سایت

صفحه اصلی  /  خدمات سمپاشی   /  سمپاشی زنبور

سمپاشی زنبور

اگر در یک شهر زندگی می کنید، اگر خانه تان توسط آفات و حشرات موذی مورد حمله قرار نگرفت، بهتر است بدانید که شما جزو آن دسته از افراد بسیار خوش شانس هستید. هر خانه، ساختمان اداری، انبار، هر مکان و مجتمعی که در آن کارو فعالیت دارید در معرض آفات و حشرات موذی قرار خواهد گرفت.

آفات و حشرات از انواع ریز و درشت هستند، که برای زنده ماندن و ادامه حیات خود به زندگی شما حمله می کنند. آن ها تمایل بسیاری برای از بین بردن و نابودی منازل شما دارند. برای این که از خود، منازل و محیط کار خود حفاظت کنید و در امنیت باشید نیاز به کنترل آفات دارید. زنبور ها نوعی فراوان از حشرات سمی و غیر سمی هستند که در فصول گرم سال بسیار دیده خواهند شد.

و تنها راه رهایی از دست این گونه از حشرات خطرناک که نیش آن ها با  درد، تورم و در اکثر گونه های زنبور با سم و زهر همراه است سمپاشی زنبور خواهد بود. کنترل حشرات و سمپاشی زنبور با خدمات سمپاشی کیان پاک در سر تا سر تهران شناخته شده و آماده خدمت به شما است.

سمپاشی زنبور با سمپاشان متخصص و کار آمد شرکت کیان پاک

در فصل های بهار و رفته رفته با گرم شدن هوا در فصل تابستان زنبورها بسیار فرار خواهند شد. زنبور از آن دسته از حشراتی است که به تنهایی در یک محل دیده نخواهد شد بلکه به صورت گسترده و دسته جمعی در محل های مختلف مانند پارک ها، بوستان، اطراف گلخانه ها ، دشت ها، مکان های سر سیبز پر از گل و گیاه و… بسیار دیده خواهند شد. سمپاشی زنبور کیان پاک در تهران تنها راه از بین بردن زنبور ها در این فصول گرم سال خواهد بود.

زنبور ها به سمپاشی سمپاشان واکنش نشان خواهند داد و در کمترین زمان ممکن باعث نابودی آن ها خواهد شد. سمپاشان متخصص و کار آمد شرکت کیان پاک با تجهیزات و فناوری های روز دنیا اقدام به سمپاشی زنبور ها خواهند کرد. نزدیکی به زنبور ها باعث تحریک آن ها نیز خواهد شد و پیامد های بد و ناگواری را با خود به همراه خواهد داشت.

در صورت نزدیک شدن به محل مرکزی تجمع آن ها ( لانه و یا کندو) اگر در از بین بردن آن ها موفق نشده و سمومی که در محل مربوطه پاشیده اید جوابگو نباشد باعث تحریک بسیار زنبورها و حمله به شما خواهد شد. بنابر این توصیه خواهد شد برای سمپاشی زنبور و دفع آن ها با متخصصین و سمپاشان با تجربه شرکت کییان پاک برای دریافت نیرو هماهنگی و اقدام لازم را به جا و به عمل آورید. شاید شنیده باشید که از قدیم گفته شده است کار را به کاردانش باید سپرد پس شما هم سمپاشی زنبور را به شرکت سمپاشی کیان پاک بسپارید.

 

فواید زنبور ها در زندگی روز مره

همانطور که زنبور ها دارای خطرات و پیامدهای ناگوار هستند فواید بسیاری نیز با خود به همراه دارند. بسیاری از مردم به خاطر نیش زنبور به خود، از این حشره موذی فراری هستند و از آن ها می ترسند. اما از نظر علمی بهتر است بدانید، که زنبور ها بسیار مفید نیز خواهند بود. آن ها نقش حیاتی و موثری را در چرخه زندگی از نظر گیاهی (در طبیعت) با گسترش گرده گل به گل دیگر را دارا و تاثیر گذار خواهند بود. بسیاری از محصولات زندگی به زنبور ها برای لقاح وابسته هستند. همچنین زنبور ها عسل تولید می کنند که مردم به عنوان یکی از اصلی ترین ماده خوراکی موثر برای غذا استفاده خواهند کرد. محصولاتی نظیر شمع و موم از دیگر محصولات مهم به دست آمده از زنبور ها هستند که دارای فواید بسیاری در زندگی انسان ها خواهند بود.

بیش از ۲۰۰۰۰ گونه زنبور در جهان وجود دارد که شناخته ترین آن ها در بین مردم زنبور عسل است. تمام زنبور ها در colonies زندگی می کنند. زنبور ها شامل ملکه، زنبور عسل و زنبور کارگر هستند که نقش اصلی زنبور ملکه تخم گذاری خواهد بود.

بهتر است بدانید که عمر زنبور ملکه مادر تا ۵ سال خواهد بود . عمر دیگر زنبور ها دو تا سه هفته است.  جدا از فوایدی که زنبور ها دارند خطراتی را نیز با خود شامل خواهند شد، که از بین بردن این نوع از حشرات در دستور کار بسیاری از مردم و شرکت ها قرار خواهد گرفت. زیرا باعث سلب آسایش و امنیت کودکان و مردم خواهد بود. سمپاشی زنبور توسط تکنسین های با سابقه و متخصصین شرکت کیان پاک در تهران و حومه با چندین سال فعالیت در این زمینه با تلاش و به کار گیری بهترین امکانات در این زمینه تا به امروز بسیار موفق بوده اند. شما هم می توانید برای رهایی و نجات از دست زنبور ها با درخواست سمپاش از خدمات ویژه سمپاشان شرکت کیان پاک بهره مند شوید.

خدمات و سابقه سمپاشی شرکت کیان پاک

 • دارای مجوز و پروانه وزارت بهداشت
 • فعالیت های شبانه روزی برای سمپاشی زنبور و اعزام نیرو در طول ۲۴ ساعت
 • بیش از ۱۰ سال سابقه کار در زمینه دفع سموم، کنترل آفات و سمپاشی زنبور و دیگر حشرات
 • استفاده از سموم و محصولات شیمیایی استاندارد، برند و با کیفیت
 • بکارگیری تجهیزات و دستگاه های سمپاشی مدرن
 • خدمات آنلاین سفارش و درخواست نیرو از وبگاه شخصی
 • فعالیت در روزها و ایام تعطیل

از مهم ترین خدمات و سابقه شغلی شرکت کیان پاک در زمینه دفع آفات و سمپاشی زنبور به شمار خواهد آمد.

خدمات از بین بردن حشرات موذی و سمپاشی زنبور کیان پاک

با جستجو در اینترنت با سمپاشی زنبور توسط شرکت کیان پاک و کنترل آفات توسط این شرکت، شما می توانید با آن ها برای دریافت بهترین خدمات و سمپاشی زنبور ارتباط برقرار کنید.  سمپاشان شرکت کیان پاک مناطق مسکونی، تجاری و… را برای دفع آفات و حشرات موذی کنترل و پشتیبانی خواهند کرد. خدمات شرکت  کیان پاک از مشکلات آتی و مشکلات فعلی ناشی از حذف موارد زیر جلوگیری می کنند که عبارتند از:

 • دفع آفات
 • از بین بردن عنکبوت ها
 • سمپاشی زنبورها
 • سمپاشی مورچه های ریز و درشت خانگی
 • سمپاشی ساس
 • سمپاشی سوسک ها
 • سمپاشی کنه
 • سمپاشی و از بین بردن موش
 • نابودی پشه ها
 • ملخ ها

و موارد دیگر اقدام به نابودی و تا رو مار آن ها خواهند کرد.

تضمین و دفع سموم توسط شرکت کیان پاک

با برقراری ارتباط با سمپاشان شرکت کیان پاک برای از بین بردن و سمپاشی زنبور  تضمین ۱۰۰ درصد را از جانب سمپاشان این شرکت دریافت خواهید کرد. مدیران و کارشناسان فعال در طی ۲۴ ساعت تماس ها و سفارشات آنلاین شما را دریافت خواهند کرد، آن ها موقعیت شما را درک خواهند کرد و مساله شما را به عنوان یک اولویت در نظر می گیرند و پشتیبانی خواهند کرد.

 • از بین بردن حشرات تا مدت زمان های طولانی و یا همیشگی
 • پاکیزگی پس از دفع آفات، سمپاشی زنبور، و دیگر حشرات موذی
 • از بین بردن و پاکسازی فضای آلوده از سموم

یکی از مهم ترین کارها پس از سمپاشی زنبور ( حشرات) کیان پاک پس از انجام کار به شمار خواهد آمد.

سمپاشی زنبور توسط متخصصین کیان پاک

کنترل و جلوگیری از زنبور ها با آکادمی شرکت کیان پاک

زنبور ها همانطور که در بالا اشاره شد فواید های موثری در زندگی برای شما خواهند داشت، اما نزدیکی آن ها نیز به محل زندگی شما خطرناک تر از فواید هایی که دارد خواهد بود. تنها راه خلاصی از زنبور های موذی و سمی از بین بردن کندو آن ها است. پس اگر زنبوری را در اطراف محیط زندگی خود مشاهده کردید به دنبال کندو آن ها در آن نزدیکی باشید. از راه های جلوگیری از زنبورهای وحشی و خطرناک سمپاشی زنبور است. زنبور ها انواع گوناگونی دارند که بهتر است در وهله اول آن ها را شناسایی کنید. زیرا برخی از زنبور ها بسیار بی آزار خواهند بود و فقط به دنبال گرده افشانی در گل ها هستند و کاری با انسان ها نخواهند داشت و خطراتی را نیز به دنبال خود ندارد. زنبور ها گونه های متفاوتی دارند مانند: زنبور عسل که در بالا معرفی شد. زنبور نجار، زنبور کاغذی، زنبور قاتل هستند.  زنبور ها هیچگاه از حالت های دفاعی برخور دار نیستند و یا لانه ای برای دفاع از خود ندارند اما با نزدیک شدن به آن ها بسیار تحریک کننده هستند . خیلی زود نسبت به واکنش انسان ها و یا دیگر حیوانات تحریک شده و خطرناک خواهند شد.

اگر در نزدیکی محل زندگی خود لانه و یا کندو عسل مشاهده کردید بسیار مراقب باشید به خصوص در کودکان.  تمام افراد زنبور را حشره ای خطرناک می دانند و به شدت از آن ها دوری می کنند. نیش یک زنبور به بدن انسان با درد، خارش، تورم، قرمزی و التهاب بسیاری همراه است و جای فرو رفتن نیش آن ها تا چند روز با درد و خارش همراه خواهد بود. به همین دلیل بهترین گزینه در هنگام مشاهده زنبور سمپاشی آن ها توسط شرکت کیان پاک است. سمپاشان با استفاده از لباس ها، عینک و کلاه های مخصوص برای نابودی آن ها اقداماتی به عمل خواهند آورد. شرکت کیان پاک در راستای سمپاشی زنبور  این امکان را برای شما فراهم خواهد آورد تا دیگر نگرانی از بابت این حشرات در نزدیکی محل خود نداشته باشید.