سایت

صفحه اصلی  /  خدمات نظافت منزل   /  نظافت منزل اقدسیه

نظافت منزل اقدسیه

شرکت خدماتی و نظافتی کیان پاک اقدام به تاسیس شعبه ای در محله اقدسیه تهران کرده است. پرسنل شعبه نظافت منزل اقدسیه تهران – نظافتچی اقدسیه – با داشتن تجربه فراوان در امر خدمات نظافت منزل ومحل کار ، نظافت راه پله، پارکینگ و مشاعات و نیز سمپاشی حشرات موذی ، در خدمت همشهریان عزیز تهرانی می باشند.

امروزه به دلیل مشغله فراوان خانواده ها و همچنین ساخت منازل مسکونی به صورت برجها مسکونی یا اداری و مجتمع های آپارتمانی ، امر نظافت از دغدغه های اصلی افراد می باشد. به علت اینکه نظافت کردن، امری خسته کننده، زمان بر و تخصصی می باشد پیشنهاد ما استفاده از نظافتچی های شرکت های خدماتی می باشد.

خدمات نظافت منزل در اقدسیه

بعضی از مواقع مانند، کارواش نانو و … نیز که اگر خودمان اقدام به انجام آن کنیم به علت نداشتن تجربه در این زمینه حتی ممکن است متحمل خسارت هایی نیز شویم.

نظافتی خانم جهت نظافت منزل اقدسیه

محله به نام اقدسیه تهران واقع در منطقه یک شهرداری تهران می باشد. زمین های فعلی منطقه اقدسیه در زمان های قدیم متعلق به یکی از کارگزاران ناصر الدین شاه بوده که بعد ها این زمین ها را به همسر شاه با نام امینه اقدس مشهور به اقدس الدوله می بخشد. و بعد از آن این منطقه اقدسیه نام گرفت.

نظافتچی اقدسیه

محل اقدسیه یکی از مناطق شمالی تهران می باشد و نظافتچی اقدسیه شرکت کیان پاک آشنایی کامل با سبک زندگی مردم این مناطق دارد. این آشنایی مربوط  به نحوه برخورد با کارفرما و نیز و نحوه جابجایی و تمیز کردن وسایل منزل می باشد. و در ضمن صاحب منزل یا اداره (کارفرما) نیز می تواند با دادن راهنمایی های مربوطه در مورد نحوه انجام خدمات کمک شایانی به نظافتچی خانم اقدسیه ( یا آقا) در انجام امور محوله نماید.

 

نظافتچی خانم اقدسیه

خدماتی که در نظافت منزل در اقدسیه انجام می شود

به محض حضور نظافتچی در محل شما، کارگر نظافتی از خدماتی که باید انجام گیرد از شما می پرسد. در ابتدای امر مطمئن شودی که نظافتچی مربوط به شرکت خدماتی اقدسیه (یکی از شعبه های کیان پاک) باشد. برای اطمینان از این امر می توانید از او پاکت معرفی درخواست نمایید.

بخوانید!  سمپاشی مورچه

توضیحات مختصری در خصوص فعالیت های لازم برای انجام نظافت منزل یا نظافت محل کار اقدسیه به نظافتچی ارائه دهید. لطفا پودرها و مواد شوینده جهت انجام امر نظافت را در اختیار نظافتچی قرار دهید. نحوه انجام کار را به عهده پرسنل نظافت ما بسپارید. آنها آشنایی کافی با نحوه انجام مراحل دارند.

 • جابجایی وسایل منزل
 • نظافت وسیله ها
 • نظافت آشپزخانه
 • شستن ظرف ها
 • نظافت در و دیوارهای داخلی
 • شستشوی پرده
 • گردگیری خانه
 • تمیز کردن تلویزیون و دیگر وسایل برقی
 • و …

نظافت راه پله اقدسیه

اگر نیاز به نظافتچی خانم یا آقا جهت نظافت راه پله در یکی از مناطق اقدسیه می باشد، می توانید از خدمات پرسنل ما در شرکت کیان پاک بهره مند شوید. نظافتچی خانم و یا نظافتچی آقا اقدسیه در شعبه کیان پاک با استفاده از تجربه های فراوان خود در زمینه نظافت راه پله اقدسیه در خدمت شما هستند. خدماتی که در مورد نظافت راه پله انجام می شود عبارتست از شستشوی کف راه پله ، شتستوی دیوارها، تمیز کردن نرده ها، نظافت کلید ها و پریزها و لامپهای موجود در راه پله و …

شرکت خدماتی نظافتی اقدسیه

نظافت منزل در اقدسیه توسط خانم

انتخاب جنسیت نظافتچی اقدسیه به عهده کارفرما می باشد. ولی توجه داشته باشید در صورتی که کارهای شما نیاز به ظریف کاری دارند، مانند تمیز کردن لوازم گرانقیمت، جابجایی اشیای زینتی ظریف و غیر نظافتچی خانم بهترین انتخاب می باشد. ولی در مورد مثلا نظافت راه پله بهترین گزینه استفاده از نظافتچی آقا می باشد.

در این طور موارد شما اگر درخواست نظافتچی خلاف جنسیت گفته شده سفارش دهید ، مطمئنا از نتیجه ی آن راضی نخواهید بود. و دچار دوباره کاری می شوید.

از آنجا که برای کارفرما فقط حسن انجام کار مهم است پیشنهاد ما سپردن جنیست نظافتچی به عهده شرکت خدماتی می باشد. چون شرکت خدماتی کیان پاک با توجه به شناخت خود از نیروها و پرسنل نظافتچی، بهترین گزینه را در اختیار شما قرارد می دهد.

بخوانید!  نظافت منزل فرمانیه

در هر صورت تمامی کارگران ما اعم از نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا ، سعی دارند تا با ارائه بهترین خدمات نظافت موجبات رضایت کارفرما را فراهم آورند. به این دلیل که در صورت رضایت کارفرما ، شرکت خدماتی کارهای بیشتری در آینده به آنها محول می کند.

به هر حال در صورتی که به دنبال شرکت خدماتی معتبر برای انجام خدمات نظافت خود می باشید، ما بهترین نظافتچی ها را برای شما ارسال می کنیم.

تعرفه نظافت منزل اقدسیه

قیمت نظافت منزل ، معمولا فقط بر حسب جنسیت و تعداد ساعات کاری و کارهای اضافه ای که سفارش داده می شود، تعیین می گردد. به همین علت قیمت نظافت منزل اقدسیه با قیمت نظافت منزل سعادت آباد یا نازی آباد تفاوتی نمی کند.

تنها مساله ای که فرق می کند این است که بر اساس درخواست مشتری، شرکت خدماتی کیان پاک بهترین گزینه از بین نظافتچی های موجود را برای کارفرما اعزام می کند.

فلذا اگر شرکتی با توجه به محل زندگی شما ، قیمت های بالاتر از عرف برای امور نظافتچی اقدسیه تعیین کرد، بدانید که این نوع قیمت دهی مربوط به همه ی شرکت های خدماتی اقدسیه نمی باشد. و شما می توانید از شرکت های خدماتی بهتر در این زمینه استفاده کنید.

راه های ثبت سفارش نظافت منزل در اقدسیه

شما می توانید با استفاده از روش های متفاوتی سفارش نظافت منزل خود را ثبت نمایید. در صورت تمایل بر روی یکی از گزینه های دلخواه که در زیر ذکر می شود کلیک کنید.

 1. ربات نظافتچی تلگرام
 2. تماس با شرکت کیان پاک
 3. استفاده از فرم ثبت سفارش
 4. استفاده از اپلیکیشن کیان پاک

پیشنهادات و نظرات سازنده شما کمک شایانی به بهبود خدمت رسانی ما خواهد کرد.