سایت

صفحه اصلی  /  خدمات سمپاشی   /  سمپاشی مارمولک

سمپاشی مارمولک

در این مقاله بهترین روش ها و محصولات برای سمپاشی مارمولک ها معرفی می شوند. این مقاله توسط متخصصین سمپاشی شرکت کیان پاک گردآوری شده است تا به سوالات شما در زمینه سمپاشی مارمولک پاسخ دهد و بهترین محصولات دفع کننده مارمولک ها را به شما معرفی کند. امروزه در حین خرید محصولات سمپاشی مارمولک، تعداد زیادی از محصولات دفع کننده مؤثر مارمولک معرفی می شوند. شما می توانید دفع کننده های طبیعی، دفع کننده های الکترونیکی، اسپری های موثر، مایعات و ژل ها را برای سمپاشی مارمولک ها خریداری کنید. در صورتی که محصول سمپاشی مناسب را انتخاب کنید و از آن در مناطق مختلف ناحیه مورد نظرتان استفاده کنید، مارمولک ها به دلیل استفاده از مواد دفع کننده و کشنده در محصولات سمپاشی، منطقه را ترک می کنند و یا می میرند.

انواع مختلف محصولات برتر سمپاشی مارمولک در سال ۲۰۱۹

در این مقاله شرکت کیان پاک انواع مختلف محصولات برتر سمپاشی مارمولک در سال ۲۰۱۹ را بررسی کرده و بهترین ها را در زمینه سمپاشی و دفع مارمولک ها به شما پیشنهاد می دهد.

شرکت کیان پاک با بهره مندی از بهترین محصولات سمپاشی و باکیفیت ترین تجهیزات جهت دور کردن و کشتن مارمولک ها می تواند به شما کمک کند. برای استفاده از خدمات کیان پاک کافی است با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

بهترین محصولات برای سمپاشی مارمولک ها در سال ۲۰۱۹

سمپاشی مارمولک ها و دفع کننده مارمولک ها

 

با وجود اینکه اکثر ما به خوبی از فواید مارمولک ها آگاه هستیم اما ترس و انزجار از این موجودات سبب تمایل ما به ازبین بردن و ریشه کن کردن این موجود می شود. مارمولک ها مقادیر حیرت انگیز حشرات و عنکبوت های زنده را می خورند. بنابراین، چگونه مارمولک ها را ریشه کن کنیم و از ظاهر شدن دوباره آنها جلوگیری کنیم؟

در این مقاله تمام اطلاعات لازم را که مدتها به دنبال آن بودید پیدا خواهید کرد: نکات و تکنیک های حرفه ای برای دفع طبیعی مارمولک، سم پاشی و اسپری، راه حل های الکترونیکی، سموم و غیره نکات هوشمندانه ما را بخوانید و سپس تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما مناسب است؟

مواد سمپاشی طبیعی

دلیل اصلی خرید دفع کننده طبیعی مارمولک ها این است که این محصولات غیر سمی و قابل استفاده در اطراف کودکان و حیوانات خانگی هستند. سمپاشی های امروزی به دو شکل گرانول و مایعات موجود هستند و ازموادی تشکیل شده اند که مارمولک ها توانایی تحمل آن مواد را ندارند.

دفع آفات و سمپاشی مارمولک ها برای کشتن مارمولک ها

دلیل اصلی وجود مارمولکها در اطراف شما به دلیل وجود حشرات برای خوردن آنهاست؛ بنابراین اولین چیزی که به شما در کشتن مارمولک کمک می کند کاهش مواد غذایی آنها است.

این کار را به روش زیر انجام دهید:

باید اطراف ساختمان را با قاتل حشرات پیشرفته پاکسازی کنید. این محصول فرمول کشنده ای برای حشرات است. برای کنترل حشرات داخل خانه، اسپری دفع کننده مارمولک را استفاده کنید. حشرات به عنوان غذا برای مارمولک ها محسوب می شوند و  این محصول باعث از بین بردن حشرات می شود.

روش کار ۵ مرحله ای برای رهایی از مارمولک ها

سمپاشی مارمولک ها و دفع کننده مارمولک ها

 

بنابراین، شما نمی خواهید که این مهمانان پوسته پوسته در خانه شما در کمین باشند. مارمولک های مزاحم هنگام حمله به خانه شما می توانند به آفات تبدیل شوند. بسیار کوچک هستند و می توانند به راحتی از طریق دریچه ها، لوله ها، ترک های اطراف پنجره ها، درهای کشویی و سایر وسایلی که به بیرون از منزل منتهی می شوند، پنهانی وارد شوند.

بیایید به برخی سؤالاتی که ممکن است شما داشته باشید توجه کنیم:

مارمولکهای خانگی چه می خورند؟ آنها ترجیح می دهند بصورت کنترل شده غذا بخورند و زنبورها، مورچه ها، ملخ ها، سوسک ها و عنکبوت ها را کنترل کنند.

مارمولک ها در کجا فراوان تر هستند؟ مارمولک ها در مناطق گرم که در آن پوشش و مواد غذایی فراوان است، وجود دارند.

آیا مارمولک برای انسان مضر است؟ بیشتر گونه ها برای انسان بی ضرر هستند و بعضی از گونه ها می توانند به عنوان حیوانات خانگی نگهداری شوند. از جمله این گونه ها، اژدهای های ریش دار (bearded dragons)، گچ ها (geckos) وآنولها (anoles).

شما می توانید به اعضای خانواده خود بگویید که مارمولک بی ضرر است، اما ما به خوبی می دانیم که فوبیا بسیار قوی تر از منطق است. هنگام کنترل مارمولک، این مهمانان ناخوانده به بهترین وجه با به دام انداختن و طرد شدن کنترل می شوند.

چگونه مارمولک های اطراف خود را کنترل کنیم؟

از این نکات و تکنیک های مهم برای داشتن خانه بدون مارمولک استفاده کنید:

مرحله ۱. خانه را برای مارمولک ها غیرقابل تحمل کنید تمیز کردن خانه بهترین راه حل است. به یاد داشته باشید، یک خانه کثیف مارمولک ها را برای تهیه هر دو مکان مخفی و غذا برای آنها دعوت می کند. مراقب زباله، تعداد زیادی مجله و جعبه باشید. گرما را پایین بیاورید و محیط را خنک تر کنید زیرا این موجودات گرما را دوست دارند.

مرحله ۲. اجازه ندهید که آنها وارد شوند بسیاری از مارمولک ها می توانند بدن کوچک پوسته پوسته خود را بسیار کوچک جمع کنند. در بیرون از خانه خود بازرسی کنید و به دنبال ترک و سوراخ باشید. فضاها را با مقداری قلاب پر کنید، سوراخ ها را در صفحه ها برطرف کنید و دهانه ها را در اطراف درب تعمیر کنید.

مرحله ۳. نبود غذا برای مارمولک – عدم وجود مارمولک! در خارج از محیط اطراف خانه تعداد زیادی آفات مختلف وجود دارد که مارمولک ها می خورند. برای از بین بردن مارمولک، غذاهای آنها را از بین ببرید. پایه و اساس خانه خود را با یک سموم دفع آفات اسپری کنید.

مرحله ۴. محیط را برای آنها ناخوشایند قرار دهید مارمولک ها مناطق پر نور را دوست ندارند. چراغ را خاموش کنید. مکان هایی را که معمولاً مارمولک ها را می بینید، تاریک نگه دارید تا بتوانید آنهارا شکار کنید. مارمولک ها موجودات خونسرد هستند و مکان های گرم و مرطوب را دوست دارند؛ بنابراین یک نکته خوب داشتن دمای خنک تر در خانه است.

مرحله ۵. حذف آب ایستاده سطل، گلدان های خالی و کاسه هایی که آب ایستاده دارند، زمینه های پرورش حشرات جذب مارمولک هستند. تمام مواردی را که می تواند آب ایستاده را خالی کند، خالی کنید. اگر باید آنها را در بیرون از خانه رها کنید، آنها را وارونه کنید تا آب جمع نشود.

شناسایی ادرار مارمولک

قطره های مشکی با نقاط سفید روی آنها پیدا شده است؟ این قطره های مشکی ادرار مارمولک است. با توجه به روند از بین بردن خزندگان، شناسایی آن ها قبل از هر عملی مهم ترین مسئله است. شناسایی مارمولک ها از طریق مدفوع کردن مارمولک و خروج ادرار از طریق قطره هایی از بدن مارمولک ممکن است که نقاط سفید رنگی دارد. ادرار مارمولک کاملاً متمرکز است و نوک سفید کریستالها اسید اوریک است.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید از شر ادرار و قطره ریزی مارمولک خلاص شوید. دلیل اصلی سلامتی شماست! مارمولک ها معمولاً سالمونلا را حمل می کنند که می تواند باعث ایجاد مشکلات جدی در افراد شود. عفونت سالمونلا می تواند با تماس مستقیم یا غیرمستقیم با این آفات یا ریزش آنها گسترش یابد.

سه یا چهار قطره مارمولک اغلب قابل چشم پوشی می باشد؛ اما تعداد زیادی قطره مارمولک به این معنی است که شما یک مشکل اساسی دارید.

روش های از بین بردن مارمولک ها

دو روش برای از بین بردن مارمولک ها و ریزش آنها وجود دارد:

پیشگیری – از ورود مارمولک به خانه جلوگیری می کند.

ریشه کن کردن – استفاده از محصولات ویژه کنترل آفات برای از بین بردن کارآمد مارمولک ها.

اگر با یک مشکل بزرگ مارمولک روبرو هستید با یک متخصص تماس بگیرید. کنترل مارمولک برای متخصصان آسان است.

شرکت کنترل آفات کیان پاک در ۳ مرحله مشکل مارمولک شما را برطرف می کند:

 فرمولاسیون های قوی و موثر را در بعضی از نقاط پنهان در اطراف خانه خود اسپری می کنید. مقداری گرانول دفع کننده یا اسپری های سمپاشی را تنظیم کنید. اگر مارمولک ها داخل خانه هستند، تله های مارمولک را جاسازی کنید.

اکنون می دانید که اگر این نکات را نظر بگیرید، از بین بردن مارمولک کار مشکلی نیست. راه حلی را انتخاب کنید که برای مشکل شما بهترین باشد و آن را امتحان کنید تا مارمولک ها را از محیط زندگی خود جدا کنید.

سمپاشی مارمولک در تهران و حومه با شرکت سمپاشی کیان پاک

شما که در حال خواندن این مقاله هستید یقیناً با این مشکل مواجه شده اید، که برای رهایی از دست مارمولک باید اقدام به انجام کارهایی کنید. مارمولک ها جزو خزندگان به شمار می آیند، که در اندازه ها و جثه های متفاوت در طبیعت دیده خواهند شد. رنگ و شکل ظاهر آن ها در اکثر گونه ها شبیه به یکدیگر است. وجود این خزندگان در اندازه های کوچک و نادر در منازل های ویلایی که دارای درختان، گل ها و گیاهان سر سبز هستند بسیار به چشم خواهد آمد.

آب یکی از مواردی است که آنان به شدت به خود جذب می کند، مانند رودخانه و یا استخر های سر باز منازل که در به وجود آمدن ها بی تاثیر نیست. اکثر افراد در آپارتمان های خود از گل و گیاه نگهداری می کنند و یا وجود خزه های چسبنده بر روی دیوار خانه ها یکی از عوامل پدیدار شدن مارمولک ها در نزدیکی شما است.

پوشش همه جانبه سمپاشان کیان پاک برای سمپاشی مارمولک

 

سمپاشی مارمولک

 

بسیاری از شهروندان و عزیزان تهرانی در ساختمان ها، مجتمعات و بسیاری از اماکن دیگر خود از وجود این خزندگان رعب و وحشت دارند و برای خلاصی از دست آن ها به دنبال سموم و راهکارهایی برای رفع این خزنده موذی هستند که به راحتی از منازل شما دفع نخواهند شد.

در راستای این امر شرکت سمپاشی حشرات و سمپاشی مارمولک کیان پاک در تهران تمامی منطقه های تهران و اطراف این استان را پوشش داده و راهکارهای نوینی را نه تنها در از بین بردن حشرات و سمپاشی آنان در نظر گرفته است، بلکه برای سمپاشی مارمولک در طی سال های اخیر که شرکت کیان پاک شکل گرفته و تاسیس شده است خدمات ویژه را ارائه کرده است.

سمپاشی مارمولک در محل مورد نظر شما رسما یک کار تخصصی است و برای انجام این کار نیاز به سمپاشان با تجربه دارد. زیرا سهل انگاری در اقدام به انجام این کار نه تنها باعث لطمه به خود و نزدیکانتان خواهد شد بلکه باعث فراوانی و جذب مارمولک و فراری دادن آن ها در گوشه ای دیگر از منزلتان نیز خواهد شد و کارتان دشوارتر برای پیدا کردن آن ها خواهد شد.

سمپاشی مارمولک و راهکارهای رهایی از دست آنان با سمپاشان کیان پاک

 مارمولک ها اغلب در داخل ساختمان ها در اطراف گل ها و یا در گوشه کنار منزل که به دور از چشم است پنهان خواهند شد. قفسه های کتاب، شکاف های بین دیوار، کمد ها، پشت کمد و مبل ها، گلدان های بزرگ و پایه دار، مجسمه ها بزرگ و تزئینی، در داخل شومینه و در اطراف بخاری ها خود را مخفی خواهند کرد.

در اغلب موارد پیدا کردن آن ها بسیار سخت است که هر کسی توانایی پیدا کردن، رو به رو شدن و دفع آن ها را ندارد. نیروها و تکنسین های با تجربه و با سابقه شرکت کیان پاک که از سال تاسیس این شرکت در آن جا حضور و فعالیت گسترده داشته اند توانایی دفع و سمپاشی مارمولک را دارند. سمپاشی مارمولک دارای شیوه و روشی خاص است که نیاز به تجربه لازم برای سمپاشی ها هستند، که سمپاشان کیان پاک به راحتی در اندک زمان لازم در حضور شما با صراحت کامل و دقیق کارشان را به درستی انجام می دهند.

سمپاشی مارمولک در مواقع ضروری با مهندسین شرکت کیان پاک

 

سمپاشی مارمولک

 

اگر در مدت زمان طولانی در مسافرت بوده اید و یا زمان زیادی از آخرین باری که منازل و یا محل زندگی خود را تمیز کرده اید گذشته است در وهله اول سمپاشی مارمولک با سمپاشان شرکت کیان پاک عاقلانه ترین راهکار است، که می توان انجام داد. بی سکنه بودن منازل در مدت زمان طولانی و یا نظافت نکردن از دلایل پر تعدد برای به وجود آمدن حشرات و مارمولک ها خواهد بود. شرکت سمپاشان کیان پاک در تهران به دلیل تقاضای زیاد در امر سمپاشی حشرات، سمپاشی مارمولک و دفع آفات از وجود نیروهای بسیاری برخوردار است و هیچ گاه این شرکت با کمبود نیرو و تکنسین مواجه نخواهد بود.

دفع مارمولک ها

مارمولک ها حشره خوار هستند . آن ها از حشراتی که شب ها به دور لامپ ها و یا روشنایی است تغذیه خواهند کرد. متاسفانه همچنان در بازار و یا داروخانه ها سموم و یا دارویی برای دفع مارمولک ها و یا این دسته از خزندگان در دست نخواهد بود از این رو بسیاری از مردم با استفاده از تله های پلاستیکی به دنبال به دام انداختن این حشرات ( جانوران ) هستند اما این شیوه قدیمی دیگر به کار نمی آید و با تاسیس و گسترش فعالیت شرکت کیان پاک در تهران برای سمپاشی مارمولک دیگر دچار اضطراب و نگرانی نخواهید شد. سمپاشان کیان پاک با ارتباط و هماهنگی با شما در اسرع وقت در هر منطقه از تهران که ساکن هستید شما را حمایت کرده و در کمترین زمان موجود با سمپاشی مارمولک محیط شما را عاری از هرگونه مارمولک و یا خزنده ای می کند.

ناظرین شرکت کیان پاک

شرکت کیان پاک هر ساله از وزارت بهداشت، جهاد و سازمان محیط زیست لوح های تقدیر دریافت خواهد کرد. تلاش شرکت کیان پاک برای سمپاشی موجودات ریز و درشت و سمپاشی مارمولک بی ثمر نبوده و نباید از فعالیت های موفق این سمپاشان چشم پوشی کرد. مهندسین و ناظرین شرکت کیان پاک در طی ۲۴ ساعت شبانه روز بر فعالیت های تکنسین های خود نظارت داشته و در طی به وقوع آمدن مشکلی سریعا کارشناس خود را برای بر طرف کردن حل مشکل و سمپاشی مارمولک اعزام خواهند کرد. این شرکت مجهز به تمامی دستگاه ها و استاندارد ترین و مدرنیزه ترین امکانات است تا به روش های مختلف برای به دام انداختن مارمولک ها اقدامات لازم را به عمل آورند.

سازمان های تحت سمپاشی شرکت کیان پاک

بسیاری از سازمان های آموزشی مانند مدارس، دانشگاه ها، مهد کودک ها و بسیاری از اماکن بهداشتی و تخصصی مانند بیمارستان ها، درمانگاه ها و … در سر تا سر تهران وجود دارد که توسط شرکت کیان پاک برای خدمات دفع آفات، سمپاشی حشرات و سمپاشی مارمولک خدمت رسانی شده است. و مقامات از این فعالیت های گسترده و موفق شرکت کیان پاک رضایت داشتند. شما هم می توانید جهت درخواست نیرو و کادری مجرب برای سمپاشی مارمولک از شرکت کیان پاک در هر زمان که می خواهید به صورت آنلاین و یا تلفنی و حتی حضوری سریعا اطلاع رسانی فرمایید.