سایت

صفحه اصلی  /  خدمات نظافتی   /  نظافت منزل فرشته

نظافت منزل فرشته

نظافت منزل فرشته از خدمات قابل ارائه توسط شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک تهران می باشد. کیان پاک با چندین سال کار در راستای نظافت و خدمت رسانی به مردم به خوبی سعی در بر آورده کردن نیازهای آنان دارد. شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک، پاک کننده های حرفه ای در چند سال اخیر با خدمات پاکسازی حرفه ای و بیمه شده امکانات و قابلیت های لازم را به مردمان این منطقه ارائه داده است.

پاکسازی و نظافت منزل یا محیط کار یک امر ضروری برای بهداشت و جلوگیری از آلودگی خواهد بود. ایجاد اعتماد به نفس، حس خوب تمیزی از جمله مواردی است، که به شما  هدیه خواهد داده شد. برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در زمینه نظافت منزل فرشته و اطمینان از شرکت خدماتی نظافتی فرشته تماس حاصل فرمایید.

خدمات منحصر به فرد شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک برای نظافت فرشته

 • تمیزی و نظافت منزل
 • نظافت اداره و موسسات
 • رنگ آمیزی
 • کارواش نانو در محل
 • نظافت مشاعات
 • نظافت نمای بیرون ساختمان
 • قالیشویی
 • سمپاشی حشرات

از خدمات ویژه این شرکت برای شهروندان تهرانی منطقه فرشته است. به علاوه رزرو سرویس خدمه برای پذیرایی در مجالس های بزرگ، اعزام خدمه برای تالار، همایش ها، جشنواره های بزرگ و کوچک و… نیز جزو موارد مهم شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک خواهد بود.

 

نظافت منزل فرشته

 

پاکسازی تمامی منازل با نظافت منزل فرشته

استرس تمیز کردن خانه را با کیان پاک منحصر به فرد ترین شرکت خدماتی نظافتی فرشته از خود دور کنید. نظافت منزل فرشته با ارائه خدمات لازم و قابلیت های استاندارد و منحصر به فرد شما را در نظافت و پاکسازی محل زندگی و… یاری خواهد کرد. از خدمات منحصر به فرد نظافت می توان موارد زیر را نام برد.

 • نظافت عمومی خانه
 • زدودن گرد و غبار و جارو برقی
 • تمیز کردن حمام
 • شستشوی کف خانه
 • نظافت سرویس تخت خواب
 • تمیز کردن آشپزخانه
 • تمیز کاری کامل و نقاط دور از دسترس

نظافتچی فرشته برای نظافت منزل شما جوری رفتار خواهند کرد،که انگار منزل خود را پاکسازی می کنند. آنها انواع خدمات شستشو و نظافت را برای شما ارائه می دهند. تمام اتاق خواب ها  و پذیرایی از بالا به پایین گرد و غبار گرفته است، از جمله فن های سقفی، کلیه فرش ها و کفپوش ها قبل از نظافت و شستشو تخلیه خواهند شد. هر فرش قابل جابه جایی زیر آن جارو و رول شده تا به درستی زیر آن تمیز شود. تمامی کمد ها و کابینت ها تخلیه، پاکسازی و مجددا چیده خواهند شد. نقطه به نقطه منازل شما با شرکت خدماتی نظافتی فرشته تمیز و ضدعفونی خواهند شد.

 

سفارش نظافت منزل

تعرفه نظافت منزل فرشته

تعرفه نظافت منزل فرشته بستگی به موارد بسیاری از جمله جنسیت نظافتچی(خانم یا آقا بودن)، ساعات کاری برای اتمام نظافت، هزینه ایاب و ذهاب و … دارد. با این حال ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با قیمت مناسب ارائه دهیم. استفاده از لفظ قیمت ارزان یا خدمات ارزان همانطور که می دانیم منجر به کاستن از کمیت و کیفیت کار و در این مورد یعنی نظافت کمتر. دقت داشته باشید که از استفاده از نظافتچی های مجرب و هزینه ی ارزان با هم یکجا جمع نمی شوند. کسانی پیشنهاد قیمت پایین برای امور نظافتی می دهند که مطمئنا بعد از انجام کار شما را به این نتیجه می رسانند که هیچ ارزانی بی علت نیست.

بخوانید!  نظافت منزل شمال تهران و نظافت راه پله شمال تهران

تعرفه نظافت منزل فرشته هم چون نظافت منزل سعادت آباد در سال ۹۸ برای ۶ ساعت کاری حدود ۸۰ هزار تومان می باشد. در صورتی که نیاز بیشتر از ۶ ساعت کاری داشته باشید به ازای هر ساعت اضافه مبلغ ۱۵ هزار تومان به هزینه نظافت اضافه می گردد.

نظافت موسسات و ادارات دولتی و غیر دولتی

همانگونه که منازل نیاز به نظافت و پاکسازی دارند محیط کار نیز به این امر ضروری احتیاج دارد. هر چقدر کارمندان یک شرکت و یا موسسه ای تمیز باشند و تمامی اصول بهداشت و نظافت را رعایت کنند باز هم آن سازمان احتیاج به نظافت و گردگیری دارد. شرکت خدماتی نظافتی فرشته تمامی موسسات و ادرات دولتی و خصوصی را  از نظر پاکسازی پوشش می دهد. این خدمات می تواند به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهانه صورت بگیرد. تمیز بودن محیط کار و قرار گرفتن هر چیز در جای خود باعث پیشرفت بیشتر کار و کارمندان منضبط تر خواهد شد.

نظافت راه پله فرشته

مجتمعات و آپارتمان های چند طبقه دارای پله های زیادی هستند، که دغدغه ها و سختی های زیادی را برای نظافت با خود به همراه خواهند داشت. شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک برای نظافت راه پله فرشته و مشاعات اقدامات و امکانات لازم را به عمل آورده است. نظافتچی ها با استفاده از ابزار و مواد لازم با دقت مشغول به انجام نظافت راه پله فرشته خواهند شد.

همچنین برای انجام خدمات نظافت مشاعات فرشته توجه داشته باشید که معمولا این نوع از خدمات به صورت دوره ای انجام می گردد. شرکت خدماتی کیان پاک تهران آماده بستن قراردادهای دوره ای جهت انجام خدمات نظافت راه پله و مشاعات در فرشته و نیز مناطق همجوار می باشد.

در این صورت هم تخفیفات ویژه به شما تعلق میگیرد و هم دیگر به هماهنگی های دوره ای نیازی نیست. کیان پاک سر موعد تعیین شده در قرار داد چه به صورت هفتگی یا ماهیانه نظافتی مربوطه را ارسال می نماید.

سرویس مبل شویی در منزل با شرکت کیان پاک

شستشوی مبل در منزل با استفاده از دستگاه مبل شویی و خشک کردن آن ها بدون جا ماندن قطره ای آب در کمتر از یک ساعت، مبل های لهستانی، سلطنتی، کاناپه، راحتی و… را برایتان تمیز می کنند. این دستگاه تمامی لکه های روغنی و به جا مانده از گذشته را کاملا پاک و همانند روز اول تحویلتان خواهند داد.

 

شرکت خدماتی نظافتی فرشته

کارواش نانو در محل محدوده فرشته

در چند سال اخیر کارواش نانو در بین مردم بیشتر جا افتاده و شناخته تر شده است. یک نوع نظافت اتومبیل بدون استفاده از دخیل بودن قطره ای آب است، هرچند استفاده از شستشوی ماشین در کارواش ها و یا منزل همچنان پا برجا است و طرفداران بیشتری را دارد اما لازم به ذکر است که بدانید کارواش نانو نیز با استفاده از مواد فناوری شده نانو و به همراه حوله ( دستمال های پاک کننده) که همان دستمال های مایکروفایبر است استفاده خواهد شد. دستمال های مایکروفایبر دستمال های مخصوصی هستند، که سطح ماشین را بدون ذره ای خش براق و صیقلی خواهند کرد. این دستمال ها بر خلاف بسیاری از منتقدان یک بار مصرف نبوده و پس از اتمام کار با شستشوی آن می توانید مجدد چندین بار از آن استفاده کنید. خاصیت درخواست کارواش نانو از شرکت خدماتی نظافتی فرشته مزایای بسیاری با خود همراه دارد، که به آن اشاره خواهیم کرد.

 • نظافت اتومبیل در زمان کم
 • کارواش نانو در منزل، محل کار، خیابان و…
 • بدون اتلاف وقت
 • بدون استفاده از آب و مواد شوینده
 • دوام بیشتر درخشندگی ماشین
 • دیرتر جذب کردن گرد و خاک
 • استفاده از مواد فناوری شده نانو عالی
 • هزینه کمتر
بخوانید!  نظافت منزل قیطریه

شما هم می توانید جزو یکی از طرفداران و افرادی باشید، که در طول روز از شرکت کیان پاک موفق ترین شرکت خدماتی نظافتی فرشته درخواست کارواش نانو می کنید.

سمپاشی حشرات با تکنسین های مجرب و خدمات پیشرفته شرکت کیان پاک

شاید برایتان جالب باشد، که بدانید سمپاشی حشرات نیز از اقدامات مفید نظافتچی های این شرکت خواهد بود. وجود سمپاشان آموزش دیده و تجهیزات و دستگاه های سمپاشی متخصصان شرکت خدماتی نظافتی فرشته که هر کدام با تجربه و دانش علمی خاصی که مختص به خودشان است با ابزار و زمان لازم محیط کاری، منزل، کارخانه، هتل های بزرگ و کوچک، انبار های بزرگ و… را عاری از هرگونه حشره و ذراتی می کنند. به خصوص آپارتمان ها که وجود موجوداتی نظیر سوسک، موریانه، کنه و… در آن بسیار یافت خواهد شد.

راه های ارتباط با شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک

پس از دیدن آگهی نظافت منزل فرشته می توانید به صورت اینترنتی هر زمان که ضرورت و نیاز به نظافتچی فرشته دارید به آدرس وبگاه این شرکت رفته و یا به صورت تلفنی شماره گیری کنید. و پس از پر کردن فرم اطلاعات ، ثبت شماره همراه از خود، آدرس منزل و یا محیط کار، هتل ، رستوران و… با این شرکت در ارتباط باشید.

 

سفارش نظافت منزل

 

در صورت نارضایتی از پرسنل شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک

اگر چنانچه نارضایتی در صورت عدم کار نظافت منزل فرشته داشته اید و یا بنا به دلایلات متعدد به مشکل بر خورده اید، می توانید با شرکت کیان پاک که دارای کارشناس ناظر شرکت خدماتی نظافتی فرشته است به صورت آنلاین و یا تلفنی اطلاع دهید. و با بیان مشکل و نارضایتی خود، در صورت نیاز از طرف این شرکت برای برطرف کردن و پیگیری مشکلتان اقدامات لازم انجام خواهد شد. جلب رضایت مشتری های کیان پاک هدف اصلی شرکت خدماتی نظافتی فرشته و نظافت منزل این منطقه خواهد بود.

ویژگی های پرسنل شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک

 • دقت بسیار در انجام کارها
 • تجربه چندین ساله سابقه خدمت در این شرکت
 • منظم و منضبط
 • پوشش مناسب
 • رعایت شئونات اسلامی
 • صداقت
 • استفاده از لباس فرم خدمتکاری مخصوص شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک ( با آرم این شرکت)
 • تابع دستورات و نظرات شما
 • با دانش بالا و آگاهی لازم در انجام وظایف خود
 • مورد اعتماد و تضمین شده از طرف شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک

از موارد مهمی هستند، که خدمه های این شرکت خدماتی نظافتی از این موارد برخوردار هستند. نکته بسیار مهم که باید به آن پرداخته شود این است، که تمامی پرسنل های نظافت منزل فرشته قابل اعتماد و تضمین شده هستند زیرا سال ها خدمت در شرکت خدماتی نظافتی فرشته نشان از حسن اعتماد و اطمینان از آن ها بوده است . اشیای قیمتی خود را در صورت به وجود نیامدن مشکلی دور از دسترس نگه دارید، که بنا به دلایلات در انجام امور نظافتی مشکلی پیش نیاید. یاد آوری و تاکید این موضوع برای شما عزیزان لازم به ضرورت بوده است.

بخوانید!  نظافت منزل

ساعات کاری برای رزرو نظافتچی فرشته

نظافت منزل فرشته، نظافت مشاعات، نظافتچی فرشته و… به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز و شیفتی در حال فعالیت هستند. فرقی نمی کند، که شما در چه تایمی درخواست نیرو از شرکت خدماتی نظافتی دارید صبح، عصر و یا حتی شب، کارشناسان این شرکت با برنامه ریزی انجام شده ساعات کاری مختلفی را برای خدمه های خود در نظر گرفته اند. وشما در هر ساعت از طول روز برای رزرو سرویس و اطلاع برای دریافت خدمه دهید. با هماهنگی از طرف شرکت برای شما اعزام خواهند شد. این شرکت محدودیت نیرو ندارد به همین دلیل حتی در ایام تعطیل نیز می توانید سرویس های مورد نظر خود را در زمان دلخواه رزرو کنید.

محدوده خدمات رسانی نظافت منزل کیان پاک

شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک با کادر مجرب و نظافتچی های فعال خود، علاوه بر منطقه فرشته در دیگر مناطق تهران نیز شناخته شده است. و شهروندان تهرانی ارادت خاصی به این سازمان نظافتی دارند. از این رو نظافت منزل فرشته با پشتیبانی و برنامه ریزی دقیق از شرکت خدماتی نظافتی اولویت اول را برای اهالی منطقه فرشته در نظر گرفته است. سرویس نظافت منزل و دیگر خدمات به شهروندان مناطق دیگر نیز پوشش داده خواهد شد، البته با چند روز تاخیر در اعزام نیرو، زیرا همانطور که این شرکت اولویت بندی کرده است پوشش خدمات رسانی در محدوده فرشته، اولویت اول کار مهندسین ناظر این شرکت خدماتی نظافتی خواهد بود.

تخفیفات ویژه برای نظافت منزل فرشته

قبل از درخواست نیرو جهت نظافت منزل فرشته برای پاکسازی خانه هایتان و… علاوه بر این که کار خدمه بسیار برایتان مهم است، هزینه صرف آن کار نیز برایتان مهم خواهد بود. شاید برایتان سوال باشد، که سرویس رفت و برگشت نظافتچی فرشته بر عهده چه کسی خواهد بود؟ تمامی خدمه های شرکت خدماتی نظافتی فرشته با سرویس این شرکت و با هزینه کاملا رایگان به آدرس مورد نظر شما خواهند آمد و شما هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت هزینه کرایه و حمل و نقل این خدمه ها را ندارید.

به مشتریان دائمی درصد قابل توجه ای تخفیفات در نظر گرفته شده است. و در اعیاد مختلف و یا مناسبت های خاص نیز جشنواره تخفیفات شامل حال تمامی شهروندان محدوده فرشته خواهد شد. سرویس خدمات عالی با قیمتی کاملا استثنایی باعث فعالیت گسترده این شرکت در طول شبانه روز شده است. انتخاب با خودتان است، اگر ساکن منطقه فرشته هستید نزدیک ترین شرکت خدماتی، که در ظرف کوتاه ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما خواهد آمد شرکت خدماتی نظافتی فرشته خواهد بود.

شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک تمامی استاندارد ها و قابلیت های لازم در امر نظافت منزل و دیگر خدمات را در شرح وظایفات خود دارد و انگیزه بالای پرسنل های خدماتی کیان پاک در منطقه فرشته در راستای نظافت، گویای همه چیز خواهد بود.