سایت

صفحه اصلی  /  خدمات نظافت منزل   /  نظافت منزل عباس آباد

نظافت منزل عباس آباد

 نظافت منزل عباس آباد یکی از مهمترین فعالیتهای شرکت کیان پاک است که برای اهالی منطقه عباس آباد و اطراف آن تدارک دیده شده است.

تسهیلاتی که جهت استفاده ساکنین این مناطق در نظر گرفته شده ، با مناسب ترین قیمت و در اسرع وقت، بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه خواهد داد.

سفارش آنلاین نظافت منزل 

 

افراد با تجربه با به کارگیری ظرافت ها و نکات  می توانند همه تمیزکاری ها را در زمان بسیار کوتاه تری انجام دهند. بسیاری از این فوت و فن ها و نکات بر اثر تجربه به دست آمده و مخصوص خود نظافتچی است.

مثلا یکی از راه های کاهش هزینه نظافت منزل استفاده از شوینده های خوب و با کیفیت هست. استفاده از چند منظوره ها به همراه ابزار مناسب علاوه بر اینکه حافظ سلامت ما و خانواده مان هستند باعث صرفه جویی در هزینه و زمان نظافت منزل مان خواهند شد.

 

تعرفه نظافت منزل عباس آباد

 

اگر زمان کافی برای نظافت منزل و تمیزکاری ندارید از کارگر برای نظافت منزل عباس آباد کمک بگیرید. کارگر خانم برای نظافت داخل منزل می تواند به صورت اصولی همه امور نظافتی و تمیزکاری ها را با سرعت بیشتری انجام دهد. کارگر نظافت منزل ترفندها و ریزه کاری های زیادی را برای تمیز کردن منزل به کار می برد و کارگر آقا مسلما برای کارهای سنگین تر و کلی تر بسیار کارآمدتر می باشد.

قیمت کارگر برای نظافت منزل به صورت ساعتی محاسبه می شود و بستگی به مقدار کار انجام شده دارد.

قطعا هنگام خانه‌تکانی به خود قول می‌دهید از این به بعد تمیز کردن منزل را در فواصل کوتاه تری انجام دهید تا دیگر در ایام نزدیک به عید فشار کمتری روی شما باشد.

نکات مهم نظافت منزل عباس آباد

قیمت نظافت منزل سالانه بسیار بیشتر از نظافت هفتگی و دوره ای است چون در نظافت هفتگی و ماهانه نیازی به تمیزکاری کل منزل (پرده و فرش و دیوار ) نیست. داشتن برنامه ریزی از مهم ترین نکات نظافت منزل عباس آباد است.

از مهم ترین نکات نظافت منزل ، نظم و هماهنگی در تمیزکاری هاست. چنانچه سالی یک بار کل لوازم منزل را تمیز کرده و ضد عفونی کنید ولی در بقیه ایام سال توجهی به بهداشت و نکات نظافت منزل نداشته باشید نتیجه خوبی حاصل نمی شود. در این صورت دور از ذهن نیست که با یک منزل کثیف و ریخت و پاش روبرو شوید.

بهترین قیمت نظافت منزل

 

امور نظافتی از مهم ترین فعالیت ها در منازل هستند که باید جدی گرفته شوند. اگر فرصت کافی برای نظافت منزل ندارید با مشاورین ما در بخش نظافت منزل عباس آباد تماس بگیرید.

هزینه نظافت منزل و اجرت کارگر نظافت طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود.

برای نظافت برنامه ریزی کنید

همیشه به یاد داشته باشید که تمیز کردن منزل، آشپرخانه، سرویس‌های بهداشتی، کابینت‌ها، دیوارها و …. فقط برای عید و یا جشن تولد و مناسبت خاصی نیست. بنابراین با نظافت دوره‌ای مثلا ماهی یک بار یا سه ماه یک بار، فشار کمتری خواهید داشت. چرا که منزلتان همیشه تمیز است. گردگیری و جاروکشیدن به صورت هفتگی هم به شما کمک می‌کند تا در ایام خانه‌تکانی عید دردسر کمتری داشته باشید. نکات نظافت منزل را جدی بگیرید

چرا باید برای نظافت از بخش نظافت منزل عباس آباد کمک بگیرید

یکی از اصلی ترین نکات نظافت منزل برنامه ریزی منظم برای انجام امور نظافتی است. تمیزکاری های دوره ای می تواند از به هم ریختگی و ریخت و پاش بیشتر جلوگیری کند. برای جلوگیری از بیماری های پوستی و تنفسی باید نظافت منزل را جدی گرفت. بر خلاف تصور عموم، نیازی به تمیزکردن همه قسمت های منزل به صورت روزانه نیست. بدون تردید لوازم شخصی را می بایست به صورت روزانه تمیز کرد ولی لزومی به نظافت همه لوازم منزل به صورت روزانه نیست. استخدام کارگر برای نظافت منزل را با توجه به مقدار کار و از روی برنامه ریزی انجام دهید.

توصیه کارشناسان ما برای نظافت روزانه

*جمع کردن رختخواب ها

آبکشی و شستشوی سرویس بهداشتی *

*شستن ظرف های کثیف غذا

*نظافت و تمیز کردن سینک ظرفشویی

تی کشیدن کف آشپزخانه *

این مواردی است که باید به صورت روزانه در لیست تمیزکاری های منزل قرار گیرد

 

اگر زمان و یا حوصله نظافت هر روزه منزل را ندارید با بخش نظافت منزل عباس آباد تماس بگیرید همکاران ما با هماهنگی قبلی در محل حضور پیدا می کنند و نکات نظافت منزل و ریزه کاری های نظافتی را در زمان کوتاهی انجام می دهند.

در بسته خدماتی نظافت منزل عباس آباد ، با توجه به نیاز شما خدمات مختلف و متنوعی  ارائه می شود بعنوان مثال

نظافت راه پله  – شتشوی پرده،، مبل شویی،  فرش،دیوار، موکت و… – تی کشیدن و جارو کردن داخل منزل، حیاط و  – شستشوی ظروف و لوازم دکوری – – نظافت پارکینگ شستشوی البسه و اتو کردن – شستشو و ضدعفونی کردن حمام و سرویس بهداشتی- انجام گردگیری لوازم و اثاثیه منزل – تغییر دکوراسیون- پذیرایی از مهمانان – تمیز کردن داخل کمدها، کابینت ها، یخچال ، انباری و….

و شما با توجه به نیازو شرایط خود می توانید از نظافتچی، برای انجام هر یک موارد بالا درخواست کنید.

 و پس از دریافت خدمات

شرکت کیان پاک در بخش نظافت منزل عباس آباد  منتظر نظرات،پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان خواهند بود. مطمئن باشید کارشناسان ما در اولین فرصت به تک تک آنها ترتیب اثر خواهند داد و خدمت رسانی بهتر و بیشتر به شما عزیزان باعث خرسندی و افتخار ماست.

 

سفارش آنلاین نظافت منزل