تصویر عنوان

درباره ما | درباره شرکت خدمات نظافتی کیان پاک

درباره شرکت خدماتی کیان پاک

شرکت خدماتی نظافتی کیان پاک هیرسا با مدنظر قراردادن امر مهم اشتغال زایی و همچنین خدمات رسانی و انجام امورات نظافت در پایتخت شروع به فعالیت نموده است .
شرکت خدماتی و نظافتی کیان پاک هیرسا که از این پس با نام تجاری کیان پاک معرفی میگردد با یک شعبه فعالیت خود را در جنوب تهران در زمینه فقط نظافت منزل وراه پله شروع کرده است . ولیکن با اعتماد سازی و تعدد درخواست های نظافت ونگهداری کودک وسالمند به منظور سهولت در اعزام نیروی خدماتی و تسریع در این امر بر آن شدیم تا در مناطق مختلف تهران شعبات کیان پاک را توسعه دهیم .لذا در ۴ منطقه از تهران پس از بررسی های سوابق درخواست های قبلی نظافت، نگهداری و…. که داشته ایم به اتفاق نظر مدیریت وبا مشورت گرفتن حتی از نیروی انسانی و خدماتی کیان پاک شعبه های فعال کیان پاک را راه اندازی کردیم .تا از این پس پذیرنده های محترم کیان پاک با توجه به موقعیت جغرافیایی محل سکونتشان با نزدیکترین شعبه کیان پاک که می تواند نیروی خدماتی را سریعتر به محل سکونتشان اعزام کند تماس بگیرند.

حالا چگونه است ؟

۰ ضمانت کافی ومعتبر
۰ رضایت مشتریان
۰ کیفیت خدمات

چرا کیان پاک؟

کیان پاک به جای خدمات ارزان در درجه اول به فکر خدمات بهتر می باشد . در امر خدمات بهتر بایستی از نیروهای خدماتی مورد اعتماد و با تجربه استفاده کرد .

ما اینجاییم که به شما کمک کنیم تا کار های خود را بهتر و سریعتر انجام دهید.

فیلتر های استخدامی

استخدام نیروهای خدماتی ونظافتی تعیین صلاحیت شده

مراحل استخدام نیرو در کیان پاک به نحوی است که نیرو های که در شرکت مشغول می شوند از تمامی لحاظ سنجیده می شوند و بهترین افراد به استخدام مجموع کیان پاک در خواهند امد

سوابق نیرو

معرفی به مراجع و اخذ سوء پیشینه

محل سکونت نیرو های خود

دریافت آدرس دقیق محل سکونت نیروی خدماتی و نظافتی

محل زندگی

سکونت داشتن در تهران

شناسایی کامل افراد

دریافت آدرس و شماره تلفن های ۳ نفر ازآشنایان نیروی خدماتی ونظافتی

تضمین ادامه کار

دریافت ضمانت کافی ومعتبر