سایت

صفحه اصلی  /  نظافت   /  نظافت منزل فرحزاد

نظافت منزل فرحزاد

شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک ارائه دهنده خدمات نظافت منزل فرحزاد از سال تاسیس خود مشتری مداری و مردم داری را در راس کار خود قرار داده است. به همین علت هنگام جذب پرسنل و استخدام آن ها در این شرکت متقاضیان از حساسیت های بسیار زیادی برخوردار خواهند بود. برای حفظ رضایت مشتری، ضمانت مدیران برای بعد از به اتمام رسیدن کار خواهد بود. این شرکت خدماتی نظافتی در صورت به وجود آمدن نارضایتی از جانب مشتریان و یا کم کاری نظافتچی فرحزاد دوباره به صورت رایگان یک پرسنل خدماتی برای آن ها عزام خواهد کرد. تمامی کارکنان این شرکت دارای بیمه نامه و معرفی نامه دفتری هستند، که در هنگام مراجعه و دادن خدمات به مشتریان آن را نشان دهند.

 

نظافت منزل فرحزاد

 

خدمات مهم شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک در منطقه فرحزاد

خدمات ارائه شده ای که توسط کارپردازان این شرکت برای متقاضیان در نظر گرفته شده است شامل موارد زیر خواهد بود:

 • خدمات نظافت منزل فرحزاد
 • نظافت محل کار
 • ارائه پرسنل برای تالار، هتل و رستوران ها در مراسمات بزرگ
 • نقاشی ساختمان
 • مبل شویی و قالیشویی
 • کارواش نانو
 • باغبانی
 • نگهبانی
 • پذیرایی از مهمانان
 • نظافت مشاعات فرحزاد

و وجود بسیاری از فعالیت های گسترده دیگر که از جانب مدیران شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک برای شهروندان منطقه فرحزاد در نظر گرفته شده است. آسایش و راحتی خود را با نظافتچی های فرحزاد تجربه کنید.

چرا باید یک نظافت منزل فرحزاد را برای پاکسازی خانه خود استخدام کنیم؟

نظافت منزل بخشی از کارهای روزانه افراد در طول شبانه روز است. این یک واقعیت است، که بعد از صرف هر غذا ظرف ها را باید شست و یا بعد از استحمام لباس ها نیاز به شستشو و اتو دارند و بسیاری از مسائل مختلف دیگر که که مربوط به زندگی ما هستند و در برنامه هر روزه ما گنجانده شده و برای نظافت و ایجاد بهداشت باید رعایت کنیم. هیچ کس از نظافت هر روزه که بسیار خسته کننده است لذت نمی برد، اما نمی تواند بدون نظافت، محیط زندگی خود را رها کند. همه افراد موافق این هستند که محل زندگی باید پاکیزه باشد و هیچ کس تحمل کثیفی و بی نظمی را ندارد. از این رو به فکر استخدام یک نظافتچی برای منازل خود هستند. اما برای اقدام به این کار تردید های بسیاری برایشان وجود خواهد داشت. برای مثال: بسیاری از خانم ها تمایلی به نظارت و کنترل منازل خود توسط نظافتچی ندارند و نسبت به این کار بسیار بی میل هستند. توجه داشته باشید که برای نظافت منزل خود، نیاز دارید تا زمان برای رسیدگی به کارهای دیگر خود را محدود کنید تا بتوانید تمامی امورات منزل خود را نظافت کنید.

 

شرکت خدماتی نظافتی فرحزاد

 

توصیه ما به شما عزیزان برای پاکسازی منازل شرکت کیان پاک معتبرترین شرکت خدماتی نظافتی فرحزاد است. این شرکت حرفه ای توسط دولت از نظر مالی پوشش داده شده و بیمه دولت است به همین جهت تحت کنترل دولت خواهد بود. این یعنی در رویدادی غیر ممکن اگر چیزی آسیب دیده باشد توسط شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک سریعا پوشش داده و رسیدگی خواهد شد. علاوه بر این تمام افراد نظافت منزل فرحزاد قابل اطمینان و مورد اعتماد مدیران و ناظران شرکت خدماتی نظافتی فرحزاد هستند. انجام یک کار خوب توسط نظافت منزل فرحزاد برای ماندن و بهترین بودن در این کسب و کار بسیار ضروری خواهد بود. به همین دلیل در زمان استخدام پرسنل، بسیار سخت گیر و نکته سنج خواهند بود. آن ها تمامی امور را به پرسنل خود آموزش خواهند داد. بنابراین تیمی که خانه شما را تمیز می کند، دانش و تخصص ویژه و استاندارد لازم در سریع ترین و موثر ترین راه رسیدن به نظافت منزلتان را ارائه خواهند داد.

بخوانید!  قالیشویی

چگونگی نظافت منازل با نظافتچی فرحزاد

کیفیت عالی و برخورداری از بهترین تیم های نظافت منزل فرحزاد، استفاده از تجهیزات مدرن و بکار گیری روش های جدید نظافتی با شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک در تهران با داشتن ماهر ترین نظافت منزل فرحزاد در خدمت شما شهروندان گرامی قرار دارند. نظافت کامل منازل طبق نظرات ارزشمند شما عزیزان.

 • نظافت آشپزخانه: آشپزخانه به اصطلاح قلمرو فرمانروایی خانم ها و قلب خانه به حساب می آید. محیطی که اگر تمیز و پاک باشد احساس و آرامش بیشتری به خانم خانه خواهد داد. نظافت منزل فرحزاد با ارائه خدماتی مانند: نظافت کابینت ها ، شستشوی کامل ظروف، شستشوی سطح کف زمین، شستن پرده های آشپزخانه، نظافت عمیق گاز و یخچال، نظافت ماشین لباشویی، و… توسط پرسنل خدماتی محیطی آرام را به خانم ها هدیه خواهند داد. به دلیل استفاده مکرر از اجاق گاز این قسمت از آشپزخانه بیشتر از همه نیاز به نظافت و پاکیزگی دارد. نظافتچی فرحزاد تمام قسمت های مختلف آشپزخانه از بالا تا پایین را برایتان پاکیزه خواهد کرد.
 • نظافت و شستشو حمام: فضای حمام و دستشویی به دلیل بسته بودن و بخار آب زیاد بیشتر و زود تر از همه قسمت های دیگر خانه دچار میکروب و آلودگی خواهد شد. و بیشتر از همه نیاز به نظافت دارد. وجود رشد سریع آفات و میکروب ها در این قسمت باعث شده تا حمام و توالت نیاز به نظافت زود به زود با مواد شوینده قوی و سفید کننده های مخصوص برای درخشندگی کاشی و سرامیک های آن داشته باشند.
 • نظافت سالن های پذیرایی: شستشوی شیشه ها و پنجره های بزرگ سالن پذیرایی، گردگیری مبل مان و نیمکت های راحتی، تخلیه وسیله های ویترین پاک کردن آن ها، جارو برقی زدن تمام سطوح خانه، شستن دیوار ها، تی کشی سطح زمین پس از جارو برقی زدن، جابه جایی و تغییر دکور و… همه این ها توسط نظافت منزل فرحزاد انجام و نظافت خواهد شد.
 • نظافت اتاق ها: نظافت کمد های لباس و مرتب کردن آن ها، شستن پنجره های اتاق خواب، شستشوی البسه، رو بالشتی و ملافه ها، مرتب کردن تخت، گردگیری و پاک کردن چراغ خواب، اتو زدن تمامی لباس های داخل کمد و…
 • نظافت راه پله: اگر خانه ای که در آن ساکن هستید دوبلکس است و یا از پله های ورودی زیادی برخور دار است باید بدانید، که یکی از مناطق اصلی جمع شدن میکروب ها به حساب می آید. نظافتچی فرحزاد با تمیز کردن با استفاده از شیوه و تجهیزات خود، راه پله ها را برایتان پاکسازی خواهند کرد.
 • نظافات حیاط: جارو زدن و جمع آوری آشغال ها، مرتب سازی گلدان ها، گل کاری، پاک کردن نرده ها، جارو زدن پله ها و شستن آن ها، نظافت استخر داخل حیاط تخلیه آب آن، رنگ آمیزی تاب خانواده، نرده و دیگر اشیای فلزی و…
بخوانید!  نظافت منزل دارآباد

نظافت ادارات و موسسات با درخشش حرفه ای تیم نظافتی فرحزاد

وقتی یک تیم کامل خدماتی برای نظافت موسسات و ادارات شما از طرف این شرکت حرفه ای می آیند، در لحظه اول پس از بررسی موقعیت مکانی محل کار شما می دانند، که چگونه و از کجا برای نظافت باید شروع کنند. هر حرفه ای مهم نیست که چقدر ساده به نظر برسد، روش های کارآمد تری برای برای انجام کار های انجام شده توسط افراد آموزش دیده را دارند. به همین دلیل نظافتچی فرحزاد آشنایی کامل با امور نظافتی و محصولات نظافتی را خواهند داشت. گذشته از این بدانید که دانستن همه فنون تجارتی تمیز کردن را کارآمد تر می کند، شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک نیز این فنون را آموزش داده و بر روی پرسنل های خود کار می کنند. بنابراین چندین نفر تلاش می کنند تا محل کسب در آمد شما نظافت کنند، تا بدون لکه همه جا باقی بماند. شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک تضمین می کند، که همه چیز به موقع و در زمان معین انجام خواهد شد.

کارواش نانو در منطقه فرحزاد

اگر مخالف بردن ماشین به کارواش هستید و یا به دلیل ذیقه وقت امکان طی کردن مسافت کارواش تا منزل خود را ندارید. بهترین انتخاب و گزینه برای شما کارواش نانو خواهد بود. شستن ماشین در منزل با وجود هدر رفتن حجم بسیاری از آب بسیار پر هزینه و اسراف در آب خواهد بود. کارواش نانو کیان پاک با کیفیت ترین شرکت خدماتی نظافتی فرحزاد با گرد هم آوری سیتمی نوین در چند سال اخیر این شرایط را محیا و فراهم کرده تا از یک نظافت ماشین به شیوه مدرن برخوردار باشید. هزینه کم، نظافت کامل درون و بیرون خودرو، با متود ترین ابزار روز دنیا در هر مکانی که شما بگویید در اختیارتان قرار خواهد گرفت. شما تنها کافیست تمایلات خود را برای این سرویس نشان دهید با نازلترین قیمت و کوتاه ترین زمان از کارایی کارواش نانو حتما شگفت زده خواهید شد.

بخوانید!  نظافت منزل دزاشیب

استخدام نظافتچی فرحزاد برای بسته بندی و اسباب کشی

اگر در منزل اجاره ای زندگی می کنید و یا به تازگی خانه دار شده اید می توانید برای بسته بندی اثاثیه و انتقال بار به محل مورد نظر خود از شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک دریافت نیروی نظافت منزل فرحزاد کنید. بسیاری از افراد در خیابان چندین کارگر را به منزل خود راه می دهند تا اسباب کشی و حمل و نقل را بر عهده بگیرند، که این کار بسیار خطرناک خواهد بود. شما می توانید با اطمینان و اعتماد کامل از شرکت خدماتی نظافتی فرحزاد برای جا به جای منازل خود سرویس های رایگان و پرسنل با تجربه برخور دار باشید.

برای درخواست پرسنل از شرکت خدماتی نظافتی فرحزاد چگونه باید اقدام کرد؟

راه ارتباط سریع با شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک جهت مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما، علاوه بر ثبت سفارش آنلاین در واتساپ و تلگرام شما می توانید با شماره گیری از تلفن هوشمند خود با مشاورین و کارشناسان این شرکت خدماتی نظافتی ارتباط گویا داشته باشید. و سوالات مربوطه خود را جهت دریافت نیرو و مشاوره در خصوص نگهداری از کودکان، اطفال و افراد سالمند را جویا شوید. شما برای شناخت بیشتر نظافتچی فرحزاد می توانید به صورت حضوری نیز به این سازمان مراجعه فرمایید. هرچند این شرکت خدماتی نظافتی برای شهروندان  منطقه فرحزاد بسیار شناخته شده و معتبر است.

توجه هات لازم در ارتباط با شرکت خدماتی نظافتی فرحزاد

 • باید توجه داشته باشید، که در هنگام درخواست و ثبت نیرو برای نظافت منزل و… تعداد آن را به درستی و با دقت وارد نمایید. زیرا پس از اعزام نیرو به دلیل کم بودن تعداد خدمه و یا زیاد بودن آن ها شرکت خدماتی نظافتی فرحزاد هیچ مسئولیتی در این زمینه قبول نخواهد کرد. زیرا این شرکت برای تمامی نیرو های خود در طول روز با برنامه و سنجیده اقدام خواهد کرد. و تمام پرسنل از قبل هماهنگ شده و رزرو شده هستند.
 • وجود اشیای گران بها نظیر طلا و جواهر لطفا دور از دسترس خدمه قرار گیرد. این بدان معنا نیست که نظافتچی فرحزاد قابل اعتماد نیست بلکه تذکری است برای پیش نیامدن مشکلاتی از قبیل گم شدن و یا در حین نظافت پنهان شدن در قسمت دور از چشم و… پس لطفا حتما به این نکته مهم توجه لازم را داشته باشید.
 • در حین درخواست پرسنل حتما ذکر کنید که نیاز به خدمه نظافتی خانم دارید یا آقا. انتخاب هر کدام از این دو مورد به عهده خودتان است.
 • بعد از اقدام کار هزینه با پرسنل خدماتی تصفیه نخواهد شد.
 • سرویس حمل و نقل نظافتچی فرحزاد با شرکت خدماتی نظافتی فرحزاد خواهد بود.
 • اولویت پاکسازی منازل و محیط کار با منطقه فرحزاد تهران خواهد بود. نقاط دیگر با برنامه ریزی و تاخیر کوتاه مدت انجام و بر عهده گرفته خواهد شد.