سایت

صفحه اصلی  /  خدمات نظافتی   /  نظافت منزل نارمک

نظافت منزل نارمک

نظافت منزل نارمک یکی از خدمات شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک تهران می باشد. در فرهنگ ما ایرانی‌ها نظافت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. نظافت منزل و محل زندگی از قدیم، مورد توجه بوده است و تمامی افراد برای تمیزی و نظافت هرچه بیشتر خانه و محیط اطراف خود تلاش می کنند. امروزه به دلیل زیاد شدن مشغله های کاری و کمبود وقت برای انجام کارهای نظافتی خانه، درخواست نظافتچی منزل (نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم) برای سرویس نظافت خانه یا نظافت مشاعات نارمک از یک شرکت خدماتی نظافتی مانند شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک به شدت افزایش پیدا کرده است.

افرادی که در منطقه نارمک سکونت دارند، برای نظافت خانه خود می توانند از بهترین خدمات نظافت منزل نارمک که توسط شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک ارائه می گردد، استفاده کنند. این شرکت خدمات نظافت مشاعات نارمک را نیز ارائه می دهد. خدمات نظافت منزل نارمک در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بالایی توسط شرکت ضدعفونی کیان پاک ارائه می گردد. نظافت منزل نارمک و نظافت مشاعات نارمک کاملا به صورت اصولی انجام خواهد شد.

چرا باید از خدمات نظافت منزل نارمک استفاده کرد؟

نظافت خانه نیز یکی از کارهایی است که امروزه اکثر افراد به دلیل کمبود وقت و مشغله زیاد، با انجام آن مشکل دارند و حاضر نیستند خودشان کار نظافت را انجام دهند. در این مواقع بهترین کاری که فرد می‌تواند انجام دهد استفاده از یک نظافتچی معتبر می باشد تا در کمترین زمان ممکن بتواند کار نظافت را انجام دهد. نظافت منزل نارمک از کارهای خدماتی مهم شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک می باشد که نیروهای آن دارای تجربه و تخصص‌های زیادی هستند.

مسلما کسی که  تخصص کافی ندارد، وقتی اقدام به کار نظافت می‌کند، هیچوقت نمی‌تواند مانند فردی که هر روز با این حرفه سروکار دارد، به امر نظافت و پاکیزگی منزل بپردازد. مراقبت از منزل و جلوگیری از آسیب رسیدن به وسایل خانه از موضوعات مهمی است که در زمان انتخاب نظافتچی باید توجه ویژه ای به آن گردد.

نیروهای متخصص نظافت منزل نارمک در شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک به صورت کامل با مواد شوینده و پاک کننده و نیز روش‌های اصولی استفاده از آنها آشنایی دارند و از آسیب رساندن به خانه و وسایل آن در هنگام نظافت جلوگیری می‌کنند. از این رو، در خدمات نظافت منزل نارمک، شما می توانید از کیفیت خدمات و آقا یا خانم بودن نظافتچی اطمینان داشته باشید.

بخوانید!  نظافت منزل شرق تهران و نظافت راه پله شرق تهران

 

نظافت منزل نارمک

قسمت های مورد توجه خانه در نظافت منزل نارمک

 • جارو و گردگیری
 • نظافت حمام و سرویس بهداشتی
 • نظافت انباری
 • نظافت دیوار و پنجره ها و سقف
 • نظافت اتاق ها
 • شستشوی فرش و موکت
 • شستشوی لباس ها و روتختی ها
 • شستشوی ظروف

قسمت های مورد توجه خانه در نظافت مشاعات نارمک

 • نظافت پارکینگ
 • نظافت پشت بام
 • نظافت کف راه پله و نرده ها و شیشه های آن
 • نظافت حیاط
 • نظافت درب های پارکینگ و حیاط
 • نظافت محوطه ساختمان
 • تمیز کردن آیفون ساختمان
 • تمیز کردن آسانسور

چرا نظافت راه پله و مشاعات از اهمیت بیشتری برخوردار است؟

نظافت راه پله از مسائل مهم و کاربردی یک ساختمان می باشد و این قسمت در خدمات نظافت مشاعات نارمک از اهمیت بالایی برخوردار است. راه پله ها باعث اتصال طبقات به هم می شود و افراد به محض ورود به ساختمان اولین قسمتی است که در معرض دیدشان قرار می گیرد، راه پله ها می باشد و در صورت کثیفی توجه را جلب می کند. همچنین افراد با تردد بر روی پله ها این آلودگی را وارد خانه خود می کنند. نیروهای شرکت کیان پاک، در خدمات نظافت مشاعات شهران، نظافت کردن راه پله ها در اولویت کار خود قرار داده اند.

نکات لازم در زمان نظافت منزل:

از مهم ترین نکات نظافت منزل، داشتن نظم و هماهنگی می باشد. این شیوه درست نمی باشد که سالی یکبار اقدام به تمیزی و نظافت کل لوازم منزل را کرده ولی در بقیه ایام سال توجهی به نظافت منزل نداشته باشید. داشتن نظم بسیار مهم می باشد. کارهای نظافتی از مهم ترین کارها در منازل هستند که باید جدی گرفته شوند. اگر فرصت کافی برای نظافت منزل ندارید با شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک تماس بگیرید و از خدمات نظافت منزل نارمک استفاده کنید. هزینه خدمات نظافت منزل نارمک و نظافت مشاعات نارمک در این شرکت طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود.

۱- برای نظافت برنامه‌ریزی کنید:

همیشه به خاطر داشته باشید که تمیز کردن خانه، آشپرخانه، سرویس‌ بهداشتی، کابینت‌ها، دیوارها و …. فقط برای عید و یا جشن تولد و مناسبت خاصی نمی باشد. بنابراین با برنامه ریزی درست و انجام نظافت دوره‌ای مثلا ماهی یک بار یا سه ماه یک بار، علاوه بر اینکه فشار کمتری خواهید داشت، از خانه ای همیشه تمیز نیز بهره مند می شوید. گردگیری و جاروکشیدن به صورت هفتگی نیز به شما کمک می‌کند تا در ایام خانه‌تکانی عید با دردسر کمتری روبرو شوید. داشتن برنامه ریزی برای نظافت خانه بسیار مهم می باشد.

بخوانید!  نظافت مشاعات

۲- نظافت اتاق خواب و اتاق نشیمن را جدی بگیرید:

از شلوغ کردن اتاق خواب و اتاق نشیمن جلوگیری کنید و با قرار دادن وسایل پس از استفاده در جای خود، از بی نظمی بپرهیزید. سعی کنید هفته‌ای یکبار حتما وسایلی مانند کنترل تلویزیون، موس کامپیوتر، کیبورد و به طور کلی هر چیزی که در معرض آلودگی به انواع ویروس‌ها و باکتری‌ها هستند را با مواد ضدعفونی‌کننده تمیز کنید.

۳- سرامیک‌ها را هر دو هفته یکبار تی بکشید:

یکی از اصلی ترین نکات نظافت منزل، تمیز کردن سرامیک های کف اتاق و آشپزخانه می باشد. این کار باعث سلامت خودتان و خانواده‌تان شده، از کثیفی و چرک شدن و تغییر رنگ سرامیک‌های منزلتان نیز جلوگیری می‌کند.

۴- از نظافت آشپزخانه‌تان غافل نشوید:

نظافت آشپزخانه بسیار مهم می باشد. سعی کنید آشپرخانه را به صورت دوره‌ای تمیز کنید و از جمع شدن چربی و آلودگی روی کابینت‌ها، سینک ظرفشویی، دیوارها و سایر سطوح آشپزخانه جلوگیری کنید. زیرا آشپزخانه محل مستعدی برای جذب میکروب‌ها می باشد. برای نظافت آشپزخانه در هنگام خانه‌تکانی عید بهتر است از خدمات نظافت منزل نارمک که توسط شرکت خدماتی کیان پاک ارائه می گردد، استفاده کنید تا کار شما سریع‌تر و بهتر پیش رود.

 

نظافت مشاعات نارمک

۵- کمی در نظافت حمام و دستشویی کوشا‌تر باشید:

حتما هفته‌ای یکبار اقدام به ضدعفونی دوش حمام، شیر آب و کاسه توالت کنید. بعد از آشپرخانه، حمام و توالت دومین محل برای جمع شدن میکروب و باکتری‌ می باشد. شما می‌توانید بعد از دوش گرفتن از اسپری‌های ضد‌عفونی‌کننده به صورت مرتب استفاده کنید تا از ایجاد هرگونه کپک و میکروب جلوگیری شود. برای دستشویی نیز هر ۳ ماه یکبار مواد سفید‌کننده را داخل کاسه توالت بریزید تا میکروب‌ها را از بین ببرد.

۶- استفاده از روفرشی‌ برای نظافت فرش‌ها:

یکی از نکات نظافت خانه برای خانواده هایی که دارای فرزند کوچک هستند استفاده از روفرشی می باشد تا با این کار از ریختن انواع مایعات و یا چسیدن خمیرهای بازی و ریختن شمع و … و لک نشدن فرش‌ها جلوگیری به عمل آید. پس بهتر است از روفرشی‌هایی زیبا با جنس‌های ضخیم استفاده کنید. با این کار، هم فرش‌های شما سالم‌تر خواهند ماند و هم کودک شما با خیال راحت تری به بازی می‌پردازد.

بخوانید!  اجاره جاروبرقی صنعتی

۷- در نظافت، هیچ چیز را دست کم نگیرید:

وسایلی را که به نظر شما نیاز به شستشو و یا دستمال کشیدن ندارند را دست کم نگیرید و تمیز کنید. وسایلی مانند گوشی تلفن، کنترل تلویزیون، سطل‌های آشغال، پرده حمام، هواکش‌ها، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و… . ریزه کاری ها و نکات نظافت خانه را برای همه وسایل خانه در نظر بگیرید.

۸- شستن دیوارها و کابینت:

توجه داشته باشید که اگر نظافت را همانطور که گفته شد به صورت مرتب انجام دهید، دیوارها و کابینت‌ها کمتر کثیف شده و به راحتی هم تمیز می‌شوند. برای شستشوی کابینت ها می‌توانید از مواد و شوینده‌های خانگی مثل سرکه، شامپو فرش، صابون و … استفاده کنید. حتما به خاطر داشته باشید که مخلوط کردن شوینده‌های شیمیایی بسیار خطرناک است و باعث آسیب ‌رسیدن به ریه‌ها و سیستم تنفسی شما می‌شود.

سخن پایانی

در این روزهای پرمشغله، موضوع نظافت منزل و پیدا کردن نظافتچی مطمئن و حرفه‌ای به دغدغه بسیاری از افراد تبدیل شده است. گاهی وقتها لازم است تا نظافت خانه را به افراد متخصص و خبره در این حوزه بسپارید. در اکثر مواقع پیدا کردن یک نظافتچی مورد اعتماد، امری سخت می باشد.

برای همین پیشنهاد می‌شود از شرکت‌های خدماتی نظافتی با سابقه برای این کار استفاده شود. این شرکت ها با در دست داشتن نیروی خدماتی به تعداد بالا و همچنین نظافت منزل شما در کمترین زمان ممکن، گزینه مناسبی برای سپردن خدمات نظافت منزل خود می باشند.

شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک یکی از شرکت‌هایی است که خدمات نظافت منزل نارمک و همینطور نظافت مشاعات نارمک را با حداکثر کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می کند.

شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک برای مشتریان خود ارزش قائل می باشد و به اعتماد و رضایت مشتریان اهمیت ویژه ای می دهد. این شرکت خدمات زیادی را ارائه می دهد که یکی از مهم ترین آنها، خدمات نظافت منزل نارمک و خدمات نظافت مشاعات نارمک می باشد.

نیروهای این شرکت سعی می‌کنند کار نظافت منزل را با سرعت و دقت بالایی انجام دهند. همچنین نیروهای نظافتچی می‌توانند در ساعات مختلفی برای نظافت منزل اقدام کنند و از این بابت مشکلی وجود نخواهد داشت.