سایت

صفحه اصلی  /  نظافت   /  نظافت محل کار و اداره | نظافت دفتر کار

نظافت محل کار و اداره | نظافت دفتر کار

با توجه به پیچیده تر شدن شرایط زندگی، امروزه افراد بیشتر وقت خود را در محیط کاری و محل کسب درآمدشان سپری می کنند به همین جهت تداوم در نظافت و پاکیزگی (نظافت اداره ، نظافت شرکت ، نظافت محل کار و..) علاوه بر افزایش کارآمدی، دستیابی به سود بیشتر را تحقق می بخشد.

 

سفارش آنلاین نظافت محل کار

قطعا آراستگی و پاکیزگی در هر مکان زیبائی آن مکان را دو چندان می کند حتی اگر امکانات و وسایل تجملاتی زیادی در آن مکان موجود نباشد نظافت به ساده ترین مکانها زیبائی می بخشد و روحیه کارکنان را ارتقا می دهد.

بهترین قیمت نظافت محل کار

 

چرا نظافت محل کار خود را به شرکت خدماتی کیان پاک بسپاریم

حتی ممکن است شما در حوزه فعالیت خود از بهترین ها باشید ولی به دلیل بینش بدی که در ابتدای حضور در محل کارتان برای مشتری به وجود آوردید تمایل و رغبتی به همکاری با شما پیدا نکند.
در نتیجه شرکت کیان پاک برای رفع این نیاز مهم شرکتها، با انتخاب و تربیت نیروهای متخصص ،خدماتی ویژه برای نظافت دفتر کار تدراک دیده است.

خدمات قابل ارائه ما برای نظافت دفتر کار شما

  • شستشوی و نظافت محل کار مانند ورودیها، سالن های انتظار، سرویس بهداشتی، آبدارخانه، نظافت دیوار
  • نظافت سطح زمین با جارو، نظافت سطح زمین با تی، نظافت کمد، نظافت داخل کمد
  • نظافت و گردگیری کلیه تجهیزات و لوازم محل کار (میز، صندلی، فایل، کمدها، رایانه و …) توسط نظافتچی خانم یا آقا (نظافتچی آقا مناسب می باشد).
  •  نظافت و شستشوی کلیه شیشه ها، درب و پنجره های محل کار
  • صندلی‌، میز و پارتیشن ها و سایر خدماتی که مشتریان دراین زمینه لازم داشته باشند..

سفارش آنلاین نظافت محل کار

 

نظافت محل کار و نظافت اداره جات در تهران

توجیه اقتصادی جهت نظافت دوره ای محل کار یا اداره

برخلاف شرکت های بزرگ و با سابقه که معمولا از نیروی خدماتی دائم بهره مند هستند، شرکت های کوچک و تازه تأسیس معمولا به دلیل کمبود بودجه توانایی استخدام نظافتچی تمام وقت را ندارند و البته برایشان مقرون به صرفه هم نیست راه حلی که در این مورد برای آنها وجود دارد این است که به صورت دوره ای از خدمت دهندگان ما کمک بگیرند

بخوانید!  نظافت منزل مطهری

به این صورت که با عقد قرار داد نظافت به صورت ماهیانه یا هفتگی با حداقل هزینه، پاکیزگی، آراستگی نظافت محل کار خود را به دست آورند.

کیان پاک ، ارائه دهنده بهترین قیمت جهت خدمات نظافت محل کار

در این صورت می توانید با مقایسه قیمت ها در بکارگیری خدمت دهنده تمام وقت و دوره ای علاوه بر انتخاب بهترین خدمت دهنده در هر زمان و ایجاد نظافت کافی در محل کارتان در هزینه های اضافی صرفه جویی کنید و سود ببرید.

موارد قابل توجه در نظافت اداره و محل کار

لطفا در تماسهای تلفنی و یا ثبت سفارش در سایت اطلاعات کاملی درباره موقعیت محل کار و نوع کار یا موارد خاص ذکر بفرمایید.

شما می توانید تعیین کنید که نظافتچی خانم یا آقا  و به هر تعداد نفر اعزام شود این بستگی به نوع کار و زمان و شرایط شما دارد.

و نیزمی توانید از مشاوران با تجربه ما در این زمینه راهنمایی بخواهید مسلما بهترین و بصرفه ترین پیشنهادات را دریافت خواهید کرد.

و در نهایت از شما خواهشمندیم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید