سایت

صفحه اصلی  /  خدمات نظافت منزل   /  سمپاشی موش

سمپاشی موش

سمپاشی موش شاخه ای از فعالیت های سمپاشی شرکت کیان پاک هیرسا می باشد. موش از موجوداتی است که اگر در خانه خود آن را مشاهده کردید، باید سریعا از شر آن خلاص شوید. بر خلاف ظاهر زیبا و فریبنده موش، به علت تولید مثل بالا، این موجود می تواند به سرعت خود را تکثیر نموده و مشکلات فراوانی برای تشک ها، ملحفه ها، کیسه های برنج، لوازم مصرفی آشپزخانه و … به وجود آورد. در صورتی که به اطلاعات بیشتری نیاز دارید ادامه ی مطلب را از دست ندهید.

 

موش خانگی

موش موجودی از راسته ی جوندگان و پستانداران می باشد که غذای مورد نیاز خود را به وسیله ی جلو و عقب کردن آرواره ی تحتانی اش خرد می کند. به علت اینکه دندان های این حیوان همانند سایر جوندگان به صورت دائمی رشد می کند، مجبور است برای جلوگیری از رشد بیش از اندازه، به صورت مداوم داندهای خود به وسیله جویدن چیزهای سخت مثل دانه ها، حبوبات و … بفرساید. و اگر موفق نشود که دانه های سخت پیدا کند، فرش های خانه، البسه، کتاب ها و هر چیزی که در دسترس اش باشد را می جود.

سمپاشی موش توسط شرکت خدماتی

کنترل آلودگی موش

از اثرات وجود موش در خانه، فضله های کثیف، فرش ها، کتاب ها و ملحفه های جویده شده می باشد. گاهی اوقات موش ها از طریق سوراخ های موجود در خانه به درون دیوارهای خانه می روند. که در صورت بروز این اتفاق می توانند، با دندان هایی که همه چیز را خرد می کند، درون دیوار برای خود لانه ای درست کرده و در آنجا زاد و ولد نمایند. در این مورد از بین بردن آنها به دلیل نا پیدا بودن بسیار سخت تر می شود.

بخوانید!  نظافت منزل شهرک غرب

بعد از اینکه متوجه شدید در خانه ی شما موش وجود دارد، می توانید با شرکت خدماتی کیان پاک که از متخصصین در زمینه سمپاشی موش می باشد، تماس حاصل نموده تا کارشناسان شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

بهترین قیمت سمپاشی موش

ضررهای استفاده از سموم غیر بهداشتی توسط افراد غیر متخصص

  •     در وهله اول افراد غیر متخصص به دلیل زیاده روی در مصرف سموم که  اغلب غیر بهداشتی می باشند باعث بروز خسارت و بیماری در موجودات زنده و حتی انسان های می شوند.
  •  از نتایج استفاده از سم های غیر بهداشتی شیمایی در انسان ها، افزایش سرعت فعالیت های بدنی، تپش قلب، تعریق بیش از حد بدن و در بعضی مواقع کاهش یا حتی توقف تنفس انسان می شود.
  • در اثر تماس سموم شیمایی غیر بهداشتی با افراد، موجبات تغییر سلولی و افزایش فعالیت های عصی فراهم می شود.

سمپاشی موش خانگی

 

سمپاشی موش خانگی و موش بزرگ نروژی

جهت سپردن عمل سمپاشی به متخصصین شرکت کیان پاک می توانید با شماره تلفن های ذکر شده در ابتدای همین مطلب تماس حاصل کنید و یا با استفاده از راه های ارتباطی موجود در صفحه ی اول این وب سایت سفارش خود را ثبت نمایید.