سایت

صفحه اصلی  /  خدمات نظافت منزل   /  نظافت مطب

نظافت مطب

نظافت مطب به صورت حرفه ای یکی از خدمات شرکت خدماتی کیان پاک هیرسا می باشد. در نظر داشته باشید که نظافت مطب به صورت دوره ای باعث جلب نظر بیماران و افزایش رضایت آنان از اقدامات درمانی انجام شده بر روی بیمار می شود. شرکت کیان پاک به صورت دوره ای می تواند برای مطب ها و   محیط های طرف قرارداد اقدام به اعزام نظافتچی مطب برای محل کار شما نماید.

سفارش آنلاین نظافت مطب ، نظافت منزل و محل کار

نظافت مطب و نظافتچی جهت محیط های درمانی

بهداشت محیط عبارتست از عواملی از محیط زندگی که به گونه ای بر روی سلامت جسمی ، روانی و اجتماعی انسان تاثیر می گذارد.

 

بهترین قیمت نظافت مطب

اصول بهداشتی محیطهای درمانی مجموعه ای از فرآیندها و فعالیت هایی است که منجر به استاندارد شدن آن محیط برای فعالیت مهم و خطیرپزشکان و جلوگیری از انتقال بیماریها و عفونت ها بین مراجعه کنندگان می شود .

 

نکاتی که لازم است نظافتچی مطب رعایت کند

نیروهای کارآمد و دوره دیده و با سابقه ما در شرکت کیان پاک می توانند در اجرای این موضوع مهم به خوبی شما را یاری کنند.

این نیرو ها آموزش دیده اند که ابتدا بایستی هر گونه زباله و  آلودگی ظاهری را ازبین ببرند و سپس به میکروب زدایی توسط مواد ضد عفونی و استریل کننده بپردازند. بطوریکه تمام قسمتهایی که بنوعی با بیمار یا همراهان و پرسنل در ارتباط هستند نظیر دیوار ها، درها، دستگیره ها، میلمان و سرویس بهداشتی باید بسیار تمیز و عاری از هرگونه میکروب و آلودگی گردند.

البته سطوح مربوط به بخشهایی نظیر کف اتاق، دیوارها و سایر وسایلی که ظاهری خشک دارند از نظر خطر انتقال بیماری و عفونت دارای ریسک پایین تری می باشند.

در حالیکه سطوح مرطوب محیط مناسبتری را برای انتقال پاتوژنهای احتمالی و رشد میکروارگانیسم ها بوجود می آورند.

بخوانید!  نظافت منزل باغ فردوس

کلیه وسایل پارچه ای باید بطور منظم تعویض گردد و با مواد ضد عفونی کننده شستشو شود.

وسایل و تجهیزات پزشکی باید با راهنمایی اپراتور مربوطه تمیز و مرتب گردند.

 

سفارش آنلاین دریافت نظافتچی مطب

در نتیجه ازشما  مشتری محترم تقاضا می شود نکات مربوط به هر دستگاه یا تجهیزاتی که در محل وجود دارد را به نظافتچی مطب فرستاده شده متذکر شوید.

اعزام نظافتچی جهت نظافت مطب

البته مناطقی از مطب نظیرقسمت پذیرش و مبلمان و وسایل کارمندان پذیرش ، کتابخانه ، آشپزخانه و سرویس پرسنل هم نیاز به نظافت معمولی و عادی دارند.

نظافتچی های ما در شرکت کیان پاک می دانند که کلیه زباله ها باید بطور صحیح بسته بندی شده تا آلودگی های احتمادگی به محیط خارج سرایت نکنند.

و نیز می دانند ،محلولهای پاک کننده و وسایلی که جهت نظافت استفاده می شوند ممکن است شدیدا با باکتریها آلوده شده باشند که بایستی پس از اتمام نظافت سریعا از محیط درمان بیماران دور گردند.

پرسنل آموزش دیده و با تجربه برای نظافتچی مطب

در صورتی که امر نظافت مطب را به فرد ماهری در این زمینه بسپارید، از خسارات و خطرات احتمالی جلوگیری خواهید کرد. افراد با تجربه با به کارگیری ظرافت ها و نکات  می توانند همه تمیزکاری ها را در زمان بسیار کوتاه تری انجام دهند. بسیاری از این فوت و فن ها و نکات بر اثر تجربه به دست آمده و مخصوص خود نظافتچی است .

 

همان طور که می دانید  امروزه تقریبا همه کارها و نیز نظافت مکان های درمانی، به صورت علمی و اصولی و توسط متخصص انجام می شوند.

 

بهترین قیمت نظافت مطب

کیان پاک، آموزشات خاصی برای نظافتچی های خود در نظر گرفته است. در این دوره های آموزشی، بهترین راه و روش ها و وسایل برای نظافت مطب ذکر می شوند. در نتیجه این نظافتچی ها، برای هر قسمت از کار نظافت، از مواد و روشهای بخصوصی استفاده می کنند.

بخوانید!  نظافت منزل اکباتان

لطفا در تماسهای تلفنی و یا ثبت سفارش در سایت اطلاعات کاملی درباره موقعیت محل کار و نوع کار یا موارد خاص ذکر بفرماییید.

شما می توانید تعیین کنید که نظافتچی خانم یا آقا  و به هر تعداد نفر اعزام شود این بستگی به نوع کار و زمان و شرایط شما دارد.

و نیزمی توانید از مشاوران با تجربه ما در این زمینه راهنمایی بخواهید مسلما بهترین و بصرفه ترین پیشنهادات را دریافت خواهید کرد.

 

سفارش نظافت مطب

و در نهایت از شما خواهشمندیم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.