سایت

صفحه اصلی  /  خدمات نظافت منزل   /  نظافت راه پله

نظافت راه پله

نظافت راه پله یکی از مهم ترین مسائل نظافتی هر ساختمانی می باشد. فارغ از اینکه ساختمان، یک ساختمان اداری یا مسکونی است، نظافت راه پله ساختمان اهمیت بالایی دارد. این امر می تواند به زیباتر دیده شدن ساختمان و بهداشتی تر بودن ساختمان کم شایانی کند. به همین دلیل در این مطلب قصد معرفی خدمات نظافت راه پله شرکت کیان پاک را داریم. نظافت راه پله، از مهم ترین خدماتی است که در شرکت کیان پاک ارائه می شود. بنابراین در ادامه با ما همراه باشید تا درباره خدمات نظافت راه پله شرکت کیان پاک بیشتر بدانید.

سفارش آنلاین نظافت راه پله

 

نظافت راه پله

راه پله ساختمان

راه پله، یکی از اجزای اصلی هر ساختمانی است که طبقات و واحدها را به هم متصل می کند. اهمیت راه پله به دلیل آن است، که این جزء از ساختمان، اولین قسمتی است که توجه افراد را جلب خواهد کرد. به همین دلیل در امر نظافت منزل و نظافت ساختمان باید به نظافت این قسمت هم توجه کرد.

چرا نظافت راه پله ضروری و مهم است؟

همان طور که گفتیم، راه پله در هر ساختمانی، اولین قسمتی است که توجه مراجعه کنندگان را به خود جلب می کند. یعنی افرادی که به ساختمان وارد می شوند، بهداشت و منش ساکنان را ابتدا از تمیز بودن راه پله و ظاهر ساختمان تشخیص می دهند.

همچنین زیبایی و پاکیزگی راه پله، می تواند به زیبایی ظاهر ساختمان هم کمک بسیار کند. هرچه راه پله ساختمان تمیز باشد، ظاهر ساختمان نیز دید زیبایی پیدا خواهد کرد.

به همین دلیل، شما باید از خدمات نظافت راه پله کیان پاک استفاده کنید. خدماتی که ما به شما ارائه میکنیم، از نظر قیمت و کیفیت بسیار مناسب هستند و می توانند زیبایی ساختمان را دو چندان کنند. پس بدون اتلاف وقت به وب سایت کیان پاک مراجعه کنید.

بخوانید!  نظافت منزل جنت آباد

روش نظافت پله توسط شرکت کیان پاک

کارگران و نظافتچی هایی که ما در اختیار شما قرار خواهیم داد، دوره های آموزش نظافت راه پله و آموزش نظافت منزل را به خوبی طی کرده اند. همچنین این کارگران از لحاظ امانت داری، صداقت و … هم مطمئن هستند.

کارگری که برای نظافت منزل و راه پله شما اعزام می شود، نظافت را به صورت اصولی و علمی و از بالا به پایین آغاز خواهد کرد. این موضوع، کیفیت و زمان کار را بهبود می بخشد. همچنین با توجه به شرایط و درخواست شما، نظافت با استفاده از روزنامه، پارچه معمولی و یا پارچه نانو انجام می شود. کارگران در نظافت نرده و حفاظ راه پله هم دقت خواهند کرد. مواد استفاده شده برای تمیز کردن نرده های چوبی، با نرده های فلزی متفاوت خواهد بود. در این صورت به فلز و چوب مورد استفاده در نرده راه پله آسیبی وارد نمیشود.

تمام این موارد، برای جلوگیری از آسیب دیدن و وارد شدن خسارت به ساختمان شما انجام می شود. می توانید برای هماهنگی و استفاده از این خدمات به وب سایت کیان پاک مراجعه کنید.

قیمت نظافت راه پله

کارگر و نظافتچی برای نظافت راه پله

برای خدمات نظافت راه پله از کارگران خانم و آقا استفاده میشود. شما می توانید بسته به شرایط و علایق خودتان یکی از بهترین کارگران را برای خدمات دهی انتخاب کنید.

به طور معمول، کارگران آقا برای نظافت راه پله ساختمان های اداری به کار گرفته می شوند. همچنین در انواع دیگر ساختمان های غیر مسکونی که به نظافت احتیاج دارند نیز از یک کارگر آقا استفاده می شود.

کارگر خانم، معمولا در ساختمان های مسکونی و منازل به خدمات دهی مشغول می شوند. این موضوع می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

البته لازم به ذکر است که انتخاب نظافچی خانم و یا نظافتچی آقا برای انجام نظافت منزل و خدمات دیگر، کاملا به خود شما بستگی دارد. شرکت کیان پاک، بهترین کارگران خانم و آقا را در اختیار شما خواهد گذاشت بنابراین نیازی نیست که در این زمینه وسواس زیادی به خرج دهید. کافیست به راحتی و با یک کلیک کارگر مورد نظرتان را انتخاب کنید؛ مطمئن باشید که بهترین کارگر در اختیارتان گذاشته خواهد شد.

بخوانید!  نظافت منزل مطهری

موارد و قسمت های نظافت راه پله

یکی از مهم ترین قسمت های نظافت راه پله ها، نظافت و تمیز کردن نرده هاست. نظافتچی اعزام شده، با توجه به جنس و نوع نرده، از بهترین و مناسب ترین ماده برای نظافت نرده ها استفاده خواهد کرد تا نرده های شما آسیبی نبیند. معمولا برای تمیز کردن نرده ها، از دستمال های پارچه ای نم دار استفاده می شود؛ البته بعضا مواد دیگری هم مورد استفاده قرار می گیرد تا نرده ها بیشتر تمیز و براق شود.

بعضی از راه پله ها در ساختمان ها فرش شده هستند. در این گونه ساختمان ها، کارگران اقدام به شستشوی فرش راه پله نیز خواهند کرد تا راه پله کاملا تمیز و زیبا به نظر بیاید. البته شستشوی فرش، کاملا به نظر و درخواست شما بستگی دارد.

یکی دیگر از قسمت هایی که نظافت خواهد شد، پنجره ها هستند. پنجره ها میتوانند با روزنامه باطله و یا با پارچه نانو تمیز شوند.

همچنین در بعضی ساختمان ها، آسانسور نیز وجود دارد. در صورتی که آسانسور شما نیز نیاز به نظافت دارد، می توانید این موضوع را به اطلاع نظافتچی خود برسانید تا اتاق و محفظه آسانسور هم نظافت و تمیز شود.

در واقع در قسمت نظافت راه پله ساختمان، تمام موارد از جمله دیوارها، پریزهای برق و … به خوبی و با رعایت تمام موارد ایمنی تمیز خواهند شد.

به علاوه در خدمات نظافت راه پله، نظافت حیاط و نظافت پارکینگ هم ارائه می شود. نظافتچی با توجه به نیاز و نظر شما مشتری گرامی، در ابتدا یا انتهای کار به نظافت پارکینگ و حیاط خانه نیز خواهد پرداخت.

برای نظافت مواردی که در بالا راه پله ذکر شد، شامل تمام موارد نمی شود. شما می توانید به راحتی لیست مکان ها و مواردی که باید نظافت شوند را به نظافتچی دهید تا موارد دلخواه شما به بهترین نحو نظافت شوند.

بخوانید!  نظافت منزل افسریه

قیمت نظافت راه پله

قیمت نظافت راه پله با توجه به جنسیت و مهارت نظافتچی، شرکت، شرایط و … متفاوت است. اما معمولا برای نظافت هر طبقه از راه پله معمولی، قیمتی بین ۱۰.۰۰۰ تا ۱۵.۰۰۰ تومان از شما اخذ خواهد شد. این قیمت می تواند با توجه به مدت زمان نظافت و موارد نظافت شده متفاوت باشد.

شرکت کیان پاک، بهترین قیمت نظافت راه پله را به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد. شما عزیزان می توانید برای هماهنگی و استفاده از خدمات نظافت منزل و راه پله و دیگر خدمات نظافتی با شرکت نظافتی کیان پاک تماس بگیرید. می توانید از کیفیت خدمات نظافتی ما اطمینان کامل داشته باشید.

بهترین روش نظافت راه پله

همان طور که در این مطلب خواندید، راه پله یکی از مهم ترین بخش های هر ساختمان مسکونی یا اداری می باشد که طبقات و واحدها را به هم متصل می کند. تمیزی و زیبایی و نظافت راه پله بسیار مهم و ضروری است؛ زیرا می توانید توجه افرادی که به ساختمان وارد می شوند را جلب کند. همچنین نظافت راه پله به زیبایی ظاهر ساختمان نیز کمک می کند. اگر می خواهید که این خدمات نظافتی را با بهترین قیمت و کیفیتی تضمین شده سفارش دهید، لازم است که از شرکت کیان پاک کمک بگیرید. پس بدون فوت وقت به سایت کیان پاک مراجعه کنید!

   در پایان از شما می خواهیم که عیب های ما را به خودمان و کیفیت بالای خدمات ما را به دیگران بگویید! موفق باشید.