سایت

صفحه اصلی  /  نظافت   /  نظافت منزل دزاشیب

نظافت منزل دزاشیب

هدف ما در این مقاله نشان دادن و ارائه بهترین شرکت خدماتی نظافتی دزاشیب به شما است، که به استاندارد کیفیت بالای تمیز کردن، سرعت خدمات و کنترل کیفیت مشهور است. تمام این موارد علاوه بر شهرت نظافت منزل دزاشیب ، این شرکت را از سایر شرکت های تمیز کننده تجاری دیگر نیز متمایز خواهد کرد.

سابقه ۱۰ ساله این شرکت خدماتی مزیت بر کار خوب و حرفه ای نظافت منزل دزاشیب تهران است، که توانسته اند در طی این چند سال با بهترین بودن و عرضه امکانات عالی به شهروندان گرامی منطقه دزاشیب بزرگی نام این شرکت را حفظ کنند و باعث افتخار و سربلندی شوند. شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید، که به دنبال یک شرکت خدماتی نظافتی معتبر هستید، که نظافت منزل و محل کار خود را به آن ها واگذار کنید. برای شناخت بیشتر و آشنایی وسیع تر نسبت به شرکت خدماتی نظافتی دزاشیب ادامه مطالب را با دقت بررسی کنید.

شرکت خدماتی نظافتی دزاشیب چه خدماتی را به مشتریان خود عرضه می کند؟

فراهم آوردن خدمات منحصر به فرد نظافت منزل دزاشیب توسط شرکت خدماتی نظافتی دزاشیب در محله دزاشیب تهران برای اهل محل و کسبه برای اولین بار اتفاق افتاده است. این شرکت خدماتی در همه زمینه ها فعالیت دارد و به همه جا وصل خواهد بود. مواردی از خدمات ویژه و تکمیلی این شرکت که بسیار پر طرفدار است عبارت خواهد بود از:

 • نظافت منزل دزاشیب
 • نظافت راه پله، مشاعات
 • نظافت ادرات، دانشگاه ها، کارخانه و…
 • کارواش نانو
 • قالیشویی
 • مبل شویی
 • تاسیساتی
 • سمپاشی حشرات موذی
 • جاروبرقی صنعتی
 • پرستاری از کودک
 • مراقبت از سالمند
 • سرایدار مدرسه، خانه و محل کار
 • آموزشی
 • خدمات بهداشتی
 • پذیرایی از مهمانان
 • نگهبان
 • باغبانی
 • نظافت آسانسور و پارکینگ
 • نظافت سالن ورزشی و استادیوم ها
 • نظافت امام زاده و ضریح
 • دکوراسیون
 • تزئینات و سفره آرایی
 • خدمه سر آشپز
 • سرویس حمل بار
 • اسباب کشی

و بسیاری از فعالیت های دیگری که مطابق خواسته های بی شمار شما ارائه و توسط نظافتچیان این شرکت قابل اجرا و کارآمد خواهد بود.

 

نظافت منزل دزاشیب

 

نظافت منزل دزاشیب با شرکت خدماتی نظافتی دزاشیب

آیا به دنبال یک نظافت منزل ماهر در دزاشیب هستید؟ تمیز کردن و کیفیت خدمات، تعمیر و نگهداری کیفیت بالا، تایید شده و به طور کامل دارای مجوز تمیز کردن کامل برای ادارات، دفاتر پزشکی، منزل و… با شرکت خدماتی نظافتی دزاشیب کیان پاک تماس بگیرید و تردیدی در ایجاد ارتباط با این شرکت نداشته باشید.

نظافت منزل دزاشیب درمورد تمیز کردن و خدمات تمیز کردن در منطقه دزاشیب به شما توضیحات لازم را ارائه می دهد.

برخی از این خدمات ارائه شده برای نظافت منزل واحد های مسکونی، آپارتمان ها و مجتمعات عبارتند از: نظافت آشپزخانه، نظافت سرویس حمام و دستشویی، نظافت سالن پذیرایی، نظافت اتاق خواب ها، نظافت بالکن و بالا پشت بام، نظافت آسانسور و پارکینگ، نظافت مشاعات دزاشیب ( راه پله)، نظافت حیاط خلوت، نظافت و تخلیه استخر، نظافت سونا و جکوزی و مواردی نظیر نصب و تنظیم تلویزیون، یخچال، اجاق گاز، نصب پرده های سالن و اتاق خواب ها، شستشوی لباس ها و پارچه، تی کشیدن و دستمال گردگیری، تعمیر کولر و سرویس پاکسازی آن، نظافت هود و هواکش آشپزخانه، سرویس و تنظیم شوفاژ و بخاری و… تمام این موارد جزعی از برنامه های خدمات نظافت منزل دزاشیب برای شما خواهد بود. و بسیاری از خدمات ارزنده دیگر که با توجه به فرمایشات و خواسته های شما انجام خواهد شد.

بخوانید!  قالیشویی

هماهنگی با نظافتچی دزاشیب جهت نظافت محل کار

برای تمیز کردن عمیق ادارات باید تمامی موارد و شرایط را در نظر گرفت. موسساتی مانند دانشگاه ها، مدارس و یا ادارات که بسیار رفت و آمد در طول روز در آن مکان ها زیاد است، پر از میکروب و گرد و خاک خواهند بود. پس از برقراری تماس با شرکت خدماتی نظافتی دزاشیب و دریافت نیرو جهت نظافت منزل دزاشیب و یا نظافت محل کار، آن ها به خوبی می دانند که باید از کجا شروع کنند و تسلط کافی به نظافت محل مورد نظر را دارند.

مطمئن باشید که پرسنل خدماتی دزاشیب اولین تجربه کاری او نیست و پیش از این در روزمه کاری خود سابقه درخشان و فعالیت های بسیاری را دارد. نظافتچی دزاشیب برای تمیز کردن این محیط پر از گرد و غبار می داند، که باید از بالا به پایین کار نظافت را شروع کند. زیرا بیشتر گرد و غبار چسبیده به سقف و لامپ ها و روشنایی ها است. برای مثال : گردگیری، تمیزکردن و یا جارو کردن، سقف، دیوار ها، پنکه، گوشه ها، لبه ها، پنجره ها و… با نظافت محیط کار خود از کارمندان سالم تر و شاداب تری بهره ببرید. قطعا تمیز نبودن یک موسسه تاثیر بسیار زیادی بر کارکنان خواهد گذاشت و اهمیت کار برایشان پایین خواهد آمد.

اشتباهات رایجی که افراد هنگام استخدام نظافت منزل در تهران انجام می‌دهند.

هنگام استخدام یک نظافتچی دزاشیب برای پاکسازی خانه های خود قبل از امضای قرار داد حتما از این موارد اجتناب کنید.

 • با فرض این که همه مشاغل تمیز کننده یکسان هستند: تمیز کردن ممکن است یک چیز اساسی به نظر برسد، اما حقیقت این است که نظافت کردن یک مهارت است. برخی از کسب و کار ها در ارائه خدمات تمیز کردن نسبت به دیگران با توجه به سرعت، دقت و دیگر استاندارد های خدمات خوب، بهتر هستند. شما قبل از آن که تصمیم بگیرید در مورد نظافت منزل دزاشیب با آن ها کار کنید، یک شرکت خدمات نظافتی را خوب مورد بررسی قرار دهید.
 • توجه نکردن به پرسنل های نظافت منزل با نیرو های خدماتی دیگر: تمیز کردن مسکونی متفاوت از تمیز کردن اداری است. اگر به دنبال کسی هستید که دفتر کارتان را تمیز کند، مطمئن باشید که خدمه نظافتی مربوط به نظافت محیط کار و موسسات است.

کارواش نانو در محل دزاشیب تهران

کارواش نانو از عملکرد و شرایط بسیار خوبی برخوردار است و مشتریان رضایت قلبی خود را جهت فعالیت و عملکرد عالی پرسنل خدماتی برای نظافت اتومبیل هایشان بیان کرده اند. آن هایی که وقت بسیار برایشان ارزشمند است و یا مشغله های زندگیشان بسیار فرار است و یا افرادی که راحتی را برای خود طلب می کنند می توانند با سفارش کارواش نانو در درب منزل و یا شرکت تجاری خود از امکانات آن بهره ببرند.

بخوانید!  نظافت منزل دارآباد

نیازی نیست که در این هوای آلوده تهران که ماشین ها زود به زود کثیف خواهند شد همیشه مسیر شلوغ و پر دردسر کارواش را طی کنید. تنها با یک تماس تلفنی با شرکت خدماتی نظافتی دزاشیب و گزارش به خدمت گرفتن یک سرویس کارواش نانو علاوه بر نظافت منزل دزاشیب در محل مستقر خود، از این امکانات نهایت لذت را ببرید. شرکت خدماتی نظافتی دزا شیب از صمیم قلب انتظار دارد تا رابطه تجاری خوبی با همه مشتریان در سراسر تهران به خصوص منطقه دزاشیب بر اساس منافعه دو طرفه و بلند مدت داشته باشد.

قالیشویی دزاشیب

می بریم، میشوریم، می آوریم… شعار شرکت خدماتی نظافتی دزاشیب جهت شستن قالی های دستی و ماشینی شما شهروندان منطقه دزاشیب. اگر تمایل به شستن فرش، گلیم، موکت و قالیچه های کوچک به روش شستن سنتی در منزل خود دارید. یک انتخاب عالی برای شما، شرکت خدماتی نظافتی دزاشیب خواهد بود. قالیشویی کیان پاک تمامی فرش ها را با دقت و مواد استاندارد با مصرف بهینه آب شسته و تحویلتان خواهد داد. تمامی لکه های روغنی، دستشویی نوزادان، لکه های غذا، لکه لاک، مواد رنگی و آرایشی از روی فرش های رنگ روشن به راحتی پاک شده و نرمی و لطافت را به شما هدیه خواهند داد.

پرستار از کودک محله دزاشیب

نگهداری از فرزندان، اطفال، نوزادان و… توسط پرسنل و یا پرستار شرکت خدماتی نظافتی دزاشیب اصلا چیز عجیب و اتفاق تازه ای نخواهد بود. تنها دغدغه والدین از استخدام پرستار کودک این است، که آن ها اضطراب دارند پرستار کودکشان در رسیدگی به فرزندشان و انجام وظایف آن ها کوتاهی کنند و یا موجب به وجود آمدن آزار و اذیت برای کودکشان شود. لازم است بدانید که مواردی مانند:

 • تغذیه درست و به موقع
 • پوشاک
 • بهداشت
 • درمان
 • دارو
 • عوض کردن پوشک
 • آموزش

از موارد رسیدگی به کودک شما خواهد بود. شما از یک شرکت خدماتی و نظافتی معتبر که دارای اسم و رسم بسیار بزرگی در تهران است و معرف حضور حداکثر اهالی منطقه دزاشیب تهران است استخدام نیرو برای کودک خود می کنید. پس نگرانی بابت این موضوع بسیار بی مورد خواهد بود.

پرستاری از بیمار در محله دزاشیب

نگهداری از فرد بیمار، که کارهای شخصی خود را نیز قادر به انجام نیست بسیار سخت و نفس گیر خواهد بود. رسیدگی به آن ها از اصول و روشی برخوردار است، که شاید انجام آن ها در توان شما نباشد. برای راحتی افراد بیمار که از نزدیکانتان است می توانید با رزرو یک خدمتکار کسی را به صورت تمام وقت و یا نیمه وقت برای رسیدگی به انجام وظایف آن ها استخدام کنید. نظافتچی دزاشیب واقف به انجام تمامی مسائل مربوط به شرایط آن ها خواهد بود. و نوع برخورد و شیوه عملکرد به آن ها را به خوبی وارد و تسلط دارد.

بخوانید!  نظافت منزل فرحزاد

 

شرکت خدماتی نظافتی دزاشیب

 

سمپاشی حشرات در فصل های مختلف سال

در فصل زمستان حشرات زمستانه، در فصل تابستان پشه، در هنگام بهار فراوانی موریانه، در نم و رطوبت وجود مارمولک، و… به وجود خواهند آمد. سمپاشان شرکت خدماتی نظافتی دزاشیب  سریعا محل به وجود آمدن و تکثیر شدن این حشرات را پیدا خواهند کرد و یا محل دفع آفات و رطوبت را به خوبی سمپاشی خواهند کرد، که تا مدت های بسیار طولانی از وجود حشرات ریز و درشت نظیر مارمولک، سوسک که در آپارتمان ها بسیار زیاد است، مارمولک، کنه و موش و بسیاری از حشرات دیگر در اطراف خود راحت شوید. سمپاشان حرفه ای و متخصص که در این زمینه دوره های آموزشی زیادی را پشت سر گذاشته اند.

پل ارتباطی با شرکت خدماتی نظافتی دزاشیب جهت مشاوره و درخواست تیم خدماتی

 • تلگرام ویا واتساپ
 • تلفن گویا
 • اپلیکیشن
 • وب سایت
 • حضوری

هر کدام از این راه های ارتباطی که مطابق میل تان است و برایتان راحت تر و آسان تر به نظر خواهد رسید، می توانید درخواستی برای اعزام نیرو یا تیم خدماتی به هر تعدادی که می خواهید داشته باشید. کارشناسان و مهندسین شرکت خدماتی نظافتی دزاشیب به صورت فعالانه در ۷ روز از هفته منتظر دریافت پیغام شما برای سفارش نیرو هستند تا بهترین ها را برایتان اعزام کنند. شما هم می توانید از خدمات این شرکت اسفاده کنید تا همانند سایرین دغدغه ای برای نظافت منزل خود نداشته باشید.

پیگیری های کارشناسان جهت رضایت مشتریان

بهتر است بدانید که شرکت خدماتی نظافتی دزاشیب پس از اتمام کار کارکنان نظافتی به صورت تلفنی با شما تماس خواهند گرفت و از روند کار نظافتچیان این مجموعه از شما نظر خواهی می کنند. این که از عملکرد تیم خدماتی دزاشیب رضایت کامل داشته اید و یا خیر. درصورت نارضایتی از این شرکت خدماتی نظافتی به سرعت و کمترین زمان ممکن کارشناسی در جهت رسیدگی به امور شما اعزام خواهد شد. ودر صورت  صلاح دید و حقانیت و صحت نارضایتی شما یک خدمه نظافتی به صورت کاملا رایگان در خدمت شما قرار خواهد گرفت تا مشکل شما را در زمینه دلخواهتان برطرف کنند. تمامی اعضای کادر بزرگ شرکت خدماتی نظافتی دزاشیب به خوبی آگاهی دارند، که جلب رضایت مشتری تا چه اندازه برای این شرکت مهم است و اعتبار این سازمان به دست آن ها خواهد بود.

تخفیف های باورنکردنی

موسسه خدماتی دزاشیب برای نظافت منزل دزاشیب و سایر خدمات دیگر تخفیفاتی را در نظر گرفته است. تخفیفات ۳۰ درصدی عیدانه این شرکت بسیار زبانزد محله دزاشیب است. تمامی مشتریان ثابتی که با این شرکت خدماتی نظافتی ارتباط داشته و از خدمات آن ها بهره می برند تخفیفات بسیاری شامل آن ها خواهد شد. به مشتریان همیشگی خدمات و سرویسی رایگان اهدا خواهد شد که بسیار آن ها را شگفت زده خواهد کرد. مطمئن باشید که این رضایت و همدلی دو طرفه خواهد بود و ادامه همکاری حتما از جانب شما ادامه دار خواهد بود.