سایت

صفحه اصلی  /  خدمات نظافت منزل   /  شستشوی مبلمان | مبل شویی

شستشوی مبلمان | مبل شویی

شرکت خدماتی کیان پاک با ارائه خدمات شستشوی مبلمان با دستگاه مکانیزی در سراسر مناطق تهران در خدمت عزیزان تهرانی می باشد. مبل شویی در صورتی که به افراد نا وارد یا شرکت های نا معتبر سپرده شود، نتیجه ی آن کثیفی بیشتر مبلمان شما می باشد.

امروزه فرهنگ به اصطلاح مبل نشینی کاملا در کشور ما همه گیر و عادی شده است بطوریکه بعضی از افراد حتی برای خوابیدن ، غذا خوردن و کار کردن هم از مبل استفاده می کنند و در نتیجه وجود لکه ها و کثیفی ها روی قسمتهای مختلف مبلمان عادی و اجتناب ناپذیر است. کثیفی مبلمان و وسایل نشیمن در زمان نظافت منزل بیشتر نمایان می شود.


شعبه شمال

۲۲۹۵۳۴۷۰


شعبه شمال

۲۲۹۵۰۸۷۷


شعبه غرب

۴۴۵۲۶۱۱۴


شعبه شرق

۳۳۸۳۲۱۷۱


شعبه جنوب

۵۵۷۶۸۴۵۷


شعبه جنوب

۵۵۷۶۴۳۲۸

سفارش آنلاین جهت شتشوی مبلمان

بهترین قیمت شستشوی مبلمان

 

تمیز کردن مبلمان منزل همانند نظافت راه پله یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید به‌طور مرتب انجام شود. مبل‌ها تأثیر زیادی در آراستگی منزل دارند. ذرات گرد و غبار، خرده‌های نان و خوراکی‌هایی که لابه‌لای شیارهای مبل جمع شده‌اند، لکه‌های نوشیدنی و سایر آلودگی‌ها سبب می‌شوند مبل‌ نامرتب و کثیف به نظر برسد. بسیاری از افراد نظافت مبل و خصوصا تمیز کردن مبل پارچه ای را یکی از مشکل‌ترین بخش‌های نظافت منزل می‌دانند. البته واقعا هم شستشوی مبل پارچه ای کار ساده‌ای نیست! اگر این کار را به‌طور صحیح انجام ندهید، علاوه بر کثیف‌تر کردن آن، ممکن است به پارچه‌ی مبل آسیب برسانید.

خوشبختانه راه حل خوبی برای تمیز کردن مبل پارچه ای وجود دارد که به شما کمک می‌کند بدون نگرانی و با خیال راحت به نظافت مبل‌ها بپردازید. آن هم سپردن این کار به کارشناسان شرکت کیان پاک است.

مبل شویی تهران

 

عوامل کثیفی مبلمان در گذشت زمان

لکه های آب میوه ها، غذا ها گرد و غبار و … باعث کثیف شدن مبلمان و از بین رفتن ظاهر اولیه آنها می شوند. که این امر باعث کاهش عمر پارچه رویه ی مبل می شود و این کثیفی ها آثار مخربی بر روی بافت مبل و کیفیت اولیه مبلمان جای میگذارند. ولی در صورت بروز این موارد نگران نباشید. سرویس مبل شویی کیان پاک ظاهر مبلمان شما را به روز اولی که آن را خریدید بر می گرداند.

به همین دلیل خشکشویی مبلمان منزل  هر چند ماه یکبار توصیه می شود زیرا علاوه بر تمیزی مبلمان شما باعث جلوه گرفتن آنها و عاری از هرگونه لگه و گرد و غبار می شود.

در حالی‌که مبلمان یکی از عناصر اصلی خانه‌های ایرانی به شمار می‌آید، تمیز نگه داشتن آن دشوار است. به‌خصوص در مورد مبل‌های چرم و یا رنگ روشن. چرا که با کوچک‌ترین لکه‌ای زیبایی خودشان را از دست می‌دهند. شستشوی مبل در منزل، راهکاری چندان حرفه‌ای برای تمیز کردن به نظر نمی‌رسد. چرا که هیچ‌کس جز خانم خانه علاقه‌ای به این کار ندارد و از طرفی شوینده‌ی مخصوص مبل نیز به آسانی یافت نمی‌شود. این‌جاست که  خدمات مبل شویی شرکت کیان پاک گزینه‌ی خوبی به نظر می‌رسند.

هزینه شستشوی مبل در منزل

ممکن است فکر کنید هزینه مبل شویی در خانه بسیار گران است و یا هزینه ای بی دلیل و غیر مفید است   چون خدمات شستشوی مبلمان ، یک سرویس جدید و کمتر شناخته شده اما بسیار مفید و ضروری‌ست. هزینه‌ی شستشو ممکن است برابر با دستمزد روزانه یک نظافتچی و حتی کمتر از آن باشد ولی اگر به نظافت خانه اهمیت می‌دهیم منطقی است که سالانه چند بار برای این قضیه هزینه کنیم، قبل از آنکه لکه های روی مبلمان کهنه و دائمی شوند و بجای هزینه اندک شستشوی مبل ،هزینه گزاف تعویض پارچه و چه بسا هزینه گزاف تر تعویض مبلمان برای ما لازم شود.

زمان مورد نیاز برای مبل‌شویی

اگر این خدمات را از یک مبل‌شویی با کیفیت و حرفه‌ای دریافت کنید، شستشوی مبل‌ها بیشتر از یکی دو ساعت طول نخواهد کشید. همچنین خشک شدن مبل‌ها هم بیشتر از چند ساعت به طول نخواهد انجامید. البته همه‌چیز به جنس و تعداد مبلمان شما بستگی دارد. مثلا شستشوی مبل چرم، کمی حساس‌تر و زمان‌بر خواهد بود.

 

سفارش آنلاین جهت شتشوی مبلمان

شستشوی موکت و فرش

آیا امکان شستشوی فرش، موکت و تشک خوشخواب با این تجهیزات وجود دارد؟ بله!

هرچند توصیه می‌کنیم شستشوی فرش و موکت را به کارخانه‌های قالیشویی معتبر و مکانیزه بسپارید. اما بعضی خدمات‌دهندگان مبل‌شویی نیز می‌توانند فرش‌های شما را در محل بشویند. اگر فرش‌های ظریف و ابریشمی دارید ،توصیه می‌کنیم از سرویس‌های قالیشویی استفاده کنید.

نگرانی از بابت آسیب به مبل در هنگام مبل شویی

ممکن است نگران آسیب دیدن پارچه مبل باشید ولی بر خلاف چیزی که فکر می کنید ، سَری دستگاه شستشوی مبلمان به هیچ عنوان زبر نیست و از موهای نرم ساخته شده است. این موها به صورت گرد و متراکم هستند و هیچگونه آسیبی به اجزای مبلمان شما وارد نخواهند کرد.

و نیز سرویس مبل‌شویی توسط یک فرد حرفه‌ای و ماهر انجام می‌شود، نه تنها به ظاهر مبل آسیبی نمی‌زند بلکه باعث افزایش عمر مفید آن نیز می‌شود. به هر حال این روش شستشو از شستشو با شامپو فرش و برس، بسیار بهتر خواهد بود.

شوینده های مورد استفاده

مواد مورد استفاده  در مبل شویی شرکت کیان پاک دارای نرم کننده و تقویت کننده جنس پارچه ی رویه مبل می باشد و به همین دلیل عمر پارچه ی روی مبل شما حفظ می شود و نقش ها و برجستگی های روی پارچه کیفیت خود را حفظ میکندد.

اگر روی مبلمان شما لکه‌های چربی ، روغن و حتی جوهر یا خون هست، اصلا نگران نباشید کارمندان ما با بکارگیری روشها و شوینده های تخصصی خود  مبلمان شما را از هر گونه آلوده و لک پاک می کنند.

سفارش آنلاین شستشوی مبلمان

برای شستشوی مبلمان به جابجایی مبلمان نیازی نیست

 

با وجود اندازه‌ ی بزرگی  که دستگاههای مبلشویی دارند ولی سبک و قابل حمل می باشند. بنابراین نگران نباشید. نیازی نیست مبل‌مان یا وسایل منزل را جابه‌جا کنید. دستگاه توسط کارمند سرویس مبل‌شویی جابه‌جا می‌شود. فقط کافیست شما فرش کنار مبل را جمع کنید. هرچند موادم شستشودهنده به قدری غلیظ هستند که به فرش و کف آسیبی نمی رسد. و در انتهای کار سرویس دهنده توسط دستگاه مکش، تمام کف و آلودگی از سطوح جمع‌آوری می‌کند. و منزل و مبلمانی بدون آلودگی به شما تحویل خواهد داد.

بر خلاف شستشوی مبل با دست که بسیار زمان‌بر است، شستشوی مبل در منزل توسط تیم متخصص شرکت کیان پاک  به زمانی بیشتر از یک تا دو ساعت نیاز ندارد!

گروه مبل شویی شرکت کیان پاک  خشکشویی مبلمان، خوشخواب و  انواع صندلی  های شما را برعهده می گیرد. تا با ماشین آلات و هنر کارمندان خود مبل های شما را به همان کیفیت روز اول برگردانند که علاوه بر تمیزی و خوش جلوه شدن مبل شما باعث افزایش عمر مبل شما نیز شوند.

 

خدمات شستشوی مبل در منزل کمک می‌کند با آسودگی خیال از داشتن مبل‌هایی تمیز و درخشان، مانند روز اول لذت ببرید!

فقط لازم است به کارشناسان و کارمندان ما اعتماد کنید و نتیجه اعتماد خود را با پاکیزگی و آرامش خود و خانواده عزیزتان ببینید.

 

سفارش آنلاین جهت شتشوی مبلمان

شستشوی مبلمان | مبل شویی
۴.۸ (۹۶%) ۵ votes