سایت

صفحه اصلی  /  خدمات نظافت منزل   /  نظافت منزل کیانشهر

نظافت منزل کیانشهر

نظافت منزل کیانشهر توسط شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک دارای نیروهای نظافتچی مجرب و مطمئن و با آمادگی کافی است و در هر زمان و هر مکان بهترین و کارامدترین خدمات نظافت منزل را به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد و به موقع نیروهای خود را برایتان ارسال می کند.

قطعا هر کدام از ما برای نظافت منزل کیانشهر و تمیزکاری خانه خود، روش های مخصوص و زمان بندی خود را دارد و از مکان خاصی در خانه این کار را آغاز می‌کند؛ مثلا برخی جارو کشی منزل را هفته ای یکبار انجام می دهند، برخی دیگر رفت و آمد زیادی دارند و زودتر نیاز به نظافت پیدا می کنند؛ برخی برای این کار به دنبال معتبرترین شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر می گردند، شرکت کیان پاک با نیروهای نظافتچی کیانشهر خیالتان را برای این کار راحت تر کرده است.

نظافت منزل و شرکت در کیانشهر تهران

در دنیای مدرن امروز به دلیل افزایش تعداد خانم های شاغل، تعداد بی شماری از خانم ها به دلایل حجم کاری بسیار بالا در بیرون از منازل خود، کمتر به نظافت منزل خود می رسند، در واقع انجام کارهای نظافت منزل کیانشهر همچون گردگیری، نظافت مشاعات و… برای انها بسیار وقت گیر است و دیگر توانی برای خود نمی بینند که به این امور رسیدگی کنند، به همین علت امروزه تعداد زیادی از افراد شاغل هستند که برای نظافت منازل خود اقدام به در خواست نظافتچی کیانشهر، از شرکت های متنوع خدماتی می کنند. در این راستا ما موظف هستیم که بهترین و با کیفیت ترین شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر که در تهران جزء اولین ها است را به شما معرفی کنیم.

شرکت کیان پاک با اقدام به حل مشکلات نظافت منزل کیانشهر، گامی بلند در راستای رسیدن به این هدف بهترین پشتیبانی ها را از شما می کند و شما را برای داشتن خانه ای تمیز و مرتب همیاری می کند، این امر باعث اسوده شدن خیال بسیاری از بانوان در نظافت منزل است.

شرکت کیان پاک از با سابقه ترین شرکت های خدماتی به شمار می رود. زیرا با داشتن کادری از نظافتچی های خانم و اقا، که هرکدام به شیوه های استاندارد اموزش دیده اند و از با تجربه ترین های شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر به حساب می ایند. پس این تضمین از ما برای شما باشد که خیالتان از سابقه و تجربه ی نظافتچی های شرکت کیان پاک راحت باشد.

شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر برای نظافت منزل کیانشهر، مجتمع و هر مکان اپارتمانی که مدنظر خودتان می باشد چند راه کار عالی برای راحتی شما ارائه می دهد. برنامه ریزی قوی و منظم که همین موضوع سرلوحه کار نظافتچی کیانشهر است.

 

نظافت منزل کیانشهر

نکات کلیدی در نظافت منزل کیانهشر توسط شرکت کیان پاک

۱. نیروی نظافتچی کیانهشر با نظم خاص و شیوه ای مطمئن کار نظافت منزل کیانشهر را انجام می دهد؛

در همین راستا، ابتدا دیوار و سقف را گرد گیری کرده و سپس کف زمین را طی می کشد؛ این دقیقا همان اصول کاری است که، شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر هنگام تمیزی خانه شما به نحو احسنت انجام می‌دهند. گردگیری ساختمان از بالا به پایین که این امر در سرعت عمل کاری نیروها تأثیر به سزایی دارد .

بخوانید!  نظافت منزل تهرانسر

۲. نظافتچی کیانشهر مکان هایی که هنگام نظافت از چشمتان دور می ماند را فراموش نمی کند

کشیدن جارو برقی در زیر فرش و گردگیری پشت کمد و ویترین های خانه، لای درز پنجره ها که اغلب خاک ها در انجا انباشته می شوند؛

زمان نظافت منزل کیانشهر، قسمت های کناره چوبی مبلمان، پشت تلویزیون، دریچه کولر، گرد و خاک باقی مانده روی مبلمان و سرامیک خانه که می تواند بسیار خطرناک بوده و باعث بروز بیماری و حساسیت های تنفسی شود و خیلی مکان های دیگر تمیز می شود. کارگران مجرب شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر به بهترین نحو تمام این مکان ها را پاکسازی می‌کنند.

۳. نظافت حمام و سرویش بهداشتی

استفاده مکرر در طول روز از حمام و توالت باعث ایجاد رطوبت شدید در این مکان ها می شود. نظافتچی کیانشهر با اگاهی امر به این موضوع در صدد ضد عفونی این مکان ها از مواد بهداشتی و شوینده های معتبر استفاده می کند. این مکان ها محل تجمع و رشد باکتری و قارچ ها است. از نظافت روزانه این مکان ها غافل نشوید و نظافتچی کیانشهر با درک به این موضوع این کار را به خوبی برای شما در زمان خدمات نظافت منزل کیانشهر انجام می دهد.

۵. دریچه کولر محلی برای تجمع میکروب و آلودگی است

شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر با علم و اگاهی به این موضوع تمیزی دریچه های کولر شما را بر عهده می گیرد، تمیز نکردن ان باعث ایجاد به وجود امدن گرد و خاک به داخل ساختمان می شود و چه بسا بهتر است که این کار را به نظافتچی کیانشهر که کار ازموده هستند بسپارید.

۶. نظافت و رفع گرد و خاک روی مبلمان و سرامیک ها در دستور کار

این آلودگی ها باعث به وجود آمدن ناراحتی های تنفسی شده، بنابراین حتما باید برطرف شود، که شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر این کار را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام خواهد داد.

آگاهی و استفاده درست از مواد شوینده از الزامات ضروری در کار نظافت است، که نظافتچی کیانشهر با توجه و آگاهی کامل از این موضوع، شیوه ی درست استفاده از شوینده ها را رعایت می کند.
ترفند های بسیاری در دستور کار نظافتچی های شرکت کیان پاک است که شگرد این کارها تخصص انهاست. نظافتچی کیانشهر با استفاده از ساده ترین راهکارها به شما آسودگی خیال را می بخشد.

خدمات شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر

شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر خدماتی برای منازل، محل کار، اپارتمان و.. شما در نظر گرفته که شامل:

نظافت منزل کیانشهر:

گردگیری سقف منزلتان، تی کشی سرامیک های اشپزخانه، پذیرایی و اتاق ها، جارو زدن تمامی نقاط منزل (گوشه کناره ها)

نظافت اتاق ها، مرتب کردن کمد لباس ها

شستن ظرف ها، مشاعات، لباس ها، پرده

شستن شیشه و پنجره داخلی و بیرونی

نظافت کامل سرویس بهداشتی، حمام

مرتب و گردگیری کردن داخل قفسه های اشپزخانه ، ویترین های تزئینی

گردگیری تمامی اشیای منزل شامل چهار گوشه ی مبلمان، زیر فرش، تلویزیون ، از جمله نظافت راه پله ها در صورت نیاز شما

خدمات ساختمان:

نظافت انباری، پشت بام، پارکینگ

نظافت استخر، تی کشی و نظافت لابی

تی کشی راه پله ها

خدمات نظافت شرکت، مدارس یا ادارات:

شستشوی سرویس بهداشتی، تعمیرات وسیله گرمایشی و سرمایشی ادارات و منازل، ابدارچی خانم یا اقا.

بخوانید!  نظافت منزل پاسداران

تی کشی مشاعات، راه رو ها و سرامیک های داخلی و بیرونی و…

از خدمات شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر است. که به در خواست شما با فرستادن نیروهای ساده و… به نظافت منزل کیانشهر و ادارات شما می پردازند.

نظافتچی کیانشهر

وظایف نظافتچی کیانشهر

شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر برای ارائه دادن خدمات خود و کمک رسانی به مردم نظافتچی کیاشنهر (اقا و خانم) را به استخدام خود در می اورند که هر کدام از انها اموزش دیده و دارای سابقه ی کاری بالایی هستند. تجربه ی چندین ساله ی انها در شرکت کیانشهر نشان از کیفیت کار بالای ان ها است.

  • انها می دانند که چه اصولی را باید رعایت کنند ، نحوه ی برخورد با صاحب خانه و اداب معاشرت، نحوه ی درست استفاده از شوینده ها، اطلاعات کامل و تخصص داشتن در امر نظافت منزل کیانشهر یا ادارات، نحوه صحیح نظافت و تمیز کاری، جابه جایی درست وسیله و اشیای منازل ( اثاث قیمتی و شکستنی)، سمپاشی منزل و رسیدگی به امور شما از جمله خدماتی است که به شما ارائه می دهند.
  • حمام و سرویس بهداشتی یکی از اصلی ترین مناطق برای رشد هر چه سریع تر میکروب و قارچ است، شیوه ی درست ضد عفونی و شستشوی این مناطق و بسیاری از وظایف ریز و درشت دیگر که به نظافت منزلتان کمک کند از وظایف نظافتچی کیانشهر می باشد.
  • ان ها می دانند کار خود را از کجا شروع کنند و چگونه تمام کنند و چه بازه زمانی صرف کارتان کنند.

این موارد از جمله مواردی است که نظافتچی کیانشهر از آن اگاهی دارند و سعی می کنند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند تا رضایت شما را جلب کنند.

چرا ما به خدمات شرکت نظافتی کیانشهر نیازمندیم؟

امروزه به دلیل نداشتن وقت لازم، نگهداری از کودکان خردسال ، نداشتن تخصص کافی در انجام امورات باغبانی و نظافت منزل کیانشهر ، داشتن شغل در خارج از منازل و… نیازمند نظافتچی های مطمئن و قابل اعتمادی هستیم تا امورات ما را به نحو درستی انجام دهند، زیرا هرچه منزلتان تمیز تر باشد احساس راحتی شما نیز فراهم است و وقتی شما راحت باشید، اعتماد به نفستان نیز بیشتر است ، تمیزی خانه های شما نشان از ذوق و هنر و سلیقه ی شما است و در هر زمان ممکن اماده پذیرایی مهمان هستید، از این رو شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر با داشتن نیروهای با تجربه ی خود به کمک شما امده تا با ارائه ی خدمات نظافت منزل کیانشهر بتواند کار را برای شما اسان و زندگی را زیبا تر کند.

خدمات ارائه شده در زمینه های مختلف توسط شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر عبارتند از:

نظافت محل کار، ادارات، شرکت ها، منازل: نظافت مشاعات ، راه پله ها، گردگیری دیواره ها ، تمیزی دیواره های بیرونی و داخلی ساختمان ، شفافیت شیشه های ساختمان از داخل و بیرون
خدمات دیگر شرکت کیان پاک برای منازل

سمپاشی منزل در کیانشهر

شرکت کیان پاک به جز خدمات نظافت منزل کیانشهر با استفاده از مواد قابل استفاده ی معتبر و با رعایت تمامی نکات و مقررات ، تمامی منازل و محل کار شما را سمپاشی کرده تا محیطی عاری از سوسک و حشرات موزی داشته باشید. نظافتچی کیانشهر به خوبی با نحوه ی انجام این کار اشنایی دارند و شیوه ی صحیح سمپاشی منزل که کار بسیار خطرناکی برای سالمندان و کودکان است برای شما به درستی در کمترین زمان انجام می دهند.

بخوانید!  نظافت منزل عباس آباد

مبل شویی در منزل

یکی دیگر از خدمات این شرکت، شستشوی مبلمان شما در محل موردنظرتان می باشد؛ پس اگر لکه های قدیمی روی مبلمانتان خودنمایی می کنند، همین امروز بدون دردسر حمل و نقل اقدام به مبل شویی در منزل کنید.

شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر این امکان را به شما می دهد که می توانید با انتخاب بهترین نظافتچی کیانشهر (اقا یا خانم) برای نظافت منزل کیانشهر هر روزه از خدماتشان بهره ببرید و خیالتان از تمیزی و پاکیزگی منازل خود اسوده شود .

شرکت کیان پاک تمامی پرسنل های اموزش دیده ی خود را به صورت تضمینی در اختیار شما مشتریان قرار می دهد و در هنگام به وجود امدن مشکلی در نظافت منزل کیانشهر سریعا پیگیری های لازم صورت می گیرد. رضایت قلبی شما صد در صد در الولیت کار شرکت کیان پاک قرار دارد.

خدمات قابل ارائه در نظافت منزل کیانشهر

اسباب کشی: بسته بندی تمامی وسیله های اشپزخانه ، پذیرایی از میهمانان، نظافت اتاق هایتان ، چیدمان وسیله ی منزل طبق میل و اراده ی شما توسط نظافتچی کیانشهر انجام می گردد.

انجام امورات باغچه و فضای سبز حیاط ، رسیدگی به درختان، نظافت پارکینگ و هر انچه که شما میخواهید توسط شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر در دستور کار نیروهای نظافتی خود قرار می دهد.

نکته: این شما هستید که انتخاب می کنید نیروهای نظافتی کیانشهر برای نظافت منزل کیانشهر خانم باشد یا اقا، شرکت کیان پاک با داشتن نیروهای نظافتی کار ازموده این امکان را فراهم کرده تا هر تعداد نیروی با استعداد اقا و خانم که درخواست کرده باشید در اختیار قرار شما قرار دهد.

تمامی نیروهای شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر دارای اطلاعات بسیار قوی در انجام امورات هستند و شرکت با داشتن مدارک و سا بقه ی شغلی عالی خود یک کادر بسیار بزرگ و فعال را طی چندین سال از خدمت خود به وجود اورده است.

قیمت نظافت منزل کیانشهر

دغدغه اصلی بسیاری از افراد امروزه هزینه ی نظافت منزل کیانشهر است ، در بسیاری از موارد بعد از اتمام کار باعث به وجود امدن اختلاف مشتری و شرکت خدماتی نظافتی می شود اما شرکت کیان پاک در همان مرحله ی اول که در خواست نیرو کرده اید قیمت ها را شفاف سازی کرده و با مناسب ترین قیمت بالاترین کیفیت کار نظافت منزل کیانشهر را در اختیار شما قرار می دهد .

برای بسیاری جای سوال است که هزینه ی رفت و برگشت کارگران کیانشهر برای نظافت منزل کیانشهر با چه کسی است ؟

شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر تمامی هزینه های رفت و برگشت کارگران خود برای نظافت منزل کیانشهر را متقبل شده و شما هیچ وظیفه ای در پرداخت ان ندارید.

کیفیت کار شرکت خدماتی نظافتی کیانشهر اصلی ترین شاخصه در راستای هدف اولویت در رضایت مشتری است. با کیفیت و کار خوب توسط نظافتچی کیانشهر در نهایت لبخند را مهمان خانه های شما می کنیم.