیان پاک در ۲۴ ساعت از شبانه روز امکان پذیر خواهد بود. با صرفه ترین قیمت در بین تمامی شرکت های حال حاضر و امکانات تخصصی و پیشرفته در این زمینه، شناخته شده ترین شرکت بدون رقیب تا به امروز بوده است.