سایت

صفحه اصلی  /  خدمات نظافت منزل   /  نظافت منزل اکباتان

نظافت منزل اکباتان

همانطور که می دانید، امروزه ما انسان ها به دلیل مشغله های فراوان، وقتی برای انجام نظافت منزل که امر مهمی است نداریم! به همین دلیل یکی از بهترین گزینه ها برای انجام نظافت منزل به بهترین شکل، شرکت خدماتی، نظافتی کیان پاک می باشد. نظافت منزل اکباتان یکی از مهم ترین خدمات شرکت کیان پاک می باشد.  با استفاده از خدمات نظافت منزل اکباتان ، شما می توانید با قیمتی پایین، خدمات متنوع و باکیفیتی دریافت کنید. اگر می خواهید درباره این خدمت از کیان پاک، یعنی نظافت منزل اکباتان بدانید، در ادامه با ما همراه باشید.

 

سفارش آنلاین نظافت منزل اکباتان

شماره تماس نظافت منزل اکباتان ۴۴۵۲۶۱۱۴

 

 

چرا شرکت های نظافتی را برای نظافت منزل برگزینیم؟

مهم ترین دلیل آن، نداشتن وقت کافی است! در واقع امروزه، با گسترش شهر و شهرنشینی، مشغله های ما نیز افزایش یافته است؛ به همین دلیل اکثر ما، دیگر وقتی برای نظافت منزل نداریم! البته این موضوع، یعنی کمبود وقت، می تواند حتی برایتان مفید هم باشد؛ اما چرا؟ به دلیل اینکه وقتی به این دلیل از خدمات شرکتی مثل کیان پاک استفاده می کنید، علاوه بر مدیریت زمان، از سلامتی خود و اثاثیه منزل هم اطمینان پیدا می کنید.

موضوع مهم دیگری هم که امروزه مطرح است، این است که نظافت منزل، باید به صورت علمی و حساب شده انجام شود. چندی پیش، هر فردی بدون طی کردن دوره های آموزشی و بدون اصول، شروع به نظافت منازل می کرد. اما امروزه متخصصان کیان پاک، با گذراندن دوره های آموزشی، اصول این کار را به خوبی فرا می گیرند.

به علاوه، در صورتی که از خدمات علمی و اصولی نظافت منزل استفاده کنید، می توانید از کیفیت مطمئن باشید و همچنین از بروز خسارات ناخواسته جلوگیری کنید. به طور مثال ممکن است به دلیل رعایت نکردن اصول ایمنی، به وسایل آسیب زده شود و یا افراد در معرض نظافت هم آسیب ببینند.

پس در صورتی که می خواهید از خدمات باکیفیت و اصولی نظافت منزل اکباتان استفاده کنید، می توانید با مراجعه به وب سایت کیان پاک، سفارش نظافت منزل اکباتان را ثبت کنید.

بخوانید!  سمپاشی ساس

خدمات نظافت منزل اکباتان کیان پاک

اکباتان، یکی از شهرک های مدرن و بزرگ تهران است که حدودا ۴۵.۰۰۰ نفر جمعیت دارد. همچنین افراد زیادی که ساکن این شهرک هستند، نیاز به نظافت منزل دارند. به همین دلیل، شرکت کیان پاک، تصمیم به ارائه خدمات نظافت منزل اکباتان گرفته است. با استفاده از خدمات نظافت منزل اکباتان ، شما با مشخص کردن آدرس و تاریخ و ساعت دقیق ارائه خدمات می توانید به سرعت، بهترین نظافتچی خانم یا آقا را در اختیار داشته باشید.

بنابراین شما با استفاده از خدمات نظافت منزل اکباتان که توسط شرکت کیان پاک ارائه می شود، می توانید زمان دقیق ارائه خدمات، نوع خدمات نظافتی و همچنین جنسیت نظافتچی مورد نظر را مشخص کنید. یعنی کیان پاک، خدماتی که کاملا طبق سلیقه شما می باشد را به شما ارائه خواهد داد. می توانید برای استفاده از این خدمات نظافتی، به وب سایت شرکت کیان پاک مراجعه کنید.

انتخاب نظافتچی برای نظافت منزل اکباتان

یکی از مهم ترین موارد در خدمات نظافت منزل، نظافتچی است. در صورتی که نظافتچی، آموزش دیده، امانت دار و ماهر باشد، می تواند به بهترین نحو به شما خدمات رسانی کند. همچنین اگر بتوانید نظافتچی آقا یا خانم را به دلخواهتان انتخاب کنید، قطعا می توانید با او به بهترین نحو ارتباط برقرار کنید.

شرکت خدماتی – نظافتی کیان پاک، امکان انتخاب نظافتچی را به شما ارائه می دهد. یعنی شما می توانید حین سفارش خدماتی مانند نظافت منزل اکباتان، نظافتچی خود را نیز انتخاب کنید. انتخاب نظافتچی خانم یا آقا، کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. اما معمولا برای منزل کوچک، نظافتچی خانم و برای منازل بزرگتر یا ادارات و ساختمان های غیر مسکونی، نظافتچی آقا انتخاب می شوند. البته باز هم یادآوری می کنیم که این موضوع کاملا به سلایق و نیاز شما بستگی دارد.

بخوانید!  نظافت منزل شهرک غرب

 

 

خدماتی که حین نظافت منزل اکباتان ارائه می شوند

وقتی نظافتچی مورد نظر به محل اعزام شد، شما می توانید با توجه به نیاز خودتان، لیستی از مکان ها و وسایلی که نیاز به نظافت دارند را به وی اعلام کنید. در ادامه لیستی از این خدمات که معمولا در نظافت منزل اکباتان ارائه می شوند را مشاهده می کنید:

 • نظافت حیاط
 • نظافت پارکینگ
 • نظافت راه پله و مشاعات
 • نظافت کف، سقف و دیوارها
 • نظافت سرویس بهداشتی
 • نظافت حمام
 • نظافت هال
 • شستشوی فرش ها
 • شسشوی البسه و پرده ها
 • اتوی البسه
 • شستشوی ظروف
 • و …

مواد و وسایل مورد استفاده در نظافت منزل اکباتان

همانطور که ذکر شد، امروزه نظافت منزل امری است که به صورت اصولی و علمی انجام می شود. همچنین تمام پرسنل شرکت کیان پاک، دوره های نظافت منزل را طی کرده اند و این کار را با دقت انجام می دهند. به همین دلیل، مواد و وسایلی که به کار برده می شوند، بهترین و مناسب ترین وسایل هستند که قطعا به اثاثیه منزل شما آسیب نخواهند زد.

به طور مثال، حین نظافت راه پله و مشاعات، برای تمیز کردن نرده ها، نظافتچی با توجه به نوع و جنس نرده، مواد و وسایل را انتخاب می کند. یعنی مواد شوینده و وسایلی که برای نظافت نرده فلزی استفاده می شود، با وسایلی که برای نظافت نرده چوبی استفاده می شود متفاوت است.

نکاتی که باید برای نظافت منزل اکباتان رعایت کنید

در ادامه نکات مهمی را ذکر می کنیم که رعایت آنها برای دریافت خدمات باکیفیت نظافت منزل اکباتان ضروری است. در صورتی که این نکات را رعایت کنید، کیفیت خدمات و سرعت انجام نظافت بسیار افزایش خواهد یافت.

مهم ترین نکته این است که حتما قبل از مراجعه نظافتچی، لیستی از مواردی که باید نظافت شوند را بنویسید تا به او تحویل دهید. همچنین بهتر است که اولویت ها و خطرات احتمالی را قبل از شروع نظافت، به کارگر بگویید.

بخوانید!  نظافت منزل پاسداران

وقتی کارگر در حال نظافت است، نباید بیش از حد با او صحبت کنید. همچنین نیازی به صمیمیت بسیار بین شما و نظافتچی نیست! اگر این مورد رعایت نشود، ممکن است کارها به کندی انجام شود و همچنین کیفیت نظافت منزل کاهش پیدا کند.

وقتی نظافتچی در حال انجام نظافت است، شما باید با جدیت با او صحبت کنید. (البته منظور ما عصبانیت نیست! ) در واقع باید مانند یک مدیر خوب با او برخورد کنید. البته بدیهی است که هر چقدر شما خوش رفتار و مودب تر با او برخورد کنید، نظافتچی، کار خود را بهتر انجام خواهد داد.

قیمت نظافت منزل اکباتان

قطعا قیمت خدمات نظافت منزل، با توجه به جنسیت نظافتچی، مهارت نظافتچی، منطقه ارائه خدمات، شرکت ارائه دهنده خدمات و … متفاوت می باشد. می توانید با مراجعه به وب سایت کیان پاک و یا تماس با ما، از این قیمت ها مطلع شوید.

به طور معمول قیمت متوسط نظافت منزل برای یک ساعت، مبلغی حدود ۱۰.۰۰۰ تا ۱۵.۰۰۰ تومان می باشد. باز هم تاکید می کنیم که قیمت ها می توانند متغیر باشند. البته مطمئن باشید که کیان پاک، بهترین قیمت نظافت منزل اکباتان را به شما ارائه خواهد داد.

 

 

بنابراین، یکی از خدمات مهمی که توسط شرکت کیان پاک ارائه می شود، خدمات نظافت منزل اکباتان می باشد. با استفاده از خدمات نظافت منزل اکباتان شرکت کیان پاک، شما می توانید با پرداخت مناسب ترین هزینه، بهترین کیفیت خدمات را شاهد باشید. همچنین می توانید حین ثبت سفارش، زمان دقیق و جنسیت نظافتچی را نیز انتخاب کنید.

می توانید درباره نظافت منزل سعادت آباد هم بخوانید!

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. برای استفاده از بهترین خدمات نظافت منزل اکباتان و مناطق دیگر تهران، می توانید به وب سایت کیان پاک مراجعه کنید. همچنین فراموش نکنید که نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید. موفق باشید!