سایت

صفحه اصلی  /  خدمات نظافت منزل   /  نظافت منزل مطهری

نظافت منزل مطهری

از دیگر خدمات شرکت کیان پاک هیرسا نظافت منزل مطهری می باشد . اگر در منطقه مطهری تهران زندگی می کنید به علت مشغله زیاد حتما نیاز پیدا می کنید که نظافت منزل خود را به یکی از شرکت های خدماتی بسپارید . ما به شما پیشنهاد می کنیم برای این کار از شرکت های خدماتی دارای مجوز و شماره ثبت کمک بگیرید که در این صورت با خیالی آسوده می توانید به کارهای روزمره خود رسیدگی کنید و نیز خیالتان از بابت نظافت منزل ، نظافت راه پله و مشاعات و همچنین محل کارتان آسوده باشد.

سفارش آنلاین نظافت منزل مطهری

شماره تماس جهت دریافت نظافتچی منزل مطهری ۲۲۹۵۳۴۷۰

 

چرا باید نظافت منزل خود را به شرکت های خدماتی بسپارید؟

از آنجا که تمیز کردن منزل ، راه پله و مشاعات ساختمان ها نیاز به صرف زمان و انرژی فراوان دارد . و از آنجا که افراد عادی هیچگاه نمی توانند همچون نیروهای متخصص خدماتی ، امر نظافت را به سر انجام برسانند ، ما پیشنهاد می کنیم که انجام نظافت منزل و محل کار خود را به شرکت های خدماتی معتبر بسپارید .

نتایج استفاده از افراد نا آگاه در زمینه خدمات منزل و همچنین کار کردن با شرکت های خدماتی نا آشنا و غیر معتبر ممکن است صدمات زیادی را به شما وارد کند. شرکت کیان پاک با استفاده از نیروهای متخصص و زبده خدماتی ، بهترین خدمات نظافتی را به شما عزیزان تقدیم می کند.

 

انتخاب نظافتچی خانم یا آقا جهت نظافت منزل تخت طاووس ؟

پرسنل خدماتی خانم یا آقا از نظر دقت انجام کار و همچنین تخصص و تجربه در امر نظافت تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند . ولی همانطور که می دانید زن ها به علت ظریف و دقیق بودن نظافت داخلی منزل را می توانند بهتر از آقایان انجام دهند. به این علت که با ظرافت وسایل داخل منزل یا شرکت آشنایی کامل دارند. ولی در مواردی مثل نظافت راه پله یا مشاعات ساختمان که نیاز به نیرو و قدرت بندی برای انجام هر چه بهتر امر نظافت احساس می شود ،

بخوانید!  نظافت مطب

نظافتچی آقا گزینه بهتری می باشد. هر چند موارد ذکر شده قطعی نیست و عکس هر دو مورد نیز می تواند صادق باشد. به این علت که نظافتچی های خانم و آقا برای انجام هر گونه کاری چه دارای ظرافت و چه اموری که نیاز به قدرت بدنی بیشتری می باشند آموزش دیده اند.

 

قیمت نظافت منزل مطهری

تعرفه های نظافت منزل و محل کار به منطقه یا محل خاصی ارتباط ندارد. دلیل آن هم مشخص است ، همان زحمتی که برای نظافت منزل در مناطق پایین شهر کشیده می شود، به همان اندازه هم زمان و نیروی بدنی برای انجام نظافت منزل مناطق بالاشهر مثل مطهری نیاز است . معمولا هزینه ارسال نظافتچی خانم نسبت به آقایان کمی بیشتر می باشد.

به طور کلی نحوه محاسبه هزینه نظافت بدین صورت است که حداقل ۴ ساعت کاری برای ارسال نظافتچی در نظر گرفته می شود . که برای نیرهای آقا مبلغ حدود ۵۰ الی ۶۰ هزار تومان و برای خانم ها مبلغ حدود ۶۰ الی ۷۰ هزار تومان هزینه دارد. و بعد از آن به ازای هر ساعت اضافه مبلغ ۱۰ الی ۱۵ هزار تومان به هزینه کلی نظافت منزل اضافه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمنیه محاسبه قیمت نظافت منزل با کارشناسان ما در شرکت کیان پاک تماس حاصل بفرمایید.

مشتریان نظافت منزل مطهری چه نکاتی را رعایت کنند؟

در این قسمت توجه شما را به مطالبی جلب می کنیم که در صورتیکه ا زخدمات شرکت کیان پاک برای نظافت منزل و یا محل کار خود استفاده کردید، توجه به آنها باعث آسودگی خیال شما و اجرای کار به نحو احسن می شود.

 1. در مرحله اول و قبل از شروع هر کاری به نظافتچی توضیح دهید که چه وسایل یا قسمت هایی از منزل یا محل کار باید تمیز شوند و اگر قسمتی از منزل یا وسایلی در خانه شما وجود دارد که شما تمایل ندارید نظافت آنرا به نظافتچی بسپارید حتما آن موارد را گوشزد کنید تا خدای ناکرده باعث خسارت مالی یا تکدر خاطر گرامتان نگردد. و نیز مواد شوینده ای که برای نظافت نیاز است را حتما قبل از شروع کار به نظافتچی تحویل دهید.
 2.  توجه داشته باشید که با نظافتچی زیاد صحبت نکنید و هر چند که خوشرویی و متانت طبع باعث می شود که پرسنل خدماتی با دقت بیشتری وظایف خود را به انجام رسانند ولی هیچگاه از موضع جدی خود خارج نشوید و بدون رودربایستی تمام مواردی که باید انجام شود را گوشزد نمایید.
 3. توجه داشته باشید این شما هستید که از قسمت های حساس منزل یا محل کار خود آگاه هستید و یا اینکه اگر وسایل حساس ، گرانقیمت یا کمیابی در منزل وجود دارد شما هستید که از وجود آن اطلاع دارید . پس لطفا در صورت نیاز آنها را به کارگران خدماتی توضیح دهید.
بخوانید!  نظافت منزل ستارخان

چه مواردی در نظافت منزل مطهری انجام می شود

هر قسمتی از منزل و یا محل کار و یا راه پله و مشاعات ساختمان که نیاز به نظافت دارند ، در صورت اعلام شما به نظافتچی باید انجام شود. یعنی نظافت به طور کلی روال ثابتی ندارد و بیشتر کارفرما تعیین کننده نحوه انجام آن است . ولی در صورتی که مورد خاصی مد نظر کارفرما نباشد لیست کارهایی که کارگر نظافتچی باشد باید انجام دهد به شرح زیر می باشد .

 1. نظافت راه پله و مشاعات
 2. شستشوی ظروف
 3. شتشوی فرش
 4. مبل شویی
 5. شستشوی البسه
 6. نظافت داخل منزل
 7. نظافت آسانسور
 8. نظافت سرویس بهداشتی و حمام
 9. نظافت دیوار ، کف، سقف و …
 10. نظافت پارکینگ
 11. نظافت حیاط و …

نظرات و پیشنهادات مشتریان گرامی زمینه های رشد و شکوفایی و پیشرفت روز افزون ما را فراهم می آورند. پس اگر عیبی در کار ما یا پرسنل خدماتی ما هست خوشحال می شویم اگر این موارد را به ما اطلاع دهید. و ما سعی می کنیم با برآورده کردن خواسته های شما ، رضایت هر چه بیشتر شما را فراهم آوریم. پس نظرات سازنده خود را از ما دریغ نکنید.

سفارش آنلاین نظافت منزل مطهری