سایت

صفحه اصلی  /  خدمات نظافتی   /  نظافت منزل پارک وی

نظافت منزل پارک وی

نظافت منزل پارک وی و نظافت مشاعات پارک وی یکی از خدمات شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک تهران می باشد. نظافت منزل از ضروری ترین کارها برای خانواده های شهری می باشد. مشغله زندگی مجال رسیدگی به تمیزکاری های معمول را نمی دهد از طرفی پیدا کردن نظافتچی منزل امری بسیار دشوار است. با توجه به اهمیت نظافت و بهداشت در ارتقای سلامت جامعه، خدمات نظافت منزل اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

متاسفانه امروزه امر نظافت منزل، یکی از مشکلات مردم شده است. زیرا در بسیاری از خانواده‌ها، مرد و زن در کنار هم برای رشد و ترقی خود و خانواده خود به کار در بیرون از خانه مشغول هستند. حال خستگی حاصل از فعالیت و کار بیرون از منزل در کنار ترافیک شهری چون تهران و کمبود وقت هم به مشکلات مردم اضافه شده است. اگر خودتان قصد نظافت منزل را داشته باشید، با شرایط ذکر شده، تنها زمانی که می‌توانید به این کار برسید، روزهای تعطیل است.

 

چرا کیان پاک؟

خدمات نظافت منزل پارک وی فعالیتی کاملا حرفه ای است و نباید توسط افراد بدون صلاحیت انجام شود. این روزها پیدا کردن نظافتچی منزل کارآزموده بسیار دشوار شده است. استفاده از نظافتچی های غیرحرفه ای می تواند هزینه بیشتری را دربرداشته باشد. در صورت بروز مشکل و یا خسارت مالی به لوازم، نظافتچی های غیرشرکتی هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی گیرند.

پس بهتر است که از خدمات شرکتهای خدماتی نظافتی معتبر مانند شرکت کیان پاک استفاده کنید. نظافتچی های شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک بسیار متعهد و کارآزموده بوده و خدمات نظافت منزل پارک وی و نظافت مشاعات پارک وی را به خوبی انجام می دهند. خدمات نظافت منزل پارک وی سرویسی ویژه برای ساکنین این محدوده می باشد. نظافتچی های این شرکت، می توانند همه کثیفی ها را طبق برنامه ریزی منظم و در زمان کوتاه تری انجام دهند.

 

خدمات نظافت منزل در پارک وی

نظافت منزل پارک وی شامل چه فعالیت‌هایی است؟

 • نظافت حمام و سرویس بهداشتی
 • جارو و پاک کردن و گردگیری تمامی زوایا و گوشه کنار محیط داخلی خانه
 • نظافت انباری و حیاط
 • پاک کردن شیشه‌ و در و پنجره‌ها
 • نظافت آشپزخانه
 • کشیدن جاروبرقی سالن و اتاق‌ها
 • شستشوی فرش و موکت
 • شستشوی ظروف، لباس و روتختی ها
 • نظافت و خشک کردن داخل یخچال

نظافت مشاعات پارک وی شامل چه فعالیت‌هایی است؟

 • نظافت راه پله
 • نظافت لابی و محوطه فضای سبز ساختمان
 • نظافت پارکینگ و حیاط
 • نظافت کف راه پله و نرده ها و شیشه های آن
 • نظافت پنجره‎های قابل دسترس عموم
 • پاک کردن کلید و پریز و آیفون ساختمان
 • پاک کردن کلیه درب های درون راه پله ساختمان
 • نظافت داخل آسانسور ساختمان

شرکت خدماتی کیان پاک تهران

 

چرا توجه به نظافت منزل امری مهم می باشد؟

 1. جذاب و زیبا نگه داشتن منزل و دورکردن هر نوع  گرد وخاک، کثیفی و آشغال از محیط زندگی، باعث رضایت خاطر مهمانان و اعضای خانواده خواهد شد.
 2. نظافت بهداشتی منزل برای میکروب زدایی وضد عفونی کردن اهمیت ویژه ای دارد. اگر منزل شما به اندازه کافی تمیز نباشد ، محل مناسبی برای رشد باکتری به وجود می آید و بعضی از این باکتری ها زندگی انسان را مختل می کند و در نتیجه بسیاری از بیماری ها شیوع پیدا می کند وحتی سبب مرگ انسان می شود.
 3. افرادی که به نظافت منزل خود اهمیت می دهند، عمر مفید طولانی تری خواهند داشت.
 4. باکتری و میکروب درمکانهای نم دار، ولرم، کثیف، محیط های غیربهداشتی رشد و تکثیر می شوند.
 5. نظافت منزل روی روحیه افراد حاضر در آن محیط تاثیر می گذارد. اهمیت نظافت خانه علاوه بر بعد روحی روی بعد جسمی انسان هم تا حدودی تاثیر می گذارد.

وسایل نظافت منزل پارک وی شامل چه چیزهایی است؟

نظافت منزل پارک وی یکی از کارهای به نسبت دشوار است که دغدغه بیشتر افراد می باشد. اکثر افراد با یک شیشه پاک کن و پارچه، اقدام به نظافت منزل می‌کنند، اما نکته‌ای که در اینجا وجود دارد این است که ممکن است شیشه پاک کن همه جا را به خوبی تمیز نکند، برای اینکه نظافت به شکل درست تری انجام شود و اثاثیه منزل به خوبی تمیز شوند، صرف کمی زمان و انرژی برای انتخاب ابزار مناسب برای نظافت، بسیار با ارزش خواهد بود.

ابزارهای نظافت به طور کلی شامل جارو و جاروبرقی، دستمال یا پارچه گردگیر، دستکش پلاستیکی، اسکاج، اسفنج، تی آب جمع کن، سطل، مواد شوینده مناسب، شامپو فرش، شوینده شیرآلات و سرویس، مایع ظرفشویی و موارد دیگر می باشند.

 

بیشتر بخوانید: چگونه از شرکت کیان پاک جاروبرقی صنعتی ۴ موتوره اجاره کنیم؟

 

نظافت منزل پارک وی توسط کیان پاک

 

مراحل نظافت منزل

 1. اولین مرحله تهیه وسایل نظافت به میزان کافی می باشد.
 2. نظافت پذیرایی نقطه آغاز نظافت منزل است. معمولا نظافت از وسیعترین و در معرض دیدترین نقاط آغاز می شود.
 3. این مرحله دیوارشویی انجام می شود که معمولا دیوارهای پذیرایی هر ۶ ماه و بخصوص در موعد خانه تکانی شسته می شوند.
 4. کشیدن جارو برقی، گردگیری از ویترین و تابلوها از جمله آخرین اقداماتی است که برای نظافت پذیرایی انجام می شود.
 5. تمام مراحل بالا در مورد نظافت اتاق خواب ها نیز انجام می شود و فقط نظافت کمد دیواری و سرویس خواب نیز اضافه خواهد شد.
 6. در این مرحله نظافت سرویس‌ بهداشتی و نظافت حمام انجام می شود.
 7. نظافت آشپزخانه بهتر است آخرین مرحله باشد زیرا معمولا وقت زیادی از نظافتچی را به خود اختصاص می‌دهد.

سخن پایانی

شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک با ارائه خدمات مورد نیاز و سرویس‌های مناسب، با فرستادن نیروهای کارآمد و انجام دادن خدمات شما، شما را در بهتر زندگی کردن یاری می‌رساند. این شرکت زمینه‌های نظافت منزل پارک وی و نظافت مشاعات پارک وی نیز فعالیت می‌کند. شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک این افتخار دارد که خدمتگذار منطقه پارک وی در امر نظافت ساختمان منزل در آن محدوده باشد و به رضایت مشتری ها خیلی اهمیت می دهد.

شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص در تهران توانسته است یک رضایت کامل از مشتریان خود داشته باشند و این افتخار بزرگی برای این شرکت می‌باشد. این شرکت در تلاش است با ارائه خدماتی نوین و نیروهای کارآمد و آموزش دیده و با کمترین هزینه و بهترین کیفیت خدمات نظافت منزل پارک وی و نظافت مشاعات پارک وی را به نحو احسن انجام دهد. همچنین با بهره ‌گیری از سرویس‌های متنوع و گسترده این قابلیت‌ را دارد که با تنوع خدمات گوناگون تمام نیازهای مورد نظر شما برآورده نماید و در زمان و وقت شما صرفه‌جویی کند.