سایت

صفحه اصلی  /  خدمات نظافتی   /  نظافت منزل پونک

نظافت منزل پونک

نظافت منزل پونک از شعبه های شرکت خدماتی کیان پاک می باشد. امروزه، نظافت منزل یکی از مهم ترین ارکان زندگی شهری ماست. اما با این زندگی پرمشغله و پر استرس، اکثر ما دیگر وقتی برای نظافت خانه هایمان نداریم! به همین دلیل، بهترین گزینه، کمک گرفتن از یک شرکت خدماتی مانند شرکت خدماتی، نظافتی کیان پاک است. این شرکت، برای شهروندان شمال غربی تهران، بهترین خدمات نظافت منزل پونک را ارائه می کند. اگر شما هم در منطقه پونک تهران سکونت دارید، قطعا نیاز دارید که از خدمات نظافت منزل پونک استفاده کنید. پس در ادامه با ما باشید تا درباره بهترین خدمات نظافت منزل پونک بیشتر بدانید.


شعبه پونک

۴۴۵۲۶۱۱۴

سفارش آنلاین نظافت منزل پونک

شماره تماس نظافت منزل پونک ۴۴۵۲۶۱۱۴

نظافت منزل پونک

چرا باید از خدمات نظافت منزل پونک استفاده کرد؟

همانطور که گفتیم و قطعا واقف هستید، زندگی امروزه اکثر ما، وقت خالی برای رسیدگی به این گونه کارها باقی نمی گذارد. گرچه نظافت منزل، امری مهم است، اما اگر هر فردی بخواهد این کار را به تنهایی انجام دهد، زمانی برای دیگر کارها نخواهد داشت.

همچنین امروزه، نظافت منزل امری است که باید به صورت علمی و اصولی انجام شود. به همین دلیل شما باید این کار را به نظافتچی ها و کارگران ماهر شرکت نظافتی کیان پاک بسپارید. این شرکت، دارای پرسنلی ماهر و ورزیده می باشد که دوره های آموزش نظافت منزل را به خوبی گذرانده اند. می توانید برای استفاده از خدمات نظافت منزل پونک و دیگر مناطق به وب سایت شرکت کیان پاک مراجعه کنید.

قسمت های مورد توجه خانه در نظافت منزل پونک

در خدمات نظافت منزل پونک که از شرکت خدماتی، نظافتی آرمین و توسط نظافتچی های ماهر و کارآزموده ارائه می شود، بعضی قسمت های خانه با توجه به شرایط شما مورد توجه اند. در ادامه لیستی از آنها را ذکر خواهیم کرد.

 • نظافت راه پله
 • نظافت حیاط
 • نظافت پارکینگ
 • نظافت استخر، سونا و جکوزی
 • نظافت حمام و سرویس بهداشتی
 • نظافت آشپزخانه
 • نظافت هال
 • نظافت اتاق ها
 • شستشوی البسه
 • شستشوی ظروف
 • شستشوی فرش و موکت
 • نظافت و شستشوی کف، دیوارها و سقف
 • و …

خدمات نظافتی که توسط کارگران ما انجام می گیرد، محدود نیست. شما میتوانید با توجه به نیاز و شرایط خود، لیستی از مکان ها و اشیایی که نیاز به نظافت دارند را آماده و به نظافتچی تحویل دهید. نظافتچی سعی خواهد کرد با کمترین امکانات و کمترین مصرف آب و انرژی و در کمترین زمان، نظافت را با کیفیت بالایی انجام دهد.

مهارت و جنسیت نظافتچی برای نظافت منزل پونک

درباره مهارت و کیفیت خدمات ارائه شده توسط کارگران، هیچ نگرانی وجود ندارد. ما به شما تضمین می دهیم که از خدمات نظافت منزل دریافت شده، کاملا راضی خواهید بود. کارگران و نظافتچی های شرکت کیان پاک، کاملا ماهر و زبده، مطمئن، امانت دار و کارآزموده هستند.

اما درباره جنسیت نظافتچی، شما میتوانید تصمیم گیرنده باشید. در صورتی که آقا یا خانم بودن نظافتچی برای شما اهمیت دارد، شما میتوانید با مراجعه به سایت و تماس با ما، درخواست نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا برای نظافت منزل پونک دهید.

از این رو، در خدمات نظافت منزل پونک شما میتوانید از کیفیت خدمات و آقا یا خانم بودن نظافتچی اطمینان داشته باشید. می توانید برای سفارش نظافت منزل پونک و هماهنگی، به وب سایت شرکت نظافتی کیان پاک مراجعه کنید.

زمان لازم برای نظافت منزل پونک

نظافتچی درخواست شده توسط شما، در زمان مقرر شده و به موقع در محل حاضر خواهد شد. همچنین خدمات نظافت منزل، معمولا در دو نوع ۴ ساعته و ۸ ساعته ارائه می شود. شما می توانید با توجه به نیاز خود، با تماس با شرکت، یکی از خدمات نظافتی را انتخاب کنید تا کارگر، در اسرع وقت اعزام شود.

بهترین خدمات نظافت منزل پونک

نکاتی که باید حین نظافت منزل به عنوان مشتری رعایت کنیم

نکته مهمی که وجود دارد، این است که کیفیت و زمان خدمات، به خود شما بستگی دارد. یعنی اگر شما نظافتچی را به درستی مدیریت نکنید، او هم ممکن است نتواند کارها را به خوبی به پایان برساند. به طور مثال شما باید لیست نظافت را به او بدهید، با او زیاد صحبت نکنید، در صورت وجود خطرات احتمالی حین نظافت (مثل خطر برق گرفتگی یا مواد شیمیایی) به او هشدار دهید و … .

به علاوه شما نباید با نظافتچی بیش از حد صحبت کنید و نگران دریافتی او باشید. اطمینان داشته باشید که تمام نظافتچی ها دریافتی خوب و مناسبی دارند. صحبت کردن بیش از حد هم سبب اختلال در پیشبرد کارها می شود.

شما باید به طور جدی با نظافتچی داشته باشید. منظور این است که نباید بیش از حد با کارگر شوخ و راحت باشید. اگر شما یک کارفرمای جدی باشید، کارها با نظم خاصی توسط نظافتچی پیگیری خواهد شد.

بهتر است پس از انجام عمل نظافت منزل، هزینه نظافت را پرداخت کنید. در این صورت هم اطمینان خواهید داشت و هم کیفیت خدمت رسانی بالاتر خواهد رفت.

قیمت نظافت منزل پونک

قیمت خدمات نظافت منزل، در هر شرکتی، با توجه به منطقه خدمات رسانی، نوع نظافت، جنسیت نظافتچی و … متفاوت است. به طور معمول این هزینه برای هر ساعت نظافت، مبلغی حدود ۱۰.۰۰۰ تا ۱۵.۰۰۰ تومان می باشد. لازم به یادآوری است که این هزینه با توجه به شرایط شما و نظافتچی و شرکت ارائه دهنده خدمات نظافت متغیر می باشد.

مواد و وسایل مورد استفاده در نظافت منزل پونک

همانگونه که گفتیم، نظافتچی های به کار گرفته شده توسط شرکت خدماتی، نظافتی کیان پاک، کاملا کارآزموده، زبده و ماهر و آموزش دیده هستند. به همین دلیل با توجه به نوع نظافت، مواد و وسایل متفاوت خواهند بود. این مواد طوری انتخاب و استفاده می شوند، تا بدون هیچ خسارتی، بهترین نتیجه حاصل شود.

معمولا برای پاک کردن سطوح، دیوارها، شیشه ها، نرده ها و … ، از روزنامه، دستمال پارچه ای معمولی و یا دستمال های نانو استفاده میشود. همچنین با توجه به سطح مورد نظافت، ماده شوینده مناسب هم استفاده میشود. گاها حتی برای از بین بردن لکه ها، از مواد قوی هم استفاده می شود تا شما بهترین کیفیت خدمات رسانی را از شرکت خدماتی، نظافتی کیان پاک شاهد باشید.

چرا برای نظافت منزل پونک شرکت کیان پاک را انتخاب کنیم؟

شرکت نظافتی، خدماتی آرمین، دارای سابقه بالا و درخشانی در زمینه خدمات نظافت منزل پونک و دیگر مناطق مانند سعادت آباد، شهرک غرب و … می باشد.

همچنین تمام کارگران و نظافتچی های به کار گرفته شده توسط شرکت کیان پاک، کارآزموده و دارای مهارت بسیار بالایی هستند. این کارگران از همه نظر خصوصا کیفیت خدمات و امانت داری، بهترین هستند.

به علاوه قیمت، کیفیت و زمان ارائه خدمات این شرکت، بهتر از تمام رقبا است. یعنی اینکه شما میتوانید با پرداخت کمترین قیمت، بهترین خدمات نظافت منزل پونک را در کمترین زمان داشته باشید.

قیمت نظافت منزل پونک

با توجه به مطالبی که ارائه شد، یکی از مهم ترین خدمات نظافتی شرکت آرمین، نظافت منزل پونک است. در نظافت منزل پونک ، بهترین نظافتچی های خانم و آقا با بهترین قیمت، در کمترین زمان در اختیار شما قرار خواهند گرفت. این نظافتچی ها، کاملا مطمئن و کارآزموده و امانت دار هستند و شما می توانید به آنها اطمینان داشته باشید. کافی است برای حاصل شدن بهترین نتیجه، نکات بالا را رعایت کنید و باقی کار را به کارگر اعزام شده بسپارید.

بنابراین اگر نیاز به استفاده از خدمات نظافت منزل پونک یا هر منطقه دیگری را دارید، میتوانید به راحتی و با مراجعه به وب سایت شرکت نظافتی کیان پاک، از این خدمات استفاده کنید. مطمئن باشید که بهترین نتیجه را شاهد خواهید بود!