سایت

صفحه اصلی  /  خدمات نظافت منزل   /  سمپاشی مورچه

سمپاشی مورچه

سمپاشی مورچه از فعالیت های تخصصی در زمینه سمپاشی شرکت کیان پاک تهران می باشد. مورچه ها معمولا به صورت دسته جمعی زندگی می کنند. اگر در منزل یا محل کار خود این حشره را مشاهده کردید، به احتمال زیاد تعداد موجود خیلی بیشتر از آن چیزیست که شما دیده اید. مورچه از هر سوراخ ریزی برای رفت و آمد استفاده می کنند و سر راه خود هر چه باشد را به تدریج از بین می برند.

مورچه مانند زنبور عسل حشره‌ای اجتماعی می باشد. این حشره از راستهٔ نازک بالان است که در میانه‌های دورهٔ کرتاسه یعنی حدود ۱۱۰ تا ۱۳۰ میلیون سال پیشتکامل یافته‌ است. در حال حاضر بیشتر از  ۱۲۰۰۰ نوع یا گونه مورچه دسته بندی شده‌اند و می توان حدس زد این تعداد تا ۲۲۰۰۰ گونه نیز برسد. مورچه‌ها به راحتی از شاخک‌های دارای آرنج و ساختار گره مانند خود و نیز کمری باریک قابل شناسایی می باشند.

 

سمپاشی مورچه

 

اجتماع مورچه‌ها می‌تواند از ده ها مورچه ی شکارچی در یک سوراخ یا حفره تا چند میلیون مورچه ی ساده و مورچه نازای ماده و طبقه‌ای از کارگرها و سربازها و سایر گروه‌ها را در یک محدوده جغرافیایی وسیع شامل شود. همچنین اجتماع مورچه‌ها دارای تعدادی نر نطفه دار و همچنین تعدادی مورچه ماده که توانایی بارور شدن دارند و ملکه نامیده می‌شوند، می‌شود. اجتماع مورچه‌ها را می توان یک ابرجامعه توصیف کرد. به این علت که مورچه‌ها در اجتماع با یکدیگر کار می‌کنند و از کلونی خود دفاع به عمل می آورند.

از بین بردن مورچه ها

اولین فکری که به ذهن شما در صورت مواجهه با مورچه ها می رسند این است که چطور از شر این حشرات رها شویم قبل از اینکه خسارات بیشتری به بار بیاورند. ولی دقت داشته باشید که سمپاشی مورچه های منزل یا محل کار خود را به هر کسی نسپارید. زیرا ممکن است افراد غیر متخصص و سودجو با استفاده از مقدار سم زیاد و نوع سم غیر مرتبط و یا غیر بهداشتی موجبات خسارات بیشتری شوند.

بخوانید!  اپلیکیشن خدمات کیان پاک

بهترین قیمت سمپاشی مورچه

مضرات استفاده از سموم غیر بهداشتی توسط افراد غیر متخصص

  • استفاده از سم های غیر بهداشتی که معمولا هم با افراط استفاده می شوند، می تنواند موجبات از بین بردن موجودات زنده دیگر و یا حتی انسان منجر شود.
  • استفاده از سموم غیر بهداشتی می تواند منجر به بیماریهای تنفسی، تپش قلب، افزایش ضربان قلب، کاهش یا قطع تنفس و … شود.
  • افراد غیر متخصص نمی توانند به صورت کامل مورچه ها را از بین ببرند و شما با پرداخت هزینه های مکرر و تعداد متوالی متحمل ضرر و زیان مالی نیز می شوید.

از بین بردن مورچه های خانگی

 

سمپاشی مورچه ها

در صورتی که تصمیم گرفتید به صورت اصولی و با استفاده از متخصصین مربوطه مورچه ها را از بین ببرید، متخصصین شرکت کیان پاک در خدمت شما عزیزان می باشد. شما می توانید با استفاده از شماره های موجود در ابتدای همین مطلب و یا با استفاده از راه های ارتباطی موچود در صفحه اصلی سایت با شرکت کیان پاک تماس حاصل کرده و بعد از آن کارشناسان ما مشاوره های لازم در این خصوص را به شما خواهند داد.